Anasayfa » Bakire Hikayeleri » Kocam benimle ilgilenmiyor diye market çırağına veriyorum artık
Kocam benimle ilgilenmiyor diye market çırağına veriyorum artık
Kocam benimle ilgilenmiyor diye market çırağına veriyorum artık

Kocam benimle ilgilenmiyor diye market çırağına veriyorum artık

Kocam on-line, bu biçimde bugüne kadar serin evvel tanıştım. Daha evvel, Yahoo sohbet odaları vardı ve bir gece en sağlam sekiz inçlik horoz gördüğümde bir odada mastürbasyon yapan erkekleri izliyordum, sağlam ama en alıngan değişe…

Kocam on-line, bu biçimde bugüne kadar serin evvel tanıştım. Daha evvel, Yahoo sohbet odaları vardı ve bir gece en sağlam sekiz inçlik horoz gördüğümde bir odada mastürbasyon yapan erkekleri izliyordum, sağlam ama en alıngan değişe sahip bir el ile sarılmıştı. Horoz sert ve kemerli ve cum ile damlayan ve ben büyülendi. O gün bir vakit onunla sohbet ettim ve önümüzdeki birkaç hafta süresince o hoş horozu tekerrür tekerrür izledim ve sarihçe onun horozuyla şehvet düştü. Sonra önümüzdeki birkaç ay içinde şimdi kocam olan hoş adamın geri kalanına aşık oldu.

Tanıştığımızda Atlanta’da yaşıyordu ama işi onu Mississippi’ye götürdü ve birkaç sene sonra onu orada takip ettim. Ben bir Chicago kızıydım, Mississippi Nehri Deltası’nın kalbinde ve yerinden çıkmıştım, ama şükür ki bir kaç şahane hanımla tanıştım, talih yapıtı ve bu güne kadar çok dostuz

İkisi de biseksüel olduğumu öğrenmiyorlar ve bunu onaylamanın hiçbir yolu yok ve kocam ve benimle nasıl tanıştıklarını öğreniyorlarsa beni de mahvedeceklerdi, ama yeniden de şahane dostlar.

Ben ve kızlarım için çok güneyli bir kız gecesine konut sahipliği yaptığı her hafta dostlarımdan biri olan Karen ile toplanıyorum. Biz yemek ve rivayet ve belki azıcık şarap ayyaş ama çoğunlukla yalnızca kadınlar öbür arkadaşlık ve destek zevk kadınlar. Son birkaç ay içinde Karen’ın son zamanlarda boşanmış kızı Bailee Mississippi’ye geri döndü ve şimdi de haftalık partilerin bir parçası.

Mutemet sevimli canlı, çilli bir surat ve çilli göğüslü, uzun kıvırcık saçlı kırmızı kafa. Oldukça otuz yaşında değildi ve konuta taşındığında hala boşanma gidişatından azıcıkçık sarkıyordu. O, kız kardeşleri ve annesi hepsi daha büyük hanımlar, ama Bailee büyüklüğünü şahane taşıyor. O ayakları ve dudakları almak isterdim kısa yuvarlak ayak parmakları için sevimli iyi bakım ile takribî 5’3. Onun ince ayak bilekleri ve buzağılar yuvarlak yumuşak uyluk içine şahane çiçek açar. Poposunu büyük ama yuvarlak bir kabarcık ile süper sevimli popo, kıvrımlı kalçalar ve yalnızca mükemmel yumuşak beline kadar rulo Karnı onun ebadı için afallatıcı pürüzsüz ve sonra, ve sonra onun en aşikar varlık, onu göğüsler. O gördüğüm en büyük, en yuvarlak göğüsleri ile kutsanmış gördüğüm kadarıyla tamamen çillerle kaplı.

Ben kilo kaybı ve boob iş evvel 42 G oldu ve kimse benden daha büyük göğüsler olabilir hiçbir yolu olduğunu düşündüm, ama o ve ben her zaman Bailee büyük mükemmel göğüsler ile vurulmuştu. Göğüslerini sıkı düşük kesimli gömlek ve giysilerle azamet yapmaya bayılır ve sonunda sütyenini sormak zorunda kaldım. Gerçekten rahat bir geçim elde etmek için 48 L veya M ile gitmek zorunda olduğunu söyledi, ki içtence var olduğunu dahi öğrenmiyordum.

Geçen ay süresince, kadınlar gecesi mevzusundaki konuşması, artık boşandığı için, cinsiyetini ne kadar özlediği hakkında giderek daha fazla oldu. O kalma ilgilenmiyordu ve bazı gelişigüzel bir gece standı için hazır değil, ama o her zaman azgın muhakkaktı. Çok güney, çok dindar, vaizin kızı annesi onu hepimizle kavgasını yasaklamaya çalışacaktı, ancak şarap ne kadar akarsa, bir adamın değişini, dilini ve özellikle de horozunu nasıl kaçırdığı hakkında daha fazla konuşurdu .

Buluşmamız biterken bir gece suskunca Bailee’ye yakında öğle yemeği yiyip yiyemeyeceğimizi sordum ve ona fısıldadı ve ona “meseleyi” mevzusunda dayanakçı olabilecek adamı tanıyabileceğim. Düşüncelerimi dinlemeye arzuluydu ve ertesi gün öğle yemeği için bir tarih tanımladık.

Bailee lokantaya girdiğinde, kısa siyah kalem etek, siyah pompalar, sarı bir tank üstü ve büyük göğüslerinin hemen altına kadar düğmeli siyah kazak ile süper şirin bir biçimde giyinmiş olduğunu gördüm. Sarıldık ve masamızı aldık ve ona takviye edemedim, “Bugün çok sıcak görünüyorsun. Düz olmasaydın, öğle yemeğini sıçrayıp konutuma giderdik.”

Bailee sinsice tebessümdü ve “Çok, iyiyim … neredeyse … tamamen düz, ne yazık ki. Ama her zaman olmayacağından şüphelendim. Kocan öğreniyor ve annem senin olduğunu öğreniyor mu? Seni varsayım ediyorum bi? ”

“Evet ben bi, ve evet Melih öğreniyor ve hayır annen öğrenmiyor, ve bu muhtemelen bizim minik gizemimiz olmalı ama bu zati ben ya da bizimle alakalı değil.” Dedim. “Bu size Bay-dörtlükleri-yalnızca-seks-maharetli-dil-ve-dublör-horoz-orada-bulmak-hakkında

Bailee âmâlığıma kıkırdadı ama lüzumu hakkındaki değerlendirmemi kabul etti.

“İyi.” “Sanırım senin için mükemmel adamı tanıyabilirim” dedim.

“Gerçekten?!” Bailee iri bir tebessümmeyle dedi.

“Evet, gerçekten. O çok yakışıklı, senden daha yaşlı, bir ilişkiyle ilgilenmiyor ve olağanüstü bir sevgili. Ve evet, bu ilk elden tavsiye zira bir hayli kere seks yaptık ve ben her zaman titreme vazgeçtim. ”

Bailee bütün anlamıyla sandalyesini dayandı ve “Tamam, ama tutma nedir, Mehtap? Fındık, mapusta, bir hastalığı var mı yoksa kıskanç bir eşle mi evlendi?” Dedi.

“Eh, o konutlu, ama konutluluklarının ötesinde cinsel partnerlere çok sarih olduklarından muhakkağım ve aynı zamanda hiçbir zaman cezaevinde bulunmadığından ve fındık olmadığından da muhakkağım. şahane bir aşık. ”

“Gerçek olamayacak kadar iyi,” dedi, “Tutma nedir?”

“İyi olan şey, tutmanın olmaması. Ama şayet bunu düşünmek istiyorsanız, hazır olduğunuzda çevrede olacağından muhakkağım.” Dedim.

“Öyleyse o kim? Bu adamı tanıyor muyum, bu adamı iyi tanıyor musun?” diye sordu.

“O bir dost ve sevgili ve evet, onu çok iyi tanıyorum. Dediğim gibi, o olağanüstü bir sevgili. Her zaman güç sekiz inç horoz, ama en afallatıcı marifeti onun dilidir. Beni yalnızca onun ile cum yaptı Oh evet, ve ben size söylemeyi unuttum, o ya da içinizde olursa her zaman arınmaya dilenir.

“Tamam, şimdi bir dakika bekleyin,” dedi Bailee kaydığı için tankın tepesinde çekiştirmek azıcık alt ve bu onu sarihçe büyük kahverengi areola minik bir bakış ortaya koyuyordu. “O kedi yiyor, iyi sikikleri ve cum yiyor? Ciddi anlamda?’

“Yeap, aynı ve seksi,” diye yanıt verdim.

“Kahretsin, kur,” diye cevapladı Bailee. “Peki garsonumuz nerede? Azıcık daha şarap gerekli.”

Ben “çifte tarih” Bailee ve onun yeni adam oyuncak kurmak için en tehlikesiz yol olduğuna karar verdi, bu surattan Alabama sahilinde bir hafta sonu kabul etti. Bailee ve ben tatil köyü hafta sonu için beraber sahile gittik ve ilk gece akşam yemeğinde yeni adamla tanışması için tasarılar yaptık. İki bitişik oda var ve havuzda birkaç saat sonra kocam Melih geldi ve hepimiz geri akşam yemeği ve Bailee tarihini karşılamak için hazırlamak için odalara gitti.

Melih ilk akşam yemeğine hazırdı ve haki şortları, beyaz keten gömlekleri ve flip floplarında olağanüstü seksi görünüyordu. Şimdi kocama iftihar etmeyi hoşlanmıyorum … tamam, evet hoş kocama iftihar etmeyi seviyorum, ama yeniden de olağanüstü derecede seksi. Ellili senelerin ortalarında, erken kırklı yaşlarında geçebilir ve sık sık geçer. Çoğunlukla onun hoş bronz başını traş yakalama isteğim sebebiyle kel. Her zaman tebessümen ve hakikat edebinin mükemmel ifadesi olan kehribar gözleri mükemmel bir biçimde delin. Altı ayak artı azıcık, surat yetmiş kilo hoş adam. Adaleli bacaklar, abs, hoş sert pecs ve alay, emmek ve barbarca oynamayı beğendiği müthiş büyük meme uçları arasında yalnızca bir ipucu ile düz karın. İsteğimi üzerine kafasını ve bedeninin geri kalanını da tıraş ediyor, ancak genellikle kısa bir sakal var, zira cildime karşı olan hissini seviyorum. Onun horoz muhteşemlik, pelvik kemik sekiz inç uç ve her zaman, her zaman çok güç. Şaft, tabana kadar bir inç ve dörtte üçüdür, ancak şahane bir biçimde sünnetli horoz kafası, uçta yalnızca bir buçuk inçte başlar ve belirgin şafta geri dönmeden evvel iki inç üzerinde süratle parlar. Ama konuţuyorum.

Bailee, o gece beyaz kepçe boyun kıyafeti ile çok sevimli görünüyordu, kapsadığı beyaz dantel sütyenini vurgulayacak kadar ince, ama netlikle büyük göğüslerini evcilleştirmedi. Onun dağılınması her adımda en az bir ayak uzunluğunda, çilli ve zıplıyordu. Sevimli pembe ayak tırnaklarını sarihe strappy beyaz yüksek topuk sandaletler.

O bizim odasının kapısını çaldı ve ben ilk afallamışlık var sersemledi. İlk tanıştığımızdan beri iri sert göğüslerine hayran kaldım, ama meme uçlarını bu kadar dik görmemiştim. Onlar yalnızca farkedilmezlerdi, ama onu odamıza götürüyorlardı. Melih çok fark ettim ve şaka yollu ac odasında ayarlamak için öneri etti, ama bir tebessümme ile yalanladı ve onun yerine gerçeğinde çok, çok sıcak olduğunu söyledi.

Melih bize hem bir bardak şarap döktü, sonra lokantaya gitmek ve bizim rezervasyon tüm ayarlandığından emin olmak için kendini mazur. Makyajımı ve Bailee’yi tamamladım ve sohbet ettik ve şarabımızın tadını çıkardım.

“Melih çok sıcak, Mehtap. Umarım öyle dememe aldırmazsın.”

“Elbette umrumda değil. Katılıyorum,” dedim.

Bir bardak şarabı ve havuzdaki dört ya da beş kadehi muhakkak ki onu azıcık rahatlatıyordu ve dedi ki, “Şayet sırlı adam işe afacansa, belki de kapılarımızı sarih vazgeçip bir vakit yollayabilirsin .”

Güldüm ve dedim ki, “Oh, o bunu çok hoşlanacağından muhakkağım! Çok sevimli olduğunu düşünüyor ve göğüslerinden hoşlanıyor. Cehennem, göğüslerini seviyorum! İndirgememden beri benimkini özlüyor, bu surattan hoşlanacağından muhakkağım ve ben de, “Ben göz kırptım.

Melih bana lokantada her şeyin hazır olduğunu ve Bailee ile beraber merdivenlerden indik. Hostes bizi masaya götürdü ve biz yanaştı Melih bizi selamladı durdu. Melih karşısına oturdum ve Bailee için yanındaki sandalyeyi çıkardı. Oturur oturmaz, masada yalnızca üç yer ayarlandığını fark etti ve “Yalnızca üç? Gizemli adam iptal etti mi?” dedi.

“Hayır, o burada,” dedim. “Mutemet, Melih tanış. Melih, bu, sana bahsettiğim hoş, ateşli, genç, seksi hanımefendi olan Bailee. Azıcık dikkat isteyen ve ona becerilerini göstermen için sana lüzumu olan.”

Melih eğildi ve Bailee’ye yanağına süratlice bir gaga verdi ve elini tuttu, dedi ki, “İyi akşamlar Bailee. Seninle tanışmak bir zevk ve bu gece sansasyonel görünüyorsun.”

“Ahh, ne? Puslu, ne yapıyorsun?” Bailee dedi ve Melih onu beklediği bir bardak şaraba uzandı. Neredeyse bir bardak şarabı indirdi. “Beni Melih ile mi kuruyorsun?”

“Eh, onun sıcak olduğunu söyledin. Ve ben sana adamın konutlu olduğunu ve kıskanç bir karısı olmadığını söyledim,” dedim.

Minik bir sırıtış dudaklarına geldi ve ilk kere yeşil gözlerini Melih çevirirken alt dudağını azıcık ısırdı. Bana doğru döndü ve “Gerçekten mi? dedi.

“Ben bu Bailee ile daha iyiyim. Bence ikiniz mükemmel bir maçsınız” dedim. “Bu fikre mi açıyorsun?”

Melih  baktı ve tekerrür bana, sonra Melih ve sonra tekerrür bana baktı. “O müthiş, ve bana söylediğin her şey onun hakkında doğru ise … iyi, onun maharetleri, o zaman bence bu mevzuda daha iyiyim,” dedi.

“Güzel,” dedim. “Ve hepsi doğru. Şimdi, seni akşam yemeğinde yalnız vazgeçmeyi seçim eder misin? Azıcık üçüncü bir tekerlek gibi seziyorum. Eminim takılmak için sevimli bir barmen bulabilirim”

” İtimatçı? Bu size kalmış, “dedi Melih.

“Ahhh, ben seninle kalmana iyiyim Mehtap, sanırım,” diye yanıt verdi Bailee yanıt verdi ve sonra bir bardak şarabını tamamladı.

“Güzel,” dedim, “zira seksi erkeğimin hoş bir hanımla flörtünü izlemeyi ve hoş bir hanımın erkeğimle flörtünü görmeyi seviyorum.”

“Şey, sanırım ben de seni mutlu etmeliyim,” dedi Bailee dönüp Melih dudaklarında ihale şehvetli bir öpücük verdi. “Seninle tanışmak benim için bir zevkti Melih.”

Yemek lezzetli ve şarap özgürce aktı. Melih ve Bailee gülüyorlardı ve netlikle hoş göğüsleriyle flört ediyor ve alay ediyordu. Meme uçları eskikinden dahi daha güçtü ve giysisini göğüslerinin neredeyse bir inç üzerinde kaldırdı. İkisi periyodik olarak el ele alevleniyordu ve sol elini uylukları arasında alt doğru yönlendirirken izledim. Onun soluğunu azıcık gördüm ve Melih iç uyluğunu okşadığını öğreniyordum. Tatlı Bailee sunulduğu zaman ve Melih hem bir elle yemek ve her öbür masanın altında meşgul vardı.

Tatlı ile neredeyse bitti, Melih ve Bailee barda bir alkol var önerdi ve odama kendimi mazeret. Bir kere geri odamızda, ben bitişik kapılardan kaymış ve ben onların cümbüşlü geri kalanını izlemek böylece minik bir video kamera kurdu.

Odamızda çeper güç geri kazanmıştım ve Bailee’nin oda açılışının kapısını dinlediğimde hala kameradan yem açıyordu. İçlerinde çabuk ederken izledim ve ikisi kapıya dayanmış olarak istekle öptü. İzlediğimi öğrenen Melih, Bailee dizlerinin üstüne düştüğünde ve neredeyse Melih şortunu koparırken odadaki ışıkları çevirdi. Ona telefonunu işaret etti ve kocamın sert horoz birkaç resim çekti onun horoz hoş sert ve dik duruyordu. Sonra bir vakit sonra aç dudakları arasında kayboldu. Sarihçe ağzına maharetli ve onun horoz şiddetle okşayarak oldu. O kadar ıslanıyordum ki kocamı derinlemesine izlerken kendimi parmaklamaya başlamak zorunda kaldım.

Birkaç dakika sonra, Melih  onu itti ve ayağa kaldırdı, tekerrür derinden öptüler. Melih onu kameraya doğru çevirdi ve arttan giysisini açıp yere doğru itti. Bailee’nin bedeni, sütlü pürüzsüz cildi ve yumuşak yumuşak çarpıkları ile hayal ettiğim kadar şahaneydi. Görünüşe göre tam gece külot ile kaplı değildi onu kedi üzerinde kırmızı saç minik ama yoğun tutam vardı. Melih, Bailee’nin sütyenini hür vazgeçti ve eğildi ve yere düşmesine izin verdi. Göğüsleri müthiş bir şey değildi. Büyük yuvarlak ve muazzam ebatlarında dahi şahane bir şirket. Meme uçları uzun ve çok güçtü, neredeyse onları gördüğümde geldim.

Bailee Melih döndü ve gömleğinin düğmelerini açtı, sonra cildi tene tekerrür derinden öptüler. Melih elleri kabarcık poposunu götürdü ve ona karşı çekti. Zati kıvranıyor, horozuna sürtünüyordu.

Beraber sendelediler ve Melih onu sırtına zorladığı yatağa yuvarlandılar ve bacaklarını yayarken küçük kedi dudaklarının ıslaklığını görebiliyordum. Onun dili ilk onun iç uyluk dokundu ve barbarca kafasını onu kedi zorladı. Onun soluk soluğa duydum ve bir an sonra duydum, hem kamerada hem de duvarda, diye bağırdı, “Oh Fuck, ben sağladım !!!”

Melih büyüsünü çalıştı ve klitine katlanabileceği maksimum baskı ile alay etmeye devam etti ve yalnızca zevk dalgasına bindi. Bailee kerelerce büyük göğüslerini kaldırdı ve uzun sert meme uçlarında acımasızca emdi ve yalnızca iki veya üç dakika sonra tekerrür kalçalarını bucking. Tekerrür bağırdı, “Kahretsin, yeniden sağladım.” Onu meme ve onu lanet kocam dil emme onu benim için çok fazlaydı ve ben de onun ikinci doruk erişiyordu olarak ben de geldi.

Bailee, Melih sırtına zorladı ve göğüsleri horozunun çevresine sarılmış olarak üzerine koydu. Sonraki birkaç dakika içinde baştankara onu lanet ve onun horoz ve topları üzerinde ağzını ve dudaklarını okşayarak seçenek. Melih bazen video sürüklüyor, bazen de aksiyon resimleri sürüklüyordu. Açı benim damlayan ıslak kedi doğrudan kameraya bakan görmek benim için mükemmel oldu. Onun inilti duydum, “Lanet olsun, senin horoz binmek istiyorum.”

Melih kabul etmiş olmalıydı, zira kısa vakit sonra ona biniyordu. Ben kayboldu evvel Melih mükemmel horoz minik bir göz var ve ikisi de Bailee onun horoz bütün ağırlığı düştü gibi yüksek sesle soluk soluğa. Onun horoz sürme içine onun tüm ağırlık koyarak çok düz oturuyordu. Ayağa kalktı ve göğüsleri çukurlaştı ve okşadı. En az on dakika geçti ve uzun sert memelerini barbarca sürükleyerek ve daha yüksek sesle inledi, devamlı bir sallanan ve zıplayan hızına gözetti. Sonunda öne doğru eğildi ve iri göğüslerini Melih suratına bastırdı ve dudakları meme ucunda kapandığında delice kustu ve yalnızca on vuruşla tekerrür orgazmda çığlık atıyordu. Bailee Melih n üzerine çöktü ve onu eforlu kollarına sıkıca sardı.

Melih  Bailee’nin bir vakit iyileşmesine izin verdi ve sonra onu istekle öperek onu salladı. Yuvarlandılar ve Bailee yatağın kenarında dahi poposuyla ellerini ve dizlerini aldı. Onun büyük göğüsleri kolları arasında asılı olarak şahane bir yan görünüm vardı. Melih onun artta duran yerini aldı ve içindeki sert horoz güdümlü olarak bana kameraya minik bir başparmak-up verdi. Kalçalarını anlayan Melih, tüm uzunluğunu ona bastırdı ve onu kedi üzerinde yavaş ritmik hamlesine başladı. Onun sürati yavaş yavaş arkasıydı ama yakında barbarca onun horoz karşı onu geri sürüklüyordu ve ona karşı tokat onun yuvarlak eşek sesi odama duvarın üzerinden taşımaya başladı. Göğüsleri delice sallanıyordu ve arkadan onu kedi cezalandırırken sallanıyordu. Omzunun üzerinden bakarak kameraya döndü ve ”

Melih uzun kıvırcık kırmızı saçlarını kalın bir midilli kuyruğuna dönüştürmek için zaman kaybetmedi. Parmakları saçlarına sıkıca sarıldığında barbarca başını geri çekti ve öbür eli büyük yuvarlak göt yanaklarının her birinde tokat değiştirmeye başladı. Sürati arkasıydı ve her vuruşta onu ileriye doğru sürüyordu ve sonra barbarca saçlarından geri sürüklüyordu. “Ah Yaradanım evet, daha sert siktir et, lütfen siktir et beni,” diye tekerrür tekerrür inledi ve sonra kocamın arttan vurup poposunu tokatlayarak çığlık atana kadar daha yüksek sesle ve daha yüksek sesle dilendi. Bu benim için çok fazlaydı ve ikinci kere geldim.

Aniden onu tuttu ve arda kemerli bir biçimde bağırdı ve “Lanet evet …. Evet, ben sağladım, oh siktir et, siktir et O sikimden hoşlanıyorum.” Aniden midesinin üzerine çökerek Melih sert horozundan çekildi. Başını acilen arındı ve damlayan ıslak şaftını çevirdi ve zonklama kafasını ağzına yönlendirdi.

Melih sürüklediğinde doruğa yakın olduğunu söyleyebilirim ve ağzındaki sürati ve yoğunluğu onu daha da keskinleştiriyordu. Kalçalarını suratına doğru okşarken emdi ve yaladı. Bazen horoz kafasına gagged ama daha aşırısı için geri devam etti. Melih aniden ağzından çıkardı ve onu sırtına iterek büyük göğüsleri üzerinde horoz okşadı. O benim hoş adamın cum aşk vasıtasından patlak gibi onları beraber bastırdı. Onun lezzetli cum ipi sonra onu göğüsler döktü ve o ustaca su baskın bitmeden evvel onun iki inç uzun meme her ikisi de boyalı. Onun horoz kaptı ve ondan son damla yaladı ve sonra eğildi ve cum daldırılmış meme uçları ve göğüsleri arasında mutasyonlu başladı. Emme ve cum her damla kadar yalama o da onun büyük göğüsler iman ve o daha yüksek sesle ve daha yüksek sesle inledi. Parmakları karnı ve bacakları arasında alt kayar ve Melih göğsünden dudaklarına taşındığında ve uzun yavaş cum öpücük paylaştığında o hiddetle onu klitoris okşayarak oldu. Melih elini onun klitorisiyle kapladı ve klitindeki parmaklarının yalnızca birkaç vuruşuyla, uyluklarını sıkıca tuttu ve kibar ama sarihçe tatmin edici bir orgazm dalgasını gönderdi. Onun yanında yuvarlandı ve “Bana bir vakit bekle” dediğini çeper güç dinleyebiliyordum. İkisi de söndüklerini izledim ve uykuya daldım. Melih elini onun klitorisiyle kapladı ve klitindeki parmaklarının yalnızca birkaç vuruşuyla, uyluklarını sıkıca tuttu ve kibar ama sarihçe tatmin edici bir orgazm dalgasını gönderdi. Onun yanında yuvarlandı ve “Bana bir vakit bekle” dediğini çeper güç dinleyebiliyordum. İkisi de söndüklerini izledim ve uykuya daldım. Melih elini onun klitorisiyle kapladı ve klitindeki parmaklarının yalnızca birkaç vuruşuyla, uyluklarını sıkıca tuttu ve kibar ama sarihçe tatmin edici bir orgazm dalgasını gönderdi. Onun yanında yuvarlandı ve “Bana bir vakit bekle” dediğini çeper güç dinleyebiliyordum. İkisi de söndüklerini izledim ve uykuya daldım.

Kocamın dudaklarının ve dilinin iç uyluklarımdaki tanıdık hissine uyandım. Neredeyse sabah oldu ve o bizim odalar arasında kapıdan kaymış ve şimdi bana onun lezzetli seksi dili ile bir rehabilitasyon veriyordu. Kapıları sarih vazgeçti ve Bailee’nin sesini yan odada yatarken görebiliyordum. Sarihçesi bir vazifede olan bir adamdı ve beni yalnızca bir iki dakika içinde bir orgazmın eşiğini yakaladı. Yoğunluğunu artırdı ve yalnızca beş dakika içinde kafamı benim kedi için çekici ve uzun bir orgazm dalgası sürme oldu.

“Onlardan da alabilir miyim, Melih” Bailee’nin sesini duydum ve kapının önünde üryan durduğunu görmek için başımı kaldırdım.

Melih, “Natürel ki yapabilirsin. Bütün orada olacağım tatlım” dediğinde örtbas etmeye çalışıyordum.

“Bu yatak daha büyük görünüyor,” dedi. “Üçümüz için de yer var mı Mehtap?”

Azıcık afalladım ama netlikle bu büyüme beni heyecanlandırdı, “Bol bol yer var, bize katılın.”

Melih, yatağın ortasına doğru kaydırdı ve Bailee için yatağın kenarını okşadı. Bailee yatağa doğru yürüdü ve “Bunun yerine ortayı alabilir miyim? Şayet senin için mesele değil, Mehtap” dedi.

“Natürel ki mesele değil,” diye yanıt verdim.

Aramızda yatağa tırmandı ve suratı benimkine yakındı, “Sanırım bugün düz olmaktan çok iki meraklı olabilirim. İkiniz merakımı tatmin etmeme takviye eder misiniz? Lütfen?”

Suratımdaki tebessümme yeterince yanıt olmalıydı. Aramızdaki sırtındaki yerini aldı, büyük göğüslerini birbirine bastırdı ve sert meme uçlarını gösterdi. “Her biri için bir tane,” dedi sırıtarak. Melih ve ben ipucu aldık ve her biri onun sert meme birini emdi. O çok yüksek sesle inledi ve biz emdi ve onu meme üzerinde sert çekti olarak o ve ben her onu kedi için bir el taşındı. Parmaklarımız onu kedi toplandı, o kepenk ve birkaç saniye içinde o bizim parmak karşılamak için kalçalarını sallanan oldu. Dikkatimiz katlanabileceğinden daha fazlaydı ve rekor vakitte soluk soluğu alıyordu ve orgazm onu ​​devirirken titremeye başladı.

Bailee acilen derlendi ve benden sırtımı dönmemi istedi ve ben de o benim üstüme geldi. Dudakları benimkiyle tanıştı ve geçici olarak beni öptü. Şefkatle öpücükleri döndüm ve pürüzsüz yumuşak teni üzerinde parmaklarımı okşadım ve öpücükleri yavaş yavaş daha istekli bir biçimde gelişti. O öpücüğümü kırıp vücudumu alt kaydırdığında kıvranmaya başlamıştım. Boynumdan alt ve göğsümün üstünden öptü. Sonra nihayet dudaklarını açtı ve meme derinden ağzına emdi kadar o daire içine ve dilini benim meme ile daire gibi izledim. Yüksek sesle inledim ve öbür meme uçlarımı tırnaklarıyla yakaladığımda bedenim kepenklendi. Benim meme alay sahip seviyorum ve o akılda. O aniden benim meme üzerinde relented ve tekerrür benim karın alt onu karın alt öpüşme öperken oldu. Sürekli bir süratte alt ve alt öptü ve ona bütün ulaşım vererek bacaklarımı yaydım. İlk o benim ıslak şişmiş tüysüz kedi üzerine yerleştirilen ihale bir öpücük oldu. Hep beraber kepenk ettik ve ikisi de yumuşakça inledi. Azıcık daha sert bir öpücük daha sonra bir başkası ve bir değişiği ıslaklığımı buldu. Dili sonunda labyamın arasında kayıyor ve yoğunluğunu çoğaldırıyordu. Netlikle bu yeteneği bilmeye adanmıştı ve bana dili ile verdiği alaka lezzetliydi. Gittikçe heyecanlandıkça diline sallanıyordum. Dili sonunda labyamın arasında kayıyor ve yoğunluğunu çoğaldırıyordu. Netlikle bu yeteneği bilmeye adanmıştı ve bana dili ile verdiği alaka lezzetliydi. Gittikçe heyecanlandıkça diline sallanıyordum. Dili sonunda labyamın arasında kayıyor ve yoğunluğunu çoğaldırıyordu. Netlikle bu yeteneği bilmeye adanmıştı ve bana dili ile verdiği alaka lezzetliydi. Gittikçe heyecanlandıkça diline sallanıyordum.

Bailee poposunu kafamın bacaklarımın arasında havada kaldı ve Melih poposuna karşı ve onun uyluk arasında sert horoz ovmak başladı gibi izledim. Melih sert horoz arkadan onu kedi içine sürdü zaman o ileri, dilini içimde sürüş sarsıldı. Kocam onu ​​seksi yuvarlak eşek vurma ve benim klitoris üzerinde dilini hissi benim için çok fazlaydı ve ben inleme ve yoğun bir orgazm ile kıvranmaya başladı.

Ben fazla uyarılmış kedi uzak başını itti ve yalnızca izlemek için yatağa kaydırdı. Bailee kollarını kaldırdı ve Melih sert köpek stili çok erotik becerdin gibi sallanan ve bedeni tokat büyük göğüslerini görme.

Melih, Bailee’i yatağın kenarına taşımak için süratli bir mola verdi, böylece onu becerirken onun artta durabildi. Ben 69 pozisyonda Bailee altında slayt eylem mola faydalandı ve kocamın sert horoz tekerrür Bailee kedi damlayan ıslaklık bulundu alttan izledim. Bailee muhakkak ki o inilti ve soluk için solukluk başladı Melih ve onun dudaklarım içinde onun horoz zevk üzerinde duruyordu. Onun klitoris ve Melih topları arasında mutasyonlu ve yalnızca tekerrür tekerrür onun minik pembe kedi dudaklarını yaymak benim adamın horoz görünümünü beğenen. Mutemet aniden öne eğildi, çığlıklarını duydum ve onun orgazm kalça bucking ve titreme kedi Melih horoz çekici ile patladı olarak izledim.

Melih  bu pozisyondaki dayanıklılığı gerçekten müthiş ama onu orgazma nasıl zorlayacağımı biliyordum. Bir kolu hür vazgeçtim ve Bailee’nin meyve sularında birkaç parmağını nemlendirdikten sonra poposunu onlarla daire içine aldım. O inledi ama ben sıkı poposunu içinde benim iki ıslak parmak kaymış kadar onu kedi onun vurma tuttu. İçindeki parmaklarımın yalnızca birkaç yavaş vuruşuyla, topları yükseldi ve popomu parmaklarıma kenetlediğinde kalçalarını sıkıca anladı.

İlk damlalar zorlandı ve ağzıma damladı başladığında hala ona cum pompalama oldu. Onun ıslak kedi dışarı onun horoz kaymasını ve cum ve onun kedi suları lezzetli karışımı besleme, birkaç lezzetli dakika için bedeni üzerine koydu. Tekerrür ve tekerrür her kedi düştü kadar onu kedi onu sevişmek nektarı beni besledi.

Hepimiz uzun bir vakit minik bir konuşma yapmak ve ara gizeme dozer yapmak için sarıldık. Bailee’ye kamerayı odasına yerleştirdiğimi ve dün gece onu ve Melih izlediğini itiraf ettim. Sinsice tebessümdü ve kamerayı gördüğünü ve sıcak olduğunu düşündüğünü söyledi. Videonun bir kopyasını istedi.

Melih  sonunda aç olduğunu ve kahvaltıya hazır olduğunu söyledi, bu noktada Bailee’nin onunla iyi olsaydı, duş alır almaz konuta geri dönmeyi tasarladığımı ve o ve Melih geri kalanının olacağını düşündüm hafta sonu kendilerine. Ama cümbüşleri izleyebilmem için kameradan böldüğüm bir koşul vardı.

Bailee kibarca kalmamı isteyerek protesto etti ve kabul etti. Ben öbür odada duş Melih ve o duş için odasına geri kaydı. Benim duş bütün ve çantam dolu, ben bitişik odaya kapıyı basitleştirdi ve coşkuyla Melih horoz sürme ve onu dudakları ve dili ile büyük göğüsleri iman Bailee şahane seksi manzara gördüm. İki süratli veda öpücüğü için sevişmelerini yarıda kestim ve konuta geri dönmem için böldüm.

Konutta hafta sonu geri kalanını hoş kocamın seksi genç iri boobed dostum lanet seanslarını izleyerek geçirdim ve durmadan mastürbasyon yaptım.

Hala bir erkeğe lüzum dinlemediğinden bahsetmese de, Bailee kızların gecesinde hala haftalık olarak görüyorum. Ve her hafta bana Melih dairesinde bir “el işleri ustası projesi” için zamanı olup olmadığını sordu. Yanıtım her zaman evet ve Melih lüzumu olan şeylerle ilgilenmesi için ayarladım.

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Başkasıyla Sikişince Amım Kocama Tatlandı

Merhaba seks hikayesi düşkünleri. Adım Banu, 28 yaşında, 1.70 boyunda, sarışın, ela gözlü, dolgun göğüsleri olan, sexy bir hatunum. Sizlerle bundan 2 ay önce yaşadığım muhteşem hikayemi paylaşmak istiyorum. Evliliğimin 4. yılıydı, eşimle çok kötü bir cinsel hayatımız vardı ve onun iş yoğunluğu da eklenince, artık yalnız başıma kendi kendimi tatmin eder hale gelmiştim. Gezmek, […]

4 Yorumlar

  1. Mükemmel ötesi bir hikaye gerçekten de bayıldıııım

  2. Gerçek mi bu ya?

  3. Rüyamda gördüm desem inanır mısınız? Öyle bir inletiyordum ki resmen kıskandım şuan ya..

  4. Bende seks hikayemi paylaşmak istiyorum, Nereye gönderebilirim acaba? renklihikayeler.com un e posta adresi nedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan