Anasayfa » Bakire Hikayeleri » Kocam beni doyurmayınca yeni sikicim kaynım
Kocam beni doyurmayınca yeni sikicim kaynım
Kocam beni doyurmayınca yeni sikicim kaynım

Kocam beni doyurmayınca yeni sikicim kaynım

Kısım 1 kışkırtıcı elbiseler ile orta genç sene onun karısı tarafında nasıl yeğenimi gördüm ve o 19 yaşındayken, o beni arka bahçesinde sigara ot tuttu ve onunla paylaşmaya yol açtı. Bu fırsatı seks münazaralarını tanıtmak için kullandım, sonunda…

Kısım 1 kışkırtıcı elbiseler ile orta genç sene onun karısı tarafında nasıl yeğenimi gördüm ve o 19 yaşındayken, o beni arka bahçesinde sigara ot tuttu ve onunla paylaşmaya yol açtı. Bu fırsatı seks münazaralarını tanıtmak için kullandım, sonunda sonunda onu aramaya başladığını bildim ve isteyerek beni uyandırmaya çalıştığını itiraf etti ve cılızlığımı öğrenerek benimle galibiyetli olabileceğini biliyordu.

İdrak Etme yıldız benim için iyi hizalanmış, o bana onu hoş göğüsleri gösterdikten sonra onu benim 9 inç dick göstermek için mermi ve nihayet ve ben onu hoş kedi yedikten sonra cum yapmak. Orgazm olmak için kendime gözettim ve ikinci kısmın başladığı yer.

Ona bir orgazm verdikten sonra şimdi aramızda bared oldukları sarihti. Ona onu ana yatak odalarımızda rahat ettirebileceğini öneriyorum. “Başka Bir Deyişle, kendinizi hazır sezdiğinizde, size katılabilirim” dedim. Ve bu yönergeyle, külotunu değiştirdikten sonra oturma odasından çıkıp göğüslerini özgür vazgeçti.

Bana katılmamı söylediği 5 dakika sürmedi ve bana dedi ki «Beni neyin merak ettiğini öğreniyorsun, G Teyze karımdan bahsediyor Florida’da bir gece ayyaştı ve biz de annemi birlikteydik kız kardeşim hukuk ve bize ne kadar kısmetli olduğunu sevgilisi olarak 9 inçlik bir horoz ile donatmak olduğunu ve nasıl yapmasına izin verebileceğini hiç hayal etmediği lekeli şeylerini nasıl yapabileceğini anlatıyordu. kedi Ben gerçekten büyük bir klitoris alıyorum hiç bu kadar iyi yemiş!

Devam ediyor: Evvelki gecenin ardından Teyzenin lafını gözlerimle doğrulamayı merak ediyordum. Ertesi gün, en sarih bikinimi giymeye ve ailenin plaja gideceği zaman SUV’nuzda G Teyzesine koymaya dikkat ediyorum. Bu surattan, bikinimi SUV’nizin mahremiyetinde takdir etmenizi sağlayacağım. Sahilde bir yer bulduğumda, tişörtü çıkarırken manzarayı kaçıramayacağınızı öğreniyordum ve yanımda pantolonun içinde kabarıklığı görmeyi kendim koydum. Ben mayo çadır gördüm zaman T teyze senin horoz ebadı hakkında haklıydı .. »

Onu sarihe vurduğumu inkar edemedim, ama daha fazla ne söyleyemem …. haklıydı. Gerçekleşmeye çalıştığım hayalim buysa, bu aile plaj partisi hakkında kendimi sorgulıyordum. Şimdi, bu yalnızca bir hayal değil, isteyerek bana alay etmeye çalışıyordu.

Bu tecrübeyi yaşadığından ve seksimin biçimini hayal edebildiğinden, o ve beni beraber iyi vakit geçirdiğini kapsayan rol oynamaya mastürbasyon yaptığını açıklayarak devam ediyor. Bu surattan bugün, beni ot içiyor ve seks hakkında sarih bir kavgaya sahipken, asla olmasını beklemeyeceği bir fanteziyi muvaffak olmanın zamanının geldiğini hissetti ve istediğimi öğrenerek bir şey başlatmamı isterse bana ileti yollayabilirdi. Ben de bir beyefendi ve ben asla onu makûs sezdirmek teşebbüsü olmazdı.

Gizemini dinlemek beni daha da güçleştiriyordu, zira ben yalnızca onun külotunda olduğunu anımsıyordu ve kendini sarihe vurduğunda geyik gözüyle bakıyordu. O benim büyük horoz tarafından nüfuz hakkında düş ilave etti ama teyzesi için hakikat evham hakkında o dahi onu esas içgüdüleri doyurucu mani olamazdı onu teyze eşim hasar istemiyor. Bu kulağım için müzikti ve önümde bolca zamanım olduğunu öğrenmek bu beklenmedik gün yaşamımda şöhretli olacak.

Ben onu külot kaldırmak için bir hareket yaparak yakın geldi o elimi tuttu ve o beklemek için o uzun müddet o iki defa benim horoz ile oynamak için bekledi sırası olduğunu söyledi. O özgür zaman o yukarıya ve alt atlayan benim sert dick özgür benim iç çamaşırı kaldırmak.

“Vay canına, haylaz yeğeninin teyzemi çok mutlu eden hoş horozunu emmesini ister misin, ben bir defa paylaşmayacağım, kırmayacağım. Usulca dudaklarında kabarıklığı tanıttı ve usulca bezimi yalamaya başladı. Gerçekten o yalama ve lezzetli yumuşak elleriyle benim topu grapping bir profesyonel oldu. Onun artta uzanıp başını arkasını dayayabileceğim kadar yeterince yere koymasını istedim.

Kendimi önerdiğim gibi yerleştirerek, dizimin arda yerleştirdim ve onun hareketini hakimiyet edebildiğim ağzına basit ulaşım ve vulva, labia ve klitorisini ovma ulaşımı ile sikimin önünde asılı olduğunu görebiliyor . O sırt üstü uyuyordu zaman ben usulca ağzına benim dick kafasını yerleştirin. O bir dick emmeyi biliyordu, onun büyük yumuşak dick ile bana iyi bir emme seansları beni ağzına boşalmak hududuna iterek verdi .. Ama ben değiştirmek için öğreniyorum az tecrübe ile genç bir damızlık değilim orgazmımızı gözetmemize izin veren ve aynı zamanda son zevki artıran iyi bir birikim yaratan atımlar ancak bazen sosun uzman ağzına sevk edilmemesi için çok fazla disipline gereksinim dinler.

O emme ve benim dicks okşayarak sırasında, ben onu ve benim dick ağzına mastürbasyon ve o bir orgazm yakın olduğunu hissettim, ben uyarmak ve ağzına daha derin benim dick zorlayarak parmakları ile ritmi artırmak derin throating onu değil yeterince rahat sezdiğini yeterince hava yasaklama ama zevkini artırmak ve onu almak zaman neredeyse dick benim ısırmak nerede eforlu bir orgazm yapmak yapmak kırmızı ama yeterince biliyordum ve ben zati dick çekti ağzının içinde hatanızı bilirsiniz,

yeni bir Ron Jeremy olarak görülmek istemiyorum ve öğreniyorum ki 1 günaha sahip olan ve 2 defa tehlike alan vücudunuza gözetebilirsiniz, ancak dayanıklılığınızı hipotez ederseniz, bir binayı yine inşa edebilecek ve boşaltamayacak.

Başka Bir Deyişle, yalnızca iyi olmak istiyorum bu davetkar genç kedi nüfuz uğrumu kaçırmak istemiyordu. Kendimi bacağımı omzuma koyarak önüne koyuyorum ve usulca büyük labyasına değerek sikimin kafasını ibraz ediyorum. Benim stilim ilk penetrasyon ve ebadı sebebiyle, her zaman seks ortağım bana güven içinde yapmalarını sağlamak ve onların kedi adale benim dick ebadını karşılamak için izin onların kedi içinde abone tanıtmak için izin. Onu kedi suyu ve benim tükürük ile damlayan oldu ve yavaş yavaş o benim dick gobbling ve o tam şaft almaya hazır olduğunu hissettim zaman tamamen onu Impaling kalça ile büyük bir itme vermek. O da yalnızca son niyetini almak sıcak ve sıkı kedi duygu vazgeçerek nerede şehvetli bir inilti izin verdi.

En az 1 dakika hareket etmedim, zira ilk hissini yaşamasına izin vermek istedim ama reelde zati orgazm olmamam çok daha fazlaydı. O onu kedi gücünü öğreniyordu ve o onun şeytanca gözü ile doğrudan gözlerimin içine bakıyorum ben onu kedi tazyik ilave ederek içinde benim dick anlamaya başlar benim dick ile onu kedi masaj bir kalça hareketi yapmaya başlar. Onu 5 dakika süresince bu biçimde oynamasına izin verdim ve ben coit hareketine başladım ve o hakimiyet altına almama izin verdi ve onun 2 ayakları bana onu kedi daha iyi bir ulaşım vermek ama daha uzun fuck onu sağlamak için daha az sıkmak benim omuz un. Ben onu lanet sırasında ve ben onun koynunu okşamak ve meme emmek olabilir.

Onu hoş poposunu hayran olabilir onu köpek stili fuck dayanamadım. O mutlu bana bana onun büzme deliğine iyi bir görünüm veren ayakta iken lanet olabilir yatağın yanında yerleştirerek benim istek verdi. Ben onunla kafamı yerleştirerek onunla bir reyin oynamak ve ben yalnızca benim bez yerleştirerek onu kedi içinde benim dick tanıtmak izin vermez ve yalnızca hududunda pop olamaz. Çocuklar, vajinal penetrasyondan seven bir azgın kızınız varsa, bu alayın seks partnerinizi nasıl çıldırtabileceğini öğrenmiyorsunuz. Niteliğin ölçüden daha iyi olduğu deneysel bir seks partneri ile seks yapmanın ne fark yarattığını istiyorum.

İhtar yapmadan onun dick derinleştirmek için izin ile oynadıktan sonra kolumu uyluk ve kalçalarımı tamamen arkamda kullanabileceğim bacaklarımı kilitleyerek arda koyuyorum ve uyluğumu kullanmak istediğim biçimde sikebilirim onu daha derin ya da değil pislik onu açmak veya kapatmak için kavrama. Ben avını yemek ab ** st gibiydi ve ben ikimiz patlamaya hazır olduğunu sezene kadar ritmi süratlendiren duygusallık bir değiş kullanarak tüm eforumla onu adaleli beden fuck. Gerçekten onu heyecan seziyorum ve ben onun gözetmesiz kedi gelebilir biliyordum. Onun içinde patladım ve aynı zamanda orgazm hissettim ve şahaneydi.

İşimiz bittiğinde, bana hapı alıp almadığını sorduğumdan korkuyor. Ona baktım ve ona bu surattan vazektomize amca tarafından lanet olmak iyi olduğunu söyledi ve O yumuşak kedi içinde koruma olmadan boşalma olabilir. Aksi halde öğrenmek hoş, ben poposundan beni fuck ve beni Creampie istiyorum. Ben de diyorum ki, “Seni döllenmiş olmaktan korktuysam özür dilerim, hatta kesiyorum, anal seksten seviyorum ve isterseniz gül goncunuzu tatmin etmeye hazır olacağım.

Bugün için yeterli, şayet biz tutmak istemiyorum ama ben netlikle başka bir özel sigara seans giderekeceğiz beri biz şimdi ne kadar azgın Marijeanne ikimiz üzerinde sahip olabilir öğreniyorum.

Yorumunuza bağlı olarak bu haylaz yeğeni kapsayan başka bir öykü yazabilir.

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Başkasıyla Sikişince Amım Kocama Tatlandı

Merhaba seks hikayesi düşkünleri. Adım Banu, 28 yaşında, 1.70 boyunda, sarışın, ela gözlü, dolgun göğüsleri olan, sexy bir hatunum. Sizlerle bundan 2 ay önce yaşadığım muhteşem hikayemi paylaşmak istiyorum. Evliliğimin 4. yılıydı, eşimle çok kötü bir cinsel hayatımız vardı ve onun iş yoğunluğu da eklenince, artık yalnız başıma kendi kendimi tatmin eder hale gelmiştim. Gezmek, […]

16 Yorumlar

 1. O göte bir koysam yaşlanmam heraldeeeee

 2. Okurken sikişe doydum resmen yaaaa

 3. Tam bir yavşaksın yalnız he 😀

 4. Çıta gibi delikanlı

  Okurken ben 2 posta boşaldım amk adam nasıl bu kadar geç boşaldı anlamıyorum

 5. Mükemmel ötesi bir hikaye gerçekten de bayıldıııım

 6. Okurken sikişe doydum resmen yaaaa

 7. Haftasonu yeni düşürdüğüm hostes ile birlikte olmadan önce fantezi dünyamı genişlettiğiniz için teşekkür ederim.

 8. Bende seks hikayemi paylaşmak istiyorum, Nereye gönderebilirim acaba? renklihikayeler.com un e posta adresi nedir

 9. Mükemmel ötesi bir hikaye gerçekten de bayıldıııım

 10. Porno izlemekten sıkıldım, Karşıma renklihikayeler.com çıktı ve o gün, bugündür sizi takip ediyorum…

 11. Bende aynı şekilde hiç beklemediğim anda seks yaparken buldum kendimi..

 12. Böyle pespembe bir amcık daha önce görmedim desem yeridir

 13. Sabunlayıp sabunlayıp götten vurmak lazım o karıya.. Hakkını verememişsin sen!

 14. Gerçek mi bu ya?

 15. Porno izlemekten sıkıldım, Karşıma renklihikayeler.com çıktı ve o gün, bugündür sizi takip ediyorum…

 16. Oha amk. Harbi mi la

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan