Anasayfa » Seks Hikayeleri » Türbanlı karıma fantazi
Annemin Tokmakçısı Yılbaşında Annemi Sikerken!
Annemin Tokmakçısı Yılbaşında Annemi Sikerken!

Türbanlı karıma fantazi

Merhaba ben Mahmut, Antalyada yaşayan, Turizm sektöründe iş yapan, 32 yaşında, ODTÜ mezunu, bekar bir işadamıyım. Sexte hudut tanımayan ve her türlü coşkuyu yaşamaya hazır ve yaşamış birisiyim. Sex yaşamım çok renkli geçmekte, zira genelde…

Merhaba ben Mahmut, Antalyada yaşayan, Turizm sektöründe iş yapan, 32 yaşında, ODTÜ mezunu, bekar bir işadamıyım. Sexte hudut tanımayan ve her türlü coşkuyu yaşamaya hazır ve yaşamış birisiyim. Sex yaşamım çok renkli geçmekte, zira genelde Sex yaşamımın büyük bir kısmı yabancı Turistlerle geçirdiğimden dolayı, Sex ’i doyasıya ve hudutsuz yaşamış ve fantazilerimin bir çoğunu basitçe reelleştirme fırsatlarım olmuştu. Ama size anlatacağım öykü beni gerçekten çok donakaltmış ve heyecanlandırmıştı… Yazları Antalyada bir otelin su sporları merkezini çalıştırıyordum.

Genelde alıcılarımız yabancı Turist olduğu için, Türk alıcı otelde çok az bulunurdu. İşlerimizin çok yoğun olduğu bir gün çalışan personellerin hepsi meşguldu. Bu sırada Jet-Ski yapmak isteyen bir Türk çift geldi. Erkeğin ismi Metin, kadının isminin Heves olduğunu bildiğim bir Karı-Kocaydı. Heves, minyon tipli, kocaman göğüslü, masmavi gözleri, kocaman dudakları olan, 27-28 yaşlarında, başında çağdaş bir başörtüsü Kapalı ve türbanlı hatunlara karşı fantastik bir zaafım vardır, ama altındaki giymiş olduğu Sexy mayosu bedeninin tam işthamını ortaya çıkartan türden olduğu için, bütün bir afetti. Metin ise kocaman yarı, göbekli, 40 yaşlarında zarif bir beydi. Metin bana karısının

Jet-Ski yapmak istediğini, ama yaşamlarında ilk kez böyle birşeye bineceği için çok korktuğunu, bu mevzuda onlara dayanak edip edemeyeceğimi sordu. Ben de Metine, isterse karısına birkaç tur beraber binersek öğretebileceğimi söyledim, çok hoşnut olacaklarını söyleyerek bana teşekkür etti… Ben hemen Jet-Ski ’yi kıyıya yaklaştırdım ve Hevesyu da arkama oturtarak sarihe doğru süratli biçimde hareket ettik. Tabi bu arada rüzgardan dolayı başörtüsü başından düştü ve onu hemen beline doladı.

Deniz azıcık dalgalı olduğu için heves arkamda düşmemek için bana sıkı sıkı sarılmak zorunda kalıyordu. Hevesnun, kocaman ve harikulade göğüslerini sırtıma tamamen yapıştırıp beni sıkı sıkı sarması beni mükemmel tahrik etmiş ve yarağımın odun gibi olmasını sağlamıştı. Dalgalardan dolayı Jet-Ski ’nin her zıplayışında Hevesnun eli göbeğimden kayarak benim kalkmış olan yarağımla teması ve tutkunun bundan rahatzız olmaması ‘tabi kaza ile olduğu için : ’ ve dahada ehemmiyetlisi beni daha sıkı sarması, benim cesaretimi iyice artırmış ve Hevesyu sikme isteğimi asıllaştırmak için hemen bir tasarı kurmuştum.

Hevesya isterse önüme oturabileceğini, korkmaması gerektiğini, direksiyonun konrolünün bende olacağını, bunun bilmesi için daha iyi olacağını söyleyince, hemen öne oturmayı kabul etti. Artık istediğim olmuş, Hevesyu önüme oturtmuş ve dalgalı denizde tekerrür süratli bir biçimde hoplaya zıplaya gidiyorduk. Ama bu kezki fark, Heves benim kucağımda, ben tam bedenimi arkadan Hevesya yaslamıştım. Tabi yarağım sürtünmeden dolayı yeniden kazık gibi olmuş, Heves da tabiki taş gibi olmuş yarağımı götünde sezince, her zıplamamızda götünün yarağıma sürtünmek zorunda kalması sanırım onu da etkilemiş olacak ki, o da tam bedenini geriye doğru iterek ‘tabi Heves bunu Jet-Ski ’den düşmemek için yapıyordu : ’ bundan sevdiğini belirli ediyordu.

Artık kavramıştım, bundan o da zevk alıyordu, ama hiçbir şey konuşmuyorduk, sadece bedenlerimiz konuşuyordu. Ben de bundan cesaret alarak sahilden uzaklara doğru sürdüm Jet-Ski ’yi, zira kocası sahilden bizi görebilirdi. Azıcık daha sarihe giderken Hevesya direksiyonu ona vazgeçeceğimi, bundan korkmaması gerektiğini, risk anında hemen müdahele edebileceğimi söyleyerek, ellerimi onun beline attım ve sıkı sıkı sarıldım. O da Jet-Ski ’nin gazına sonuna kadar yüklenmiş, tabi hoplama zıplamalarımız çoğalmış, artta kalkmış yarağım götünde, ellerimden birisi o harikulade göğüslerinde, ötekiyi de amcığına basitçe ‘kazara da olsa! ’ sürtünmelerimi ve okşamalarımı basitleştirmesi ve bunun ona verdiği zevkin yanı gizeme,

Süratli ve riskli bir biçimde Jet-Ski ’yi kullanmasının verdiği hazla isterik çığlıklar atıyor, bu da beni kudurtuyordu. Artık ok yaydan çıkmıştı, direnemiyordum, yarağımı tutkunun götüne sürtmekten patlamak üzereydim. Daha fazla direnemedim ve Hevesyu okşamalarımı artırdım. Sol elimi tamamen amcığının üstünden ve mayosunun kenarından usulca içeriye soktum. Amcığı sırıl sıklam olmuştu, parmaklarım rahatlıkla içinde gidip geliyordu. Öbür elimle de, mayosunun içine sokarak, o harikulade göğüslerini okşamaya başladım. Hevesnun buna kızabileceğini düşünürken, onun coşkudan attığı çığlıkların inleme ve zevk çığlığına dönüştüğünü gördüm. Artık çekinecek bir şey kalmamış, Hevesnun da bunu istediği bariz belirli olmuştu.

Parmaklarım amcığının derinliklerini keşfederken, Heves katlanamayıp Jet-Ski ’yi stop ettirdi ve suratını bana dönerek birden dudaklarımı tutkulu bir biçimde öpmeye, daha doğrusu emmeye, bir eliyle de Bady-Short ’umdan ucu fırlamış olan, kafası kırmızı bir mantarı hatırlayan yarağımı okşuyor, daha doğrusu avına saldıran bir Panter gibi parçalarcasını vuruyordu. Artık hakimiyet benden çıkmış, kendimi Hevesnun eline vazgeçmiştim. Heves ise barbar bir hayvan gibi hırıltılar çıkartarak dudaklarımdan yarağıma inerek, o harikulade dudakları arasında yarağımı tutuklamış, yalıyor, emiyor, koparırcasına somuruydu. Bu mükemmel bir duyguydu. Ağzının sıcaklığını sezmemle beraber onun başını daha altlara bastırarak, boğazına kadar gidip geliyor, o harikulade bayanı ağzından sikiyordum. Artık hakimiyeti ele alma zamanı gelmişti, zira hemen boşalmak istemiyordum.

Hevesnun başını yarağımdan kaldırdım, omuzundan mayosunu indirdim, evvel dudaklarını öperek, uçları dikleşmiş kocaman göğüslerine dudaklarımı gömdüm, uzun uzun onları öptüm, yaladım ve emdim. Doyamıyordum, zira Heves zevkten inlemiyor, resmen hırlıyordu ve bu da beni dahada azdırıyordu. Hevesyu, sırtı Jet-Ski ’nin direksiyonuna gelecek biçimde sırt üstü yatırdım, mayosunun kalan kısmını da tamamen çıkarttım, göbeğinde sadece evvelden bağlamış olduğu başörtüsü kalmıştı. Artık Hevesnun o traşlı amı ve harikulade götü bütün karşımdaydı. Hemen Hevesnun bacaklarının arasına başımı soktum ve hoş bal paketini yalamaya başladım, dilimle sikiyordum amını.

Heves dudaklarını hafif hafif ısırarak zevkten kuduruyordu, tam suratım amının suyundan sırılsıklam olmuştu. Bir yandan da elimle Klitorisini okşuyor sıkıyordum. Birden sesi yükseldi, ağlar gibi sesler çıkararak ağzıma boşaldı. Şahane bir tadı vardı ve çok hoş kokuyordu… Dilimi Hevesnun amından çıkarıp, dar olan göt deliğini yalıyor, içine dilimi sokarak onu çıldırtıyordum. O ana kadar hiçbir kelime konuşmayan Heves, “Lütfen sok artık katlanamıyorum, yarağını istiyorum, sik beni, seni içimde sezmek istiyorum, hadi lütfeeeen katlanamıyorum artık!” diye ağlayarak dileniyordu. Hevesyu Jet-Ski ’nin selesine ata biner gibi oturtup önüme domaltım. Elimle amını okşarken götünün deliğinden amına doğru yalamaya başladım, delirmeye başlamıştı.

Arkadan yarağımın başını usulca amına dayadım, kalçaları kıvranıyordu önümde, “Sok!” diye dileniyordu. Usulca içine itince, Heves ince bir çığlık attı, “Evet! Dibine kadar sok, taşaklarına kadar sok lütfen!” diye bağırdı. Birden amına kökledim sonuna kadar. Gözlerinden yaş gelmişti, zevkten ve acıdan ağlıyordu. Amının içinde gidip gelmeye başlamıştım. Küçücük amı sikmek gerçekten zevkliydi. Parmağımla göt deliğini okşuyor, parmaklıyordum. “Hadi!” dedikçe, yarrağımı amından çıkarıyordum. Ben öye yapınca, “Sok ne olur!”

Ben de yarrağımı amına köklerken, götüne de parmağımı sokuyordum. Götü de parmağıma alışmıştı, götüne iki parmağımı sokarken zevkten haykırıyordu. Ben amını pompalarken, Heves iki kez bağıra bağıra boşaldı. Yarağım hali hazırda amındaydı. Artık boşalma sırası bendeydi ve göt deliğini sikmeyi kafaya koymuştum. Amından çıkardım yarrağı ve götünü yasladım. Evvel ses çıkarmadı, ama başını sokunca, “Yapma ne olur!” diye dilenmeye başladı. Hiç kurtuluşu yoktu! Birden bastırdım götünün deliğine, yarısına kadar girmişti. Heves acıdan ağlıyor, çığlık atıyor ve altımda debeleniyordu. Kulağına eğildim ve “Sık dişini bebeğim, azıcıktan alışacaksın!” dedim. Yarrağımı götünden biraz çıkardım, sonra tekerrür usulca ittirdim. Bir kaç kez böyle yaptıktan sonra taşşaklarım kalçalarına dokunmaya başlamıştı. 5-10 dakika Hevesnun götünde gidip geldikten sonra, artık o da zevk almaya başlamış, acı çığlıkları zevk inlemelerine dönüşmüştü… Bir müddet sonra ben de haykırarak götünün içine patladım.

Sex öyküsü Yarağımı çıkarttığımda götünden kanla karmaşık döllerim akıyordu. Hevesyu dudaklarından öptüm ve teşekkür ettim. Çevreye baktığım zaman kavradım ki dalgalar bizi sahile doğru çekmişti. Birilerinin ne yaptığımızı görmesini istemediğimizden dolayı, panikle mayolarımızı giydik, Jet-Ski ’nin gazına dokundum ve kıyıya doğru yöneldim. Sahile vardığımızda, Hevesnun kocası bize gülerek, “Nasıldı? Eğlenebildiniz mi?” dedi. Ben kızarmıştım. Heves hemen söze sıçradı, “Şahaneydı kocacım, hocam şahane bir Jet-Sikiciymiş!” dedi hınzır bir tebessümmeyle. Kocası da, “Öğreniyorum karıcığım!” diyerek elindeki Camerayı gösterdi. Sanırım uzaktan da olsa, kocası tam olanları Cameraya kaydolmuştu!

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Bacanak Soğuk Zemin Üzerinde Bana Sahip Oldu

Merhaba beyler, ben Arda. Aslında bu yazdığım için bir Seks Hikayesidir denebilir mi emin değilim çünkü daha çok bu yazıyı soru amaçlı yazıyorum. Ben 31 yaşına girdim, evliyim ve işimde gücümdeyim. Normalde de fit ve yakışıklı bir adamdım, kadınlarca beğenilirdim ama evlendikten sonra o işlerden elimi – ayağımı tamamen çektim. Hele de çocuk olunca… tamamen […]

6 Yorumlar

  1. Azdım azdım bu mesajı sana yazdım.

  2. Mükemmel ötesi bir hikaye gerçekten de bayıldıııım

  3. Gerçekten güzel sikişmişler. İnsanın canı çekiyor.

  4. Seks hikayemi paylaştığınız için teşekkür ederim. İyiki varsınız RH ailesi!

  5. Grup seks yaptığı videoyuda izlemiştim bu sitede, gerçekten mükemmel bir orospu

  6. Nasıl bir orospu çocuğusun sen ya!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan