Anasayfa » Erotik Seks Hikayeleri » Talebe Yurduna Saklıca Sevgilimi Aldım

Talebe Yurduna Saklıca Sevgilimi Aldım

Merhabalar dostlar ben size bu seks hikayesini İstanbul ’dan yazıyorum. Adım Bahar benim 21 yaşındayken başımdan geçen bir hikayeyi paylaşacağım o zamanlar üniversite talebesiydim ve özel bir yurtta kalıyordum. Herkes yurt ortamını öğrenir zati içeriye erkek girmesi yasaktır netice itibariyle kızıyordu. Bizim yurtta butik bir yurtlu minik bir binada 5 6 odalı bir yurtta tek Adult Seks Hikayeleri başıma kalıyordum odamda kimse yoktu yalnız bir oda seçmiştim. Azıcık fiyat bakımından pahalıydı ama babam da giderleri çok rahatlıkla karşılıyordu benim de üniversite süresince rahat etkeni istiyorlardı. Natürel talebe olduğum için ailem azıcık beni gözlerinin önünden aynehir istemiyorlar da o surattan da böyle bir yurtta kalmamı istemişlerdi reelinde konutta yakalayabilirler de ama içleri rahat olsun diye bunu seçim ettik. Her neyse dediğim gibi o zamanlar talebeyim İstanbul gibi büyük bir şehire gelmiş Mobil Seks Hikayeleri ihtimalim çılgın gibi kaynıyor geceleri dolaşmak tozmak eğlenmek istiyorum. Kapıda bekçi olduğu için geç saatlerde yurda girip çıkmak ihtimalsizdi ama biz dostlarla beraber bunun da bir yöntemini bulduk ve yalnızca yurda girip çıkmakla Seks hikayesi kalmadık aynı zamanda odama erkek dahi aldım.

O aralar benim odam arka cepheye bakan balkonu olan bir odaydı. Ama natürel ki sırçada fobilikler vardı anahtarlı biçimde kapanıyordu. O anahtarlarda yalnızca yurt bekçisi de bulunuyordu. Tabi adam bizim bir maymuncuk bulup kilidi açabileceğimiz olasılığını usuna getirmediği için gayet rahattı biz hemen Kandırma Seks Hikayeleri hemen her gece o kilidi açıyor gece dışarıya kaçıyor sabaha kadar eğleniyor geri geliyorduk. O zamanlar çok uçarı bir kızdım ben ele avuca sığmayan bir tipin vardı dostlar olmasa dahi ben tek başıma çıkıyor çoğu zaman gece kulüplerinde sabaha kadar takıldıktan sonra geri geliyordum genellikle de sabahlıyordum sabaha karşı herkes yatarken ben odama girip sızıyordum. Mektep açıldıktan beş altı ay kadar zaman geçmişti ki ben kendime yeni bir sevgili yaptım. Natürel şimdi sevgilim olunca daha çok yurttan kaçmaya başlamıştım gece yurda gitmezsem konuta Lezbiyen Seks Hikayeleri haber veriliyordu ama arka taraftan kaçarsam kimsenin çıktığımdan haberi olmuyordu. Sağ olsun bizim kattaki kızlar da beni hoşça yönet ediyorlardı bekçinin ruhu dahi dinlemiyor ordu benim olmadığımı. Erkek dostumun adı Mustafa ’ydı o tek başına bir konutta yaşıyordu ama onun evine pek gitmeyi hoşlanmıyorum kenar semtte bir yerde oturuyordu birkaç defa gittim ilk seks hikayesini de onun evinde yaşadık ama sonrasında azıcık da coşku olsun diye sanırım bir gece onu kendi odama yurda almaya karar verdim.

Sevgilim azıcık korktu çekindi ya tutulursak diye Kandırma Seks Hikayesi kafasında sual işaretleri oldu ama ben ona hafiflettim netlikle yakalanmayacağımızı ben çıkmanın yöntemini bildiğimi söyledim. O gün yeniden çok geç olmadan akşam yemeği saatlerinde yurda geri döndüm. Yemeğimi filan yiyip odama çıktım herkesin odalarına çekilmesini ve uyumasını bekledim. Saat gece yarısı olmuştu ki sevgilim ileti attı. Ona yurdun arka tarafına gelmesini ve benim odamın bütün altında durmasını söyledim. Dediğim gibi zati pespaye balkonu olan bir odam var başka bir deyişle kolaylıkla balkona tırmanabilir. Şöyle sağı solu kolaçan ettikten sonra ışıkların kapandığını görünce de hemen sevgilime ileti attım ve gelmesini söyledim. Çok geçmeden balkondan tırmandı ben de onu odadan içeri alıp yine sırçayı kilitledim. Sevgilim içeriye girdikten sonra hala huzursuzdu korkuyordu azıcık ama ben onu gevşetmek için odamdaki ketılla bir kahve yaptım. Oturup kahvemizi içtik ama bir baktım ki sevgilim yanında bir poşet geçirmiş. Ne olduğunu sorduğumda poşeti açıp içindeki votkayı ve kadehleri çıkardı. Kahvemiz gittikten sonra bu defa votkaları içine de azıcık meyve suyu koyarak kadehlere doldurduk. Ben reelinde çok fazla dışarıya kaçar giderim yurttan ama öyle çok içkiye dayanıklı birisi değilim zati iki kadeh içtikten sonra kafam hoş olmaya başladı. Odanın ışığını kapattım ve sevgilimi doğrudan yatağıma çektim.

Natürel birkaç defa daha evvel seks ilişkisi yaşadığımız için birbirimize alıştık hemen öpüşmeye başladık ama olası olduğu kadar da suskun olmaya çalışıyorduk. Neticede bugüne kadar dostlar beni yönet ediyordu dışarı kaçmam mevzusunda ama odaya erkek aldığımı duysalar netlikle Anal Seks Hikayeleri kızarlardı öğreniyorum. Bir zamanlık elbiselerimiz üzerimizdeyken o biçimde öpüştük özlemiştik birbirimizi. Daha evvel sevgilimle hiç Götten ilişki yaşamamıştık bu defa usumda Götten ilişki vardı ama azıcık da utandığım için söyleyemiyordum çok merak ediyordum nasıl olduğunu. Yavaş yavaş ellerini elbiselerimin altına sokup evvel görüşlerimi sonra da amını okşamaya başladıktan sonra ben de azıcık cesarete geldim. Sevgilimin kulağına fısıldayarak Götten yapmak istediğimi söyledim. Mustafa bir afallamışlıkla gözümün içine baktı başka bir deyişle benden böyle bir şey hiç beklemiyordu sanıyorum ki. Emin misin daha evvel yaptın mı diye sordu. Ben de yapmadığımı söyleyince azıcık canın acıyabilir dedi ve beni uyardı. Her şeye razı olduğumu ve istediğimi söyleyince o da zorunlu olarak ikna olmak zorunda kaldı. Sonrasında ise sevişmeye devam ettik Kızlık Bozma Seks Hikayeleri evvel tişörtümü çıkardı sonra altındaki eşofmanımı çıkardı ve tamamen iç çamaşırları ile karşısında kaldım. Odada bir tane mum yanıyordu yalnızca loş romantik bir etraf vardı natürel ki etrafında tesiri ile birbirimizi daha çok istemeye arzu etmeye başlamıştık.

Sonunda ben de onu sormaya başladım Anal Seks Hikayeleri üzerimizdeki iç çamaşırlarını da çıkardıktan sonra tamamen üryan kaldık. Sevgilim beni ayağa kaldırdı götürdü duvara dayadı önünde diz çöküp amımı dil darbeleriyle yalamaya başladı. O yaladıkça gerçekten zevkten dört köşe oluyor havaları uçuyordum sanki ama bir an evvel de içime girmesini istiyordum. Reelinde sabaha kadar da zamanımız vardı başka bir deyişle bir yandan da hiç ivedimiz yoktu zati Mustafa da işi azıcık ağırdan oluyordu. Dakikalarda gönderdikten sonra arkamı döndürdü bu defa götümü yalamaya başladı. Makatımı dili ile sanki sikiyordu. Ben delirecek gibiydim Erotik Seks Hikayeleri zangır zangır titremeye başlamıştım gerçekten kendimi kaybediyordum bacakların dahi titriyordu çığlık atmamak için dudaklarımı dilimi ısırıyorum. Artık Mustafa ’ya yalvarmaya başlamıştım ne olur sik beni diye ağlıyordum neredeyse. Ama sevgilim durmuyordu bekle canım daha zamanı var diyerek beni diliyle becermeye devam ediyordu. Ellerim duvara dayanmış biçimde bir anda titremeye başladım ne olduğunu ben dahi kavramadan boşalmıştım orgazm olmuştum ve ilk defa oluyordu böyle bir şey. Ben titreyerek boşalırken sevgilim hâlâ amımı götümü yalamaya devam ediyordu beni iyice çıldırtıyor da peş peşe yine tahrik oluyordum.

Bir zaman daha devam ettikten sonra bu defa Anal Seks Hikayesi kendisi benim yerime geçti beni de önünde diz çöktürdü. Saçlarımı elleri ile kavrayarak sikini ağzıma verdi. Sanki bana bir fahişe gibi davranıyordu ama o çok güzelime gidiyordu onun bu tavırları gerçekten ayaklarım yerden kesilmiş gibiydi çılgınlar gibi dondurma yalar gibi onun penisini yalıyordum. O da saçlarımı iyice sürüklüyor azıcık canımı yakıyordu ama sertlik azıcık güzelime gitmişti ilk defa bana böyle davranıyordu gerçekten çok afallamışım ve bir o kadar da coşkulu. Sonunda sevgilimle Grup Seks Hikayeleri dayanamadı her yerimi dölle doldurdu ağzım suratım her yerim onun spermleriyle dolmuştu. Bizim katta ortak banyo olduğu için ne yazık ki banyoya gidip arınılma olanağımız yoktu ama hemen ıslak mendil çıkardım kağıt havlu filan derken birbirimizi pakledik. Elbette böyle daha birleşmeden birbirimizi vazgeçecek dokunulduk sevgilim yatağa uzandı ben yine penisini ağzıma alıp onu coşturmaya başladım. Zati bir iki defa ağzıma aldıktan sonra taş gibi oluverdi birden. Penisi sertleştikten sonra bu defa bir hücumda beni altına aldı ve bu defa o benim amımı ve tekerrür götümü yalamaya başladı. Hala seni arkadan sikmek istiyor musun diye sordu benden evet cevabını alınca da beni yatakta domalttı.

Natürel ben domaldıktan sonra da durmadı azıcık daha göt deliğimi gevşetmek için dili ile genişletmeye devam ettin olsa yeniden dayanamıyordum bir an evvel artık içime girmesini istiyordum. Bunu ona da söyledikten Bakire Hikayeleri sonra o da azıcık daha cesarete geldi ve kalın penisini göt deliğime dayayarak zorlamaya başladı. Yalnızca başı girmişti ama canım o kadar çok yanıyordu ki çığlık atmak istiyordum bir yandan da ağzımı ellerimle kapatıyordum neticede yurttaydık. Natürel daha girmesi için çok vardı yavaş yavaş durarak dinlenerek benim de çok canımı yakmamaya çalışarak Mustafa içime girmeye devam ediyordu. İçimden yavaş yavaş olacağına bir seferde olsun diyerek Mustafa ’ya ısrar ettim o da beni dinledi ve bir seferde içime giriverdi. O kadar canım yanmamıştı ki gözlerimden yaşlar süzüldü ben ağlarken sevgilim azıcık içimde bekledi. Ama çok geçmeden o acı yerini zevke vazgeçmişti artık onun kalın penisinin arka deliğimde olması bana tarif edemeyeceğim kadar büyük bir İş Yeri Seks Hikayeleri zevk veriyordu. Azıcık durduktan sonra emin mi anladı yavaş yavaş git gel yapmaya başladı. Hayatımda ilk defa bu kadar büyük bir zevk alıyordum gerçekten harika bir şeydi. Sonrasında Mustafa daha sertleşmeye başladı daha süratli gidip geliyor kalçalarıma tokat atıyordu. Gerçekten kendimi bir hayat bayanı gibi sezmek çok güzelime gitmişti o içinde bunları yaparken ben zevkten deliriyor oldum sanki ve çok geçmeden bir kere daha boşaldım.

Mustafa ise azıcık evvel ilk boşalmayı yaşadığı için şu anda daha geç gelecekti reelinde bu benim için de iyi olmuştu peş peşe yine tahrik oluyordum ve içimde onu sezdikçe kendimden geçiyordum. Sevgilim arkadan siktikçe sikiyordu, ben bulutların üzerinde dolaşıyordum. Hadi aşkım Bakire Seks Hikayeleri daha süratli daha süratli sik beni, ağlat beni diye dileniyorum sevgilime. Azıcık da o anın coşkuyu ile sanırım ikimiz de kendimizden geçmiş durumdaydık Mustafa bir anda daha süratli gerçekten makine gibi arkamda git gel yapmaya başladı. Takribî 1 dakika bu kadar süratli bir biçimde beni becerdikten sonra da bir anda içime patlayıverdi. Öyle bir boşalmıştı ki inliyor hırlıyor bir şeyler yapıyordu gerçekten çok afallamışım ilk kere bu onu böyle görüyordum. Mustafa ’nın boşalması bir 2 dakika kadar sürdü o kalın penis içinde sanki sönüp gitmişti ve sonrasında da usulca içimden çıktı. Göt deliğini mucizevi derecede acıyordu ama aldığım zevk o kadar yüksek siki umurunda dahi değildi gerçekten çok iyi becermiş de beni. Azıcık dinlendikten sonra azıcıkçık da birbirimizi öptükten sonra geri kalan votkayı devirdik. Artık zaman bayağı bir geç olmuştu Mustafa ’nın gitmesi gerekiyordu ama benim sevgilimi bırakmaya hiç hedefim yoktu. Ertesi günü yurttan onu çıkarmak azıcık güç olacaktı ama bu gece için böyle bir tehlike almaya değer diye düşündüm.

Alkoller bittikten sonra ayyaş olmuştuk beraber yatağa uzandık azıcık öpüşüp koklaştıktan sonra yata kalmıştık. Sabah gözümü Hekim Seks Hikayeleri açtığımda bedenimde bir elin gezdiğini fark ettim hatta o amımı okşuyor parmaklıyordu. O anda usum başıma geldi Mustafa ile beraber yattığımı andırdım. Gözümü açtığımda hala gün ağrımamıştı başka bir deyişle karanlıktı mum da artık bitmek üzereydi. Sevgilimin tekerrür seks istediğini kavramıştım ben de ona karşılık verdim o benim amımı okşarken ben de onun sikine elime attım ve okşamaya başladım. Zati uykudan uyandığı için belirli oranda sertti ben değince de bir anda taş kesildi. Sonra dudaklarıma yapıştı bir yandan birbirimize okşarken bir yandan da öpüşüyorduk ara ara dudaklarımı ısırıyor dilimi ağzıma içini gezdiriyor ve beni kendimden geçiriyordu yeniden Mustafa. Çok geçmeden de zati tekerrür bacak aramda yerini aldı göt deliğimi İş Yeri Seks Hikayesi bir yandan yalıyor bir yandan da amımı yalıyordu. Yine Götten yapmak istediğini fark ettim ama acayip derecede canım yanıyordu bu defa amımı becermesini istedim. Mustafa da sen öğrenirsin aşkım diyerek vajinamı yalamaya devam etti kaç dakika sürdü öğrenmiyorum andırmıyorum zati hala ayrılamamıştık ikimiz de.

Yeterince tahrik olduktan sonra sevgilimi alta yatırdım bu defa ben onu azıcık mutlu etmek istiyordum. Kazık gibi olmuş sikinin üstüne yavaş yavaş oturmaya onu içime almaya başladım. Tamamen içime girdikten sonra da eğilip dudaklarıma bir öpücük kondurdum ondan sonrasında da penisin üstünde zıplamaya başladım. Ben zıplarken o da benim kalçalarımı sıkıyordu suratının Dul Seks Hikayeleri ifadeleri çok güzelime gidiyordu başka bir deyişle benim onu bu kadar mutlu ettiğini görmek kendimle onur dinlememiz sağlıyordu bayanlık şerefimi ciddi anlamda okşanıyordu. Kerelerce zıpladım Mustafa ’nın sikinin üstünde ve sonunda ikimiz aynı anda dinleyerek boşaldık ama bir problemimiz vardı. Sevgilim kendini yakalayamamış içimden çıkarmaya fırsat bulamamış ve içime boşalmıştı. Azıcık korktuk ikimiz de natürel ki ama sonrasında Mustafa bana ertesi gün hapı alabileceğimizi Kızlık Bozma Hikayeleri söyledi ben de hafifledim. Tamam arınıldık azıcık daha öpüştük ve sevgilimin artık çıkması gerektiğini söyledim. Dudağıma bir öpücük konduran sevgilim geldiği gibi odamdan ayrıldı ben yatağıma geri uzandım. Müthiş bir coşku olmuştu ikimiz için de neyse ki tutulmadan onu yollamıştım. Azıcık evine erişmesi için bekledim geldim iletisini aldıktan sonra gevşemiş bir biçimde uykuya daldım. O gece Mustafa ile yaşadıklarımı şimdi dahi düşündükçe ıslandığımı fark ediyorum gerçekten müthiş bir duyguydu benim için ilk defa Götten ilişki yaşamak da harikaydı natürel sonrasında kerelerce yaşadım.

Ertesi gün uyandığımda götüm neredeyse Ensest Seks Hikayeleri yırtılmış gibiydi gerçekten çok canım yanıyordu ama aldığım zevki düşündükçe o acıyı unutuyordum. Harikulade bir gece geçirmiştik harikulade olmuştu her şey ve daha sonrasında da natürel ki sık sık Mustafa ’yı odamı almaya devam ettim. Mustafa ’dan ayrıldıktan sonra başka erkekleri de aldım ama reel ehemmiyetli olan yurttaki kızlarla yaşadığım lezbiyen ilişki oldu. Şimdilik benden bu kadar dostlar o ilişkiyi de size başka bir hikayede anlatmayı tasarlıyorum. Bu arada Yaşadığım Anıi okuyan dostlardan yorum bekliyorum şayet buna yeteri kadar yorum kazançsa değişik lezbiyen Ensest Seks Hikayesi hikayesini de sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Bu arada dostlar natürel ki şimdi mektep bitti burada çalışıyor ve tek başıma yalnız yaşıyorum. Yazdığınız yorumları tek tek okuyacağım özellikle erkek okuyucular yazarsa belki aralarından sevdiğim bir tanesini seçer ve onunla da beraber olabilirim. Sex hikayesi beğenenin herkese iyi günler diliyorum umarım yeni hikayelerde yeni serüvenlerde buluşuruz hepinizi öpüyorum güzelce kalın.

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Her Fırsat Bulduğunda Babam Üvey Ablamı Sikiyor

Ben 17 yaşındayım, annem ve babam uzun zaman önce ayrılmış, annemde kalıyorum normalde ama bu dönem özellikle babamda kalmayı tercih ediyorum çünkü olaylar karmaşık. Üvey annemle iyi anlaşıyorum, çalışan bir kadın. Yine de bu iş temposunda bana zaman ayırır, ilgilenir benimle. Bir de üvey ablam var, benden 2 yaş büyük. Babamla benden olduğundan daha yakın […]

Yorumlar

  1. Oldukça kaliteli ve başarılı bir hikaye olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan