Anasayfa » Türbanlı Seks Hikayeleri » Dül Türbanlıyı Saatlerce Becerdim
Eşimle Sert Seks Öyküm
Eşimle Sert Seks Öyküm

Dül Türbanlıyı Saatlerce Becerdim

Selam bedelli sexs öyküsü okurları.  Size 2 sene evvel başımdan geçen bir sexs öyküsünü anlatacağım. Ben ali  17 yaşındayım. Bir gün dostlarla takılıyordum. 40 yaşlarında koca kalçalı  bir bayan yanımıza geldi. Taşınacak kömürüm var dedi. Öteki…

Selam bedelli sexs öyküsü okurları.  Size 2 sene evvel başımdan geçen bir sexs öyküsünü anlatacağım. Ben ali  17 yaşındayım. Bir gün dostlarla takılıyordum. 40 yaşlarında koca kalçalı  bir bayan yanımıza geldi. Taşınacak kömürüm var dedi. Öteki dostlar sıvıştı. Bende kabul ettim. Kömürü taşıdım. Bana gel sana para vereyim dedi. Bana banyo yap dedi. Bende kabul ettim. Banyoya girdim. Banyoda kırmızı bir kilot vardı. Önü tül gibiydi ama çok seksiydi. Katlanamadım kiloda boşaldım. Sonra kilodu yıkayıp yerine koydum. Banyo yapıp çıktım. Bir çay içtik. Bana dul olduğunu iki kızı olduğunu onların mektepte olduğunu anlattı. Götü çok hoştu. Tuvalete gitti. Gelince elinde kilot ile geldi. Bu ne dedi. Bu kuruydu ıslanmış yoksa kiloduma mı boşaldın dedi. Bende reddettim. Bana palavra söyleme dedi ama ben reddettim. Benim yanıma geldi. Birden sikime yapıştı. Ben şaşmıştım. Bana yanıyorum 5 yıldır yarrak suratı görmedim.  Kocam can vereli 14 sene oldu. En son postacı sikti beni dedi.
Bende hemen dudaklarına yapıştım.Bir yandan götünü elliyor bir yandanda dilini emiyordum. Ağzı bira kokuyordu. Meger bizim türbanlı içkide kullanıyormuş. Etegi üstünde götünü parmaklıyordum. Memelerine indim.Bluzunu çıkardım. Kırmızı bir südyeni vardı. Ayaga kaktı. Götüne dayandım.Boynunu yalıyor memelerini elliyordum. Etegini kaldırdım kilodunu aralayıp amına soktum.Bir kaç vurmadan sonra amına boşaldım.Sonra sikimi agzına verdim. Türbanıyla sikimin menilerini sildi.Sonra ağzına aldı. Türbanlı kafasını yakalayıp sakso çektiriyordum.Götünü de parmaklıyordum. Agzına boşaldım.
Sonra sikimi türban ile kafasının arasına sokup ileri geri yapıp boşaldım. Sonra domalttım. Beyaz bol sopasını alıp götüne soktum. Çok cirladı. Hemen sikimi amına soktum çok cirlıyordu. Bir yandan amını gidip geliyor bir yandan gotune sopayı sokup çıkarıyordum. Çok zevk aldım. Ama o aci ile karmaşık bir zevk alıyordu. Yeniden amına boşaldım. Sopayı çıkarıp tekerrür götüne soktum.Bu sefer agzına verdım. Zevkten bayan boşaldı.Bende ağzına boşaldım. Sonra desenli seksi çorabını alıp sikime geçirdim. Bır nevi prezarvatif yaptım. Götüne soktum sopayıda ağzına. Turbanlı bayan 5yılın hasretıni fena çıkarıyordu.Götüne fişkırttim döllerimi götünde pislik yoktu. Sonra seksi desenli çoraplı ayağını yaladım çok zevklendim. Benim koça oglan yeniden kakti. Agzına verdım bu sefer sopanın kalın tafafını götüne soktum çok cirladı.Göt deligi yırtılacak gibi oldu.Bu bağıraşlar beni manyak tahrik ediyordu. Hemen ağzına boşaldım. Sonra sopayı gotunden çıkardım. Göt deliği fena açılmişti. Hemen amını yalıyordum oda yarrağımı yalıyordu.Suratıma boşaldim. Bende yeniden ağzına boşaldım.
Sonra ayaklarıyla sikime 31 sürükletti seksi ayaklarını meniye buladım. Hemen başını yaladım. Koca oğlan yeniden kalktı. 31 sürükleyip türbanına boşaldım. Artık benim sikte deva kalmadı. Bakireliğimi 40 yaşlarında azgın bir türbanlı ile bozdum. Sonra banyo yaptım. Bana bu vakayı kimseye anlatma dedi. Ama daha seks yapmadık.  Arada bir görüyorum onu

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Yaz Tatilindeki Azgınlığımı Mektep Acılınca Giderdim

Yaz Tatilindeki Azgınlığımı Mektep Acılınca Giderdim

Yaz tatili için köye dönmüştüm. Köyde bahçe işleri ile uğraşıyordum. Bazen telefon’da Elif ile konuşuyorduk. …

4 Yorumlar

  1. Okurken ben 2 posta boşaldım amk adam nasıl bu kadar geç boşaldı anlamıyorum

  2. Bacaklarına bittim karının yalnız çok iyi değil mi

  3. 31e devam beyler, bu site gerçekten harika

  4. Çok başarılı bir site olmuş tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir