Anasayfa » Grup Seks Hikayeleri » Dostumun Sevgilisini Becerdim
Dostumun Sevgilisini Becerdim
Dostumun Sevgilisini Becerdim

Dostumun Sevgilisini Becerdim

Fatma Hanım yaşamımı renklendirmişti. İlk ve tek siktiğim bayandı. Yalnız hiç anal seks yapmamıştık. Alp bir gün liseli kızı Rojda konuta atmıştı. Sınıf dostu Pelin başkaları ile de sikişiyordu ama Rojda Alp’e aşıktı. Konutluluk hayelleri…

Fatma Hanım yaşamımı renklendirmişti. İlk ve tek siktiğim bayandı. Yalnız hiç anal seks yapmamıştık.
Alp bir gün liseli kızı Rojda konuta atmıştı. Sınıf dostu Pelin başkaları ile de sikişiyordu ama Rojda Alp’e aşıktı. Konutluluk hayelleri kuruyordu. Yalnızca 16 yaşındaydı ve gözünü Alp’de açmıştı. Alp aşka inanmayan birisi idi ama Rojda’ya aşık numarası sürüklüyordu. Kıza ceddildiğinde onu babasından isteyeceğini vaad etmişti.
Ben her zaman olduğu gibi Fatma’nın yanına inmiştim. Fatma’ya “Bu defa senin götünü sikmek istiyorum.” dedim. “Daha evvel hiç götten yapmadım. Senin yarrağını nasıl alayım?” dedi. “Herşeyin bir ilki vardır. Senin götünü ilk siken olmak istiyorum.” dedim. Çeper güç dilen yakar ikna ettim.
Alp’den bildiklerimi uyguluyordum. Evvel götünü yalamaya başladım. Hafiften yumuşayaya başladı. Parmağımı tükürükleyip hafiften götünü zorladım. Parmağım güç da olsa girmişti. Tek parmağımla gitgellere başladım. Daha sonra parmağımı ikiye çıkardım. İkinciyi ilk seferinde çeper güç alsa da ona da alıştı. Gizeme yarrağımı sokmaya gelmişti.
O sırada bizim dairenin zilini duydum. Oysa Rojda geleli 10 dakika olmuştu. Kim çaldı bizim zili diye düşünürken; Rojda’nın haykırma sesi geldi “Kim bu kız Alp?” diye… Yukarıyada başka bir kız sesi ve Alp’in sesi de geliyordu ama pek anlaşılmıyordu. Fatma “Sanırım trafik karıştı.” dedi. Gelen sanırım Pelin idi. Habersiz gelmişti. O sırada benim telefon çaldı. Arayan Alp idi. Açtım. “Alo, sevgilin geldi olum, neredesin?” dedi. Birden afallamışlık geçirdim. Ayşe miydi gelen ama ses hiç benzemiyordu. Gerçi daha birbirimize aşkımızı dahi bülten etmemiştik. “Sevgilim mi?” dedim afallamış bir biçimde… “Evet, sevgilin Pelin burada… Kızı çağırmışsın, kendin yoksun.” dedi. Kavramıştım, Pelin’i benim sevgilim olarak tanıtmış. “Tamam, hemen geliyorum.” dedim ve telefonu kapattım. “Bütün zamanını buldun Alp… Bütünde ikna etmiştim. Öfff öff…” diyerek üzerimi giyindim. Yukarıya çıktım. Çok da coşkuluydum. Ya dilim gezerse diye düşünerek kapıyı açtım.
Kapıdan içeri girdiğimde herkesin gözü benim üzerimde idi. Pelin koşarak yanıma geldi ve “Mehmet sevgilim” diye sarıldı. Pelin çok hoş bir kızdı. Benden azıcık kısa ama bir kadına göre boyu uzun sayılırdı. Muntazam bir fiziğe sahipti. Fatma Hanım’ın göğüsleri kadar olmasa da gayet kocaman göğüsleri vardı. Yuvarlak kalçalara sahipti. Başka Bir Deyişle özetle her erkeğin sikmek isteyeceği bir bir kızdı. Benden 2 yaş büyüktü. Ben de ona sarıldım. Üzerinde kazak, altında ise dar bir keten pantolon vardı. Üzerindeki kazağa karşın göğüslerinin yumuşaklığını sezmek ve göt sikme arzumun kursağımda kalmasının azgınlığı ile yarrağım kalktı. Pelin’in amcığına baskı yapmaya başladı.
Sarılmayı vazgeçtikten sonra “Sevgilim özür dilerim seni beklettiğim için. Ulus otobüsü çok gezdirdi.” dedim. Yukarıyada yarım kalankeyfimin intikamını almak için usuma hoş bir fikir geldi. Bu gidişatı kullanmaya karar verdim.
“Çok özlemişim sevgilmi” diyerek tekerrür sarıldım. Ellerim kalçarını sıkıyor, yarrağımı da amcığının olduğu böylgeye yaslamıştım ve dudaklarına yapışıp ateşli bir biçimde öpmeye başladım. Pelin de sımsıkı sarılmıştı ve ateşli öpücüğüme karşılık veriyordu. Bu beni çok donakaltmıştı. Sanırım Pelin’in güzeline gitmişti. Zati bütün bir seks düşkünü idi. Pelin kulağıma “Beni tüketmenin cezasını sürükleyecek. Hoş bir dersi haketti.” dedi. O sırada Alp afallamış ve hiddetli bir biçimde bize bakıyordu. En sonuna sabredemedi ve “Öhhöööö!!!” dedi. “Mehmet benimle mutfağa gel de kola dolduralım.” dedi. Birlikte mutfağa girdik.
Hiddetli bir biçimde “Sen ne yaptığını sanıyorsun? Rolünü fazla mübalağa ettin. O öpüşme de nedir?” dedi. “İnandırıcı olsun diye yaptım. Artık Rojda’nın usunda sual işareti kalmamıştır.” dedim. “Neyse artık fazla abartma, kolaları içtikten sonra da Pelin’le konuttan çıkın.” dedi.
Kolaları doldurduk ve tepsiye koyduk. Alp’in elinde tepsiyle beraber salona girdik. Rojda Alp’in kanepe’ında, Pelin ise benim kanepede oturuyordu. Alp; Pelin ve Rojda’ya kolalarını ikram etti. Pelin “Teşekkür ederim enişte.” dedi. Alp “Enişte mi?” dedi. Pelin “Rojda’yı çok hoşlandım. Rojda artık benim kardeşim.” dedi. Ben de kolamı alıp Pelin’in yanına oturdum. Rojda “Ben de Pelin Abla’yı çok hoşlandım. Siz mutfaktayken biz de burada konuştuk. Pelin Abla ile Mehmet Ağabey hakikatinde sikişmeyi tasarlıyormuş ama bizi hesaba katmamışlar. Ben de bizim de sikişmek için buluştuğumuzu, birbirimizden çekinmememiz gerektiğini söyledim.” dedi.
Pelin ve Rojda ellerindeki kolaları sehpaya vazgeçti. Pelin benim elimdeki kolayı, Rojda ise Alp’in elindeki kolayı alıp sehpaya koydu. Pelin elini yarrağımın üzerine koyarak, “O koca yarrağını çok özledim sevgilim.” dedi ve dudağıma yapıştı. Ateşli bir biçimde öpüşmeye başladık. O sırada Rojda ve Alp de öpüşmeye başladı. Alp bir taraftan gözü ile bizi takip ediyordu. Rojda “Çekinmene gerek yok sevgilim. Rahat ol, bana odaklan.” dedi. Alp sanırım yapacak bir şeyin olmadığını ve anın tadını çıkarması gerektiğini fark etti. Azgın bir biçimde yırtarcasına Rojda’yı atamaya başladı.
Bense çok mutluydum. Her gördüğümde yarrağımın kalmasına neden olan seks anıtı bir kız kollarımda ve onu öpüyordum. Ben de onu atamaya başladım. Kilot ve sütyenle kaldığında ise karşımda porno mecmualardaki bayanlardan daha seksi ve daha hoş bir kız karşımdaydı. Göğüslerini sütyenden kurtardığamda ise bir tabiat şahanesi karşımda idi. Kocaman ve dimdik göğüsler… Göğüslerini yalamaya başladım. O sırada Rojda ve Alp’e gözüm kaymıştı. İkisi de çırıl üryan idi. Pelin kadar olmasa da Rojda’nın da muntazam bir fiziği vardı. 150-155 boylarında ve portakal büyüklüğünde göğüsleri vardı. Kalçaları ise Pelin’in kalçarı kadar olmasa da çok hoştu. Amcığı bir çizgi gibi duruyordu.
Pelin’in göğüslerini yalamayı vazgeçip kilotunu çıkardım. Hoş bir amcığı vardı ama çok sikilmiş olduğu muhakkak oluyordu. Amcığı traşlıydı. Hemen yalamaya başladım. Alp’de Rojda’nın amcığını yalamaya başlamıştı. İkimiz de durmadan yalıyorduk. Pelin başımı amcığına bastırıyordu. 15 dakika sonra Alp yalamayı vazgeçti. Sanırım Rojda’yı boşaltmıştı. Bu işteki ustalığını göstermiş oldu. Alp yarrağını Rojda’nın ağzına verdi. O gizeme de pelin de boşaldı. Pelin de benim yarrağımı ağzına aldı. Eliyle yarrağımın gövdesini okşuyor ağzıyla da başını somuruyordu. Bu işi netlikle Fatma Hanım’dan daha iyi yapıyordu. 5 dakikada beni boşalttı. Tam spremlerimi damlatmadan yuttu. Yalayarak tekerrür kaldırdı. Gizeme bu müthiş hoşluğun amcığındaydı. Kulağıma “Şimdiye kadar yediğim en büyük yarrak Alp’in yarrağıydı. Onun için dikkatli olursan neşelenirim.” dedi. Misyoner pozisyonda yarrağımı amcığına dayadım. Hafiften ittim. Pelin “Aaağğğhhh…” diyere çığlığı bastı. Yarrağımın ucu girmişti. “Sevgilim azıcık yavaş lütfen… Biliyorsun ki seninle her seferinde ilk kez sikişiyormuş gibi seziyorum.” dedi.
O sırada Rojda’nın çığlığını duydum. “Alp ne yapıyorsun. Kökleyince çok acıdığını öğreniyorsun.” dedi. Bize olan hiddetini Rojda’dan çıkarıyordu. Ben de hafif hafif ittirerek girmeye çalışıyordum. Çok zevk alıyordum. Bir ataraftan gitgel yapıyordum. Öbür taraftan göğüslerini okşuyordum. Yarrağımın büyük bir kısmını sokmayı muvaffak olmuştum. O sırada kökledim ve Pelin zevkle karmaşık bir çığlık attı. Muhteşem bir zevk alıyordum. Daracık amcığa köküne kadar sokup sürüklüyordum. Pelin “İkinci kez boşalmak üzereyim.” dedi. Ben de süratlenmeye başladım. O sırada Pelin ve ben aynı anda boşaldık. Alp ve Rojda’ya baktım. Alp, Rojda’nın götüne giriyordu.
“Sevgilim hiç götünden vermedin. Bu defa lütfen beni kırma…” dedim. Öğreniyordum daha evvel Alp onu götten sikmişti. Aşinaydı ama benimki daha kocamandı, çekinebilirdi. “Sevgilim çok büyük yarrağın var nasıl alayım onu götüme?” dedi. Rojda “Korkma Pelin Abla, ilk seferinde azıcık acır ama alışınca çok zevk alırsın.” diyerek Pelin’e cesaret verdi. Pelin de “Tamam ama dikkatli ol.” dedi.
Fatma Hanım’la yarım kalan işimi Pelin’le bitirecektim. Pelin’in göt deliğini yalayarak yumuşattım evvel. Daha sonra parmağımla ve iki parmağımla gitgel yapmaya başladım. Daha öncce götten çok yediği muhakkak oluyordu. Parmaklarım çok rahat girmişti. Ve büyük an gelmişti. Domalmış pozisyonda yarrağımı götünü yasladım. Azıcık ittirdim. Kaçmaması için belinden yapıştığım için, öne saldırısı işe yaramadı ve yarrağımın ucu girdi. Acı bir çığlık attı. “Lütfen azıcık yavaş…” dedi. Bir defa daha ittirdim ve yarısına kadar girdi. “Aağğğhhh… Ne yapıyorsun, götümü yırttın sevgilim.” dedi. Fazla sokmadan gitgel yapmaya devam ettim. Pelin zevk çığlıkları cetmeye başladı. “Daha derine sevgilim, daha derine…” diye… Ben de gaza gelip kökledim. Pelin acı bir çığlık attı. İçinde azıcık bekleyip tekerrür gitgel yapmaya başladım. “Mükemmelsin sevgilim.” dedi. “Siktiğim en dar göt seninki sevgilim…” dedim. “Başka göt de mi siktin?” dedi. “Evet” dedim ve Alp bize baktı. Alp başını çevirdikten sonra Pelin kısık sesle “Alp mi?” dedi. “Evet” dedim. “Götüm sana helal olsun.” dedi. Çok geçmeden götüne boşaldım. İlk kez bir kadın götü sikmiştim ve muhteşem zevk almıştım.
Rojda ve Alp bizden evvel işlerini tamamlamıştı. Rojda giyinmişti dahi… Rojda “Benim gitmem gerekli, konuttan merak ederler.” dedi ve gitti. Üçümüz başbaşa kaldık.
Alp “Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz?” dedi. Pelin “Ya ne yapacaktık. Senin yaptığın yamuktan sonra seninle uyur mıyım sanıyordun. Hiç olmazsa bir sikici bulmuş oldum.” Pelin de üzerini giydi ve bana ateşli bir öpücük verip gitti.
Alp “Sen benim kankamsın olum. İnsan kankasının sevgilisini siker mi?” dedi. “Kanka, o kız seni şutlayacaktı bu vakadan sonra; hiç olmazsa yabancıya gitmedi. Ayrıca ben olmasaydım; Rojda’yı da kaybedecektin.” dedim.

Üniversite Hatıralarım Konut Dostumla Birbirimizi Becerdik
Kiradan Bırakmak İçin Sikmemizi İstedi

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Çılgın Üvey Kızım – Sex Hikayeleri

Aslen İzmir’li olup, eşim Sevcan ve üvey kızım Eda ile birlikte, memuriyetim gereği İstanbul’da oturmaktayız. Haftaiçi bir gece vakti İzmir’den acı bir haber aldık, eşimin bir yakını vefat etmişti. Vefat eden kişi bir akraba değildi, ama eşim yinede gitmek istiyordu. Eşim hep birlikte gitmemizi isteyince, benim işyerinden izin alamayacağımı, ayrıca Eda’nın okulu olduğunu ve okul […]

12 Yorumlar

 1. Okurken sikişe doydum resmen yaaaa

 2. Porno izlemekten sıkıldım, Karşıma renklihikayeler.com çıktı ve o gün, bugündür sizi takip ediyorum…

 3. Semtte yazsaydında sosyal medyadan bulaydık karıyı 😛

 4. Gecelik ne kadar istiyor bu ya, Neyse parası verelim bende böyle muamele istiyorum mk.

 5. Okurken sikişe doydum resmen yaaaa

 6. Sabunlayıp sabunlayıp götten vurmak lazım o karıya.. Hakkını verememişsin sen!

 7. Grup seks yaptığı videoyuda izlemiştim bu sitede, gerçekten mükemmel bir orospu

 8. Gerçekten bunu yaptın mı lan?

 9. Rüyamda gördüm desem inanır mısınız? Öyle bir inletiyordum ki resmen kıskandım şuan ya..

 10. Grup seks yaptığı videoyuda izlemiştim bu sitede, gerçekten mükemmel bir orospu

 11. Tam bir yavşaksın yalnız he 😀

 12. Oha amk. Harbi mi la

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan