Anasayfa » Erotik Seks Hikayeleri » Bürodaki Türbanlı Bayanı Arkadan Siktim

Bürodaki Türbanlı Bayanı Arkadan Siktim

Sevgili sex öykü okurları hepinize merhabalar öncelikle sizlere kendimi çalışarak harika bir ilişkiye anlatmak istiyorum. Benim adım Erol dostlar yakışıklı ve uzun boylu bir erkeğim yaşım 29. Bir müddettir bir firmada ulusla ilişkiler kısmında çalışıyorum zati bu mevzuda eğitim aldım ve o zaman birisiyim uzun zamandan beri issizdim ancak geçtiğimiz aylarda burada iş bularak çalışmaya başladım. Gerçeğinde natürel ki bir müddettir işsiz olmak azıcık da benim seçimim de diyebilirim zira çok uzun soluklu bir ilişkim vardı neredeyse üniversite senelerinden beri devam eden ilişkim geçtiğimiz aylarda kandırma sebebiyle sona erdi. Ben de ondan sonra azıcık kafa dağıtmak istedim zati belirli bir birikimim de vardı o surattan uzun vakit çalışmadım tatil yaptım gezdim tozdum kafanı atarak yine motive olmaya çalıştım. Her neyse artık kendimi derlediğime inandıktan sonra da iş aramaya başladım. Birkaç yere müracaat yapmıştım ki hemen şu anki çalıştığım yerden bir telefon aldım ve ziyaret için çağırıldım. İşletmeye gittiğinde büyük bir yer olduğunu gördüm gerçekten aradığım işi bulmuştum sonunda görüşmesinde galibiyetli olması vaziyetinde gerçekten burada çalışmayı ben de çok istiyordum. O gün iş yeri sahipleri ile ziyarete girdim oldukça da hoş geçti zati hemen ertesi gün başlamam için telefon aldım. Pazartesi günü işe gitmek için hazırlığımı yaptım ve konuttan çıktım azıcık coşkuluydum zira neredeyse 1 seneden beri çalışma hayatından uzaktım yine bu hayata adapte olmam gerekiyordu gerçeğinde bu yeni bir coşku olması dolayısıyla benim de çok güzelime gitmişti. Natürel ki bu dükkanına giderken beni daha sonra değişik şeylerin beklediği usumun ucundan dahi geçmiyordu ben yalnızca kariyer amacı ile yola koyulmuştum.

İşyerinde ilk günüm oldukça hareketli başladı hiç beklemediğim kadar tempolu bir işin içinde buldum kendimi üstelik benim çalıştığım departmanda oldukça kalabalıktı işletme yurtdışıyla işleri olan bir firmaydı. Sağ olsun yeni olduğum için departmanda bulunan dostlar bana dayanakçı olabilmek için ellerinden gelen ne varsa yapmaya çalışıyorlardı sorduğum suallere hepsi hoş samimilikle cevap veriyordu. Bu arada ben onların azıcık üstü sayılırdım dükkanında natürel ki hepsi bana vardığımda olmak istiyordu ama özellikle türbanlı ismi asiye olan bir kız vardı ki o daha bir alakalı davranıyordu bana karşı. Asiye benim hemen yanımda çalışıyordu her türlü içinde bana dayanakçı oluyordu ilk günde de onunla iyice paylaşmıştık. Hatta öğlen yemeğinde de beni yalnız yollamak istemediği için benimle birlikte yemeğe geldi sağ olsun. Bu arada azıcık fiziksel olarak da sizlere Asiye ’den bahsetmek istiyorum dostlar.

Uzun boylu ince ve zarif bir kız kendisi türbanlı olması hoşluğundan hiçbir şey kaybettirmemiş gerçekten incecik beli var üzerine yakışan giysiler giyiyor ve bence erkeğin dikkatini nasıl sürükleyeceğim de çok iyi öğreniyor. Aynı zamanda suratı da gerçekten bebek gibi başka bir deyişle görünce böyle hayran kalacağınız kadar çekici görünüyor kendisi. O gün beraber yemeğe çıktığımız zaman azıcık sohbet etme ihtimali bulduk o da bana yaşından medeni vaziyetin var filan bahsetti 25 yaşında bekar bir kızdı yalnız yaşıyordu. Azıcık sohbet muhabbet edince yakın oturduğumuzu da bilmiş olduk. Gerçekten beğenmiştim bu kızı, gerçeğinde iyi de uyuşmuştuk. Ama o gün ona hiç akdikeni gözle bakmamıştım. Başka Bir Deyişle onunla beraber olmak ya da seks yapmak gibi düşünceler kafamdan hiç geçmemişti ta ki beraber bir akşam dışarıda kahve içene kadar. Neyse oraya sonradan geleceğim ama evvelinde size dükkanında günlerimi azıcık daha anlatmak istiyorum.

İyi bir departmanda çalışan kariyeri de olan biri olduğum için son derece beğenilen ve saygı da gören biriydim gerçekten dükkanındaki dostlar hiçbir zaman bana saygıda yanılgı etmiyor hepsi bana ciddi anlamda burada ehemmiyetli biri olduğunu sezdiriyordu. Ama işte başladı söylediğim gibi Asiye ’nin yeri benim için de her zaman ayrıydı geldiğim ilk günden itibaren bana çok dayanakçı olmuştu ve çok kıymetliydi benim için. Bir gün bildim ki Asiye ’nin doğum günüymüş ben de bugüne kadar onun bana yaptığı iyilikleri azıcık karşılık vermek ismine hoş bir hediye aldım akşam da onu dışarıda bir çay kahve içmeye davet ettim. Kız benim hediyemi görünce gerçekten çok mutlu oldu benden böyle bir şey beklemediğini söyledi ne kadar mutlu olduğu hakikat anlamda gözlerinden okunuyordu.

Uzun zamandan beri ilişkisi olmayan biri olduğum için o gün ilk kez bu kızın gözlerinde bir parıltı fark ettim ve neden olmasın dedim kendi kendime. Ama cidden ilk etaptaki emelim netlikle cinsellik filan değildi yalnızca hoş ve nitelikli vakit geçirip hoş bir dostluk kurmak istiyordum bu kızla. Ama elbette işler benim istediğim gibi büyümedi. O gün iş çıkışında asiye ile beraber büronun yakınlarında olan bir kafeye gittik ben ona küçük bir pasta söyledim ve ardından yanında kahvelerimizi içtik sohbet ettik. Tabi saat azıcık ilerlemişti o surattan kızı tek başına konuta yollamak istemedim zati konutumuzda yakındı otomobilimle onu konuta vazgeçmeyi öneri ettim. Beğene beğene kabul etti bunu gerçekten ne kadar mutlu olduğunu görebiliyordum havalara uçmuştu benim ona bu kadar yakın alaka göstermemden dolayı ama ben natürel ki bunu o anda dostça açıklamıştım.
Kahvelerimiz bittikten sonra kalktık ertesi günü hafta sonuydu ama yeniden de konuta erken dönmek istedim.

Kendimi azıcık bitkin seziyordum sarihçesi kıza da bu gidişatı anlatınca beni kavrayışla karşıladı. 10 dakika süren bir yolculuğun ardından Asiye ’nin evinin önüne gelmiştik otomobilden inmeden evvel bana yeniden çok teşekkür etti. Sonra da eğilip yanağıma bir teşekkür öpücüğü kondurdu. İlk kez böyle bir şey yaptığı için azıcık donakalmıştım ama çok da güzelime gittiğini fark ettim. Asiye bütün otomobilden inecekti ki durdu ve tekerrür bana dönüp şayet gerçekten çok bitkin değilsen bir kahve içmeye kazanç misin diye sordu. O anda ne yanıt versem asılsan öğrenemedim ama bir yanımda gitmek istiyordu kızın evine. Hava azıcık soğuk olduğu için ona konuta çıkmasını söyledim ve ben otomobili park edip geleceğimi anlattım. Dediğimi yaptı ben de otomobili park ettikten sonra kızın evine çıktım.

Konuttan içeriye girdiğimde ne kadar zevkli döşenmiş bir konut olduğunu kavradım gerçekten bu kız değişik bir kızdı hem konutu çok hoştu hem kendisi çok da pak olduğu her halinden belirli oluyordu. Asiye kibar bir biçimde bana ne meşrubatımı sordu ben de varsa bir nescafe içebileceğimi söyledim. Beni salona aldıktan sonra daha çok geçmeden kahvelerimizi hazırlayıp yanıma geldi. Yine asiye ile neşeli bir sohbete dalmıştık zamanın nasıl geçtiğini dahi kavramadım gerçekten kız çok tatlı dilliydi insanı hemen kendine doğru sürüklüyordu onun yanında her şeyi unutmak muhtemeldi sanki. Öyle de oldu gerçekten konuta gitmeyi unuttum ve saatin çok geç olduğunu fark ettim.

Artık kalkmak için izin istemiştim ki Asiye ’den hiç beklemediğim bir öneri geldi. Yarın hafta sonu istersen burada kal, birlikte bir kahvaltı filan yaparız hem ben de sana bütün ayrıntılı biçimde teşekkür etmiş olurum dedi. Yok saçmalama ne teşekkürü olur mu öyle şey filan demek istedim ama izin vermedi ve benim odada kalmam için fazla derece ısrar edince ben de kabul ettim. Her neyse dediğim gibi bitkinlik filan hiçbir şey kalmamıştı ben de ertesi gün hafta sonu olduğu için de erken uyumak gibi bir meselemiz yoktu uzun uzun oturduk sohbet etmeye devam ettik. Saat gece yarısını geçmişti ki birbirimize daha fazla yanaştığımız fark ettim artık dip dibe oturuyorduk neredeyse birbirimize döndüğümüzde suratımız biri birine değecek gibi olmuştu.

Bir anda içimden geleni yaptım Asiye ’nin suratını ellerimin arasına aldım kendime doğru yanaştırdım ve dudaklarını öptüm. Sonra da dudaklarından ayırmadan azıcık durdum ve bekledim zira ne tepki vereceğini öğrenmek istiyordum çok ileriye gidip gitmediğimi kavraman gerekiyordu. Ve natürel ki bütün de varsayım ettiğin gibi oldu kız da bana aynı biçimde karşılık verdi ve koltukta ateşli biçimde öpüşmeye başladık. Belki şu anda bir çoğunuz bana inanmıyor ama buraya gelmeden evvel gerçekten usumdan hiç böyle bir şey yoktu evet kız çok tatlıydı onu çok hoşlanıyordum ama onunla birlikte olma fikri usumun ucundan dahi geçmemişti ki gerçeğinde ben hala aşk acısı sürüklüyordum. Ama işte işler benim tasarladığım gibi ilerlemeli bir vakit sonra iyice süratlendik sonrasında kız benim kucağıma geldi ve penisimin üzerinde azıcık sağa sola sallanmaya başladı.

Fazla derecede tahrik etmeyi muvaffak olmuştu beni ama bir yandan da olmazsa diye korkuyordum zira uzun zamandan beri seks ilişkisi yaşamıyordum kimseyle bayanlara karşı tamamen kendimi kapatmıştım başka bir deyişle azıcık utangaç gidişattaydım. Ama hiçbir şeyi korktuğum gibi olmadı asiye beni elimden yakalayıp yatak odasına götürüldü yavaş yavaş üzerindeki giysileri çıkardı. Kız benim tam hayat öykümü ayrıntılı bir biçimde öğreniyordu o surattan da beni hiç zorlamıyor ya da benden bir şey beklemiyordu daha çok kendisi hakimiyeti elini yakalıyordu. Tamamen giysilerimi soğuduktan sonra bozuk arama geçip saksı sürüklemeye başladı. Gerçeğinde bu kadarını hiç beklemiyordum zira bu kızın bu kadar profesyonel bir ağzına alan yapacağı daha evvel hiç usumdan geçmemişti.

Ben birkaç kez profesyonel bayanlarla başka bir deyişle hayat bayanları ile de beraber olduğum için bir hayli tecrübem olmuştu. Ama belirli ki asiye de bu mevzuda bir hayli tecrübeliydi. Gerçekten daha fazla katlanamadım ne olacaksa olsun deyip kucakladığım gibi kızı altıma aldım. Şimdi gizeme bana gelmişti ben de onun giysilerini tek tek çıkardım karşımda anadan üryan kaldıktan sonra da hemen vajinasına geçip dillemeye başladım. Gerçekten harikuladeydi amı mis gibi kokuyordu daha evvel hiç böyle hoş kokan bir vajina görmemiştim. Üstelik ben dil darbeleri attıkça o kadar çok inliyordu ki tahrik olmamak muhtemel değildi artık kendimi güç yakalıyordum kızı sikmek için. Ama işte bir cinsli cesaretimi toplayıp yapamıyordum beni cesarete getirecek anlı yeniden Asiye ’den geldi.

Beni yatağa yatırdı ve bu kez üstü o geçtik sonrasında ise ters bir biçimde penisimin üstüne oturmaya başladı. Natürel ki ben de ona dayanakçı olmak için belimden anladım iyice oturabilmesi için azıcık onu bastırdım ve alttan vurmaya başladım. Dar bir vajinası vardı belirli ki çok fazla erkekle beraber olmamıştı ama o kadar zevkliydi ki onu becermek nasıl bu kızı boş vazgeçtiklerini donakalmıştım o anda. Ben vurdukça asiye çığlıklar atıyordu art bana dönük olduğu için göremiyordum o surattan önünü dönmesini istedi. Beni kırmadı içinden çıkararak hemen pozisyon değiştirip yine oturdu. O kucağımda ben de yatakta azıcık doğruldum zira onun dolgun göğüslerini de bir yandan okşamak istiyordum. Sonrasında ise yine zıplamaya başladı penisin üstünde belinden yakalayıp dayanakçı oldum o sallanan dolgun göğüslerini ağzıma alıp dakikalarca emdim. Ama bir cinsli boşalmak öğrenmiyordum gerçekten uzun zamandan beri yapmadığım için mi öğrenmiyorum azıcıkçık da utanmaya başlamıştım artık. Ama kız yeniden bana hafifletti bu kez kalkıp önünde diz çöktü gözlerinin arasına penisimi yerleştirerek bir de bu biçimde git gel yapmaya başladı.

Gerçekten harikulade de çok iyi bir biçimde bu iş yapıyordu penisim ağzına doğru geldikçe minik minik dil darbeleri atıyor beni çıldırtıyordu. Sonra tekerrür sına içine aldı bu kez o yatakta uzanıyordu ben de bacaklarının arasına geçtim bacak omuza yaptıktan sonra sert biçimde gidip gelmeye başladım. Bu kez işe yaramıştı çok geçmeden boşalacağım almayınca kızın içinden çıkardım ve üzerine boşaldım.
Gerçekten çok uzun zaman sonra bir bayanı becermek beni tuhaf hafifletmişti ama doymamıştım yine isteyeyim gelmişti. Belirli ki benim gibi asiye de doymamıştı o da daha aşırısını istiyordu hemen tekerrür penisimi hareketlendirmek için ağzına almaya başladı. O gece Asiye ile bir posta daha attık başka bir deyişle orada kaldığımı hiç pişman olmamıştım kız benim cinselliğe doyurdu resmen üstelik işte beklemediğim bir kız olarak yaptı bunu.

Sabah uyandığımda ise usuma başka bir şey geldi bu kız türbanlıydı ve benim de çok uzun zamandan beri kapandı türbanlı fantezisi vardı. Peki ben bu kızı neden türbanlı biçimde beceremiyorum diyerek biçimde beraber olmayı öneri ettim. Kabul etmez varsayıyordum ama hiç itiraz etmeden kabul etti sana sürprizim var oradan çıkar mısın azıcık sonra gel dedi ben de çıktım. Odaya girdiğimde üzerinde çok Faişe siyah bir gecelik de beni bekliyordu ve kafasında da türbanı yapılmış biçimdeydi. Gerçekten efsane görünüyordu gördüğüm gibi zati hemen tam sıçradım. Türbanlı Faişe kızı bir defa daha değişik değişik pozisyonlarda becerme fırsatım olmuştu başka bir deyişle bu gece bu kızı her haliyle siktim desem palavra olmaz. Ama natürel ki annemin dükkanında çalışıyorduk o surattan kahvaltı sofrasında ona gidişatı anlattım bu ilişkinin kimse tarafından dinlenmemesi gerektiğini söyledim. O anda bir sına bileyim kız meğerse bizim firmada başka biriyle daha uyuyormuş yalnızca o ve ben varmışız. Gerçekten bunu hiç beklemiyordum kim olduğunu da azıcık sorgu daha sonra bildim şayet bizim departman müdürü ile birlikteymiş.

O zaman netlikle dinlenmemesi gerektiğini söyledim zira ikimiz de işinizden olabilirdik bu vaziyette. O da kabul etti uzun vakit süresince böyle hafta sonları saklı gizli sikişmeye devam ettik. Gerçekten türbanlı sevgilim benim iyice zevke konutta duruyordu ama son yarıyıllarda onu çekememeye başladım artık. Sarihçesi ben kolay bağlanan bir erkeğin kızın da bizim işyerinden başka biriyle beraber olmasına tahammül edemiyordum sonunda bu ilişkinin bu biçimde yürümeyeceğine karar verdi mi dağılmak istedim. Ben itiraz eder azıcık özürlü filan diye bekliyordum ama hiç itiraz etmedi belirli ki tek emeli seks yapmak da her neyse bana da ayak bağı olmadan bu mevzuyu çözmüş olduk. Bu arada dostlar sonuna kadar öykümü okuduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum yorum yaparsanız çok neşelenirim saygılar.

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Her Fırsat Bulduğunda Babam Üvey Ablamı Sikiyor

Ben 17 yaşındayım, annem ve babam uzun zaman önce ayrılmış, annemde kalıyorum normalde ama bu dönem özellikle babamda kalmayı tercih ediyorum çünkü olaylar karmaşık. Üvey annemle iyi anlaşıyorum, çalışan bir kadın. Yine de bu iş temposunda bana zaman ayırır, ilgilenir benimle. Bir de üvey ablam var, benden 2 yaş büyük. Babamla benden olduğundan daha yakın […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan