Anasayfa » Erotik Seks Hikayeleri » Yengemi Öyle Bir Siktim Ki Bağımlı Oldu

Yengemi Öyle Bir Siktim Ki Bağımlı Oldu

Merhabalar dostlar nasılsınız? Öncelikle Ensest öyküler beğenir dostlar için harika bir öyküm var gerçekten burada olur ve okursanız çok mutlu olurum. Hiç zaman kaybetmeden size azıcık kendimden bahsetmek istiyorum. Benim adım Taner dostlar 21 yaşında sekse son derece düşkün bir erkeğim. Uzun zamandan beri megakentte ailemle birlikte yaşıyorum ama yalnızca bir ayağımız köyde babaannemler filan hep orada amcamlar köyde yaşıyor. Ben de çok sık amcamları görmek için köye gidiyorum özellikle yaz tatilini orada geçirmeye bayılıyorum. Bu arada ben üniversite talebesi sosyal yaşamı da son derece geniş bir erkeğim bugüne kadar çok kızla kadın birlikte oldum hatta para karşılığında yaşadığım ilişkiler dahi oldu. Uzun zamandan beri usumda yalnızca tek bir birey var benim o da amcamın karısı başka bir deyişle yengem. Bu arada natürel ki size yengemden de azıcık bahsetmek istiyorum. Yengem 45 yaşında köyde yaşayan türbanlı bir kadın olmasına karşın çok bakımlı çok Faişe bir kadındır kendine çok dikkat eden her zaman cilt bakımı filan yapmayı ilgisizlik etmez başka bir deyişle muhteşem bir fiziğe sahiptir. Ayrıca çok tatlı dilli ve işveli bir kadındır başka bir deyişle her erkek onu görünce hoşlanır sever birlikte olmayı ister. Neyse işte ben de kendimi öğrendim öğreneli hatta daha ergenlik senelerinden beri usum hep yengem de çoğu zaman onu düşünüp mastürbasyon yaptığını günleri oldu. Ama neticede tabi amcanın hanımı olduğu için bu işler öyle çok hemen olmuyor bir biçimde onu tongaya düşürmem gerekiyordu.
Dostlar ben her yaz köye gittiğimi en başta size söylemiştim en son köye gittiğim zaman yengenin bir resmini de yanımda getirdim. Ama öyle telefonda filan değil başka bir deyişle dijital değil basılmış bir resim bu üstelik üzerinde böyle çok dar bir giysi var çok Faişe görünüyor. Gerçekten neredeyse tam sene süresince yengemin o resmine bakıp konutta yalnız olduğum zamanlarda ya da kadın olmadığı zamanlarda yaşamımda 31 çektim. Yengemle de aramız son derece iyidir ara gizeme şakalaşırız arar sorar beni ben de onu arayıp sorarım. Bazen para karşılığında gittiğim kadınlarla birlikte olurken dahi son yarıyıllarda yengemi hayal etmeye başladım başka bir deyişle benim bu iş klasik saplantı haline dönüşmeye başladı desem palavra olmaz sanıyorum. Her neyse bir sene daha sona erdi ve sonunda yaz tatili zamanı geldi.

Ben de tatil için köyün yolunu yakaladım ailemle beraber. Ama bu kere ailem çok uzun kalmayacaktı zira şehirde de işleri vardı ama ben kalacaktım. Neyse işte köye eriştik yerleştik annemler 15 gün kadar kaldı sonra da geri dönmeye karar verdiler. Ben de artık uzun zamandan beri sikmek için yanıp alevlendiğim yengemin evinde onunla tek başıma kalmıştım zira amcam da bazı işlerini halletmek için bir haftalığına babamlar ile beraber şehre gitmişti. Bütün olarak aradığımı fırsat ayağıma kadar gelmişti dostlar şimdi bu fırsatı değerlendirme ve sevinçli süre zaman geçirme zamanıydı. Uzun zamandan beri hayal ettiğim şey reel oluyordu nihayet.

Natürel hemen harekete geçemedim dostlar başka bir deyişle netice haysiyetiyle yengemin nasıl bir tepki vereceğini öğrenmiyordum azıcık fırsat filan gözlemeye başlamıştım. Neyse amcamın gittiği gün yengemle dışarıda azıcık işlerimiz vardı tarla filan filan onları hallettik konuta geldik yengem duşa girdi. Daha evvel onu hiç çıplak görmediğim için azıcık heyecan yaptım sarihçesi zira çıplak nasıl göründüğünü çok merak ediyordum ben de hemen gidip banyonun kapı aralığından izlemeye başladım. Köy konutu neticede başka bir deyişle kapıyı kilitlemeden girmişti banyoya natürel benim izleyeceğim de usuna gelmiş olmamalı muhtemelen. Her neyse işte bir müddet izledim yengem artık üzerine giyinip çıkmaya hazırlanırken ben de odaya geçip 31 çektim.

Yengemden sonra banyo sırası bana gelmişti bu kere banyoya ben girdim ama yeniden natürel ki 31 sürüklemeden duramadım. Onu banyoda öyle çıplak yıkanırken görmek gerçekten beni fazla tahrik etmişti ve ne yapıp edip artık bir biçimde onu yatağa atmam gerekiyordu. duş alırken bir anda kapıda bir siyahlık fark ettim. Muhtemelen yengem de benim yaptığım şeyi yapıyordu başka bir deyişle kapının aralığından beni izliyordu gerçekten donakalmıştım hiç ondan böyle bir şey beklemiyordum. Ama tabi bir yandan da mutlu oldum neticede artık onun da beni istediğini anlamıştım başka bir deyişle bu iş için önümde hiçbir mani yoktu. O gece öyle geçti bir şey yapma fırsatım olmadı ama bir yandan da içim içimi yiyordu artık bu yapıp ne edip bu köylü kadınını becermen gerekiyordu.

Ben hala ne yapacağımı düşünürken neredeyse iki gün geçmişti ve amcamın gelme günü gitgide yanaşıyordu başka bir deyişle artık elini tez yakalamam gerekiyordu. Bir akşam yemeğinde yengemle sohbet ederken mevzu kız dost sorunlarına geldi o da bana sordu yok mu birisi filan diye. Bende olmadığını söyledim yalnızım filan dedim. A öyle mi senin gibi yakışıklı çocuğu nasıl boş vazgeçiyorlar kavramıyorum filan diyerek gündü. Öyle mi cidden yenge yakışıklı mıyım diye sordum. Natürel ki çok yakışıklısın canım dedi. Sikmeyi hayal ettiğim kadının bana böyle övgü etmesi ve natürel ki de canım cicim demesi güzelime gidiyordu. O anda erkek erkekliğimin hareketlendiğini fark ettim. Başka Bir Deyişle nasıl oldu kavramıyorum ama sikim resmen demir gibi olmuştu şortumu zorlanmaya başlamıştı.

Yaz ayları olduğu için üzerimde şort vardı rahatlık zati köyde. Ben gizlemeye çalışsam da yengem şortumdaki kabartıyı gördü ve kavrayarak kıs kıs gülmeye başladı. Ben öyle bir utanmıştım ki gerçekten suratım kıpkırmızı olmuştu. Hayırdır Taner ne oldu da öyle oldu diye sordu. Yok bir şey filan deyip geçiştirme çalıştım ama yengem ısrar ediyordu. Ne yapacağımı donakalmış saklamaya çalışırken yengem bir anda yanıma yanaştı şortumun üstünden sikimi ellemeye başladı. Neredeyse dilim yakalanacaktı gerçekten büyük şok yaşıyordum yengemin yaptıkları karşısında. O değdikçe natürel ki benimki daha da kalkıyordu artık zonklamaya başlamıştı neredeyse patlayacaktım. Yenge yapma ne olur filan dedim ama dinlemedi beni. E zati benim de isteğim oluyordu azıcık ağırdan satmıştım ama yengemin okşaması çok güzelime gitmişti. Azıcık daha okşadıktan sonra natürel ki direnemedim bir anda patladım ve şortumun içinde boşaldım şortum azıcık ıslandı.

Yengem kahkahalarla gülmeye başlamıştı ben de seni daha deneyimli sanıyordum filan dedim. Ben ne olduğunu kavramıyordum ama yengem bana açıkladı kaç gündür beni banyoda izlediğini öğrenmiyor muyum sanıyorsun dedi. Sarihçesi kadın benden daha sarih laflı çıkmıştı ve ben de onun bunları söylemesi sonrasına hafiflemiştim başka bir deyişle bu gece bu iş olacaktı kaçarı yoktu. Neticede onun da artık hedefi olduğunu kavramıştım ve hiç itiraz etmeye gayem yoktu. Her neyse natürel yengem beni elimden yakalayıp yatak odasına götürdü. Salonda da yapabilirdik benim için mahzuru yoktu ama yatak odası natürel ki geniş yatak daha uygundur bunun için. Sonra da beni yatağa doğru yatırdı ve önümde diz çöküp dudaklarını penisime yaslayarak ağzına alan sürüklemeye başladı. Bir köylü kadını olarak bunu gerçekten çok iyi yapıyordu efsane ağzına alan sürüklüyor diye başka bir deyişle daha evvel bir hayli kızı siktim ama böylesini yapan olmadı bana. Yengem yaladıkça ben sanki zevk dünyasında uçuyordum. Ama şunu da söylemeliyim ki azıcık evvel boşaldığım için kendimi yakalama mevzusunda bu kere çok daha rahattım başka bir deyişle öyle hemen boşalmaya gayem yoktu.

Sonra azıcık doğruldum yengemin başını daha da bastırmaya sikimi boğazına kadar sokmaya başladım ağzını sikiyordum. Ben bunları yaptıkça yengem daha da iştaha gelmiş gibiydi kökünden anladı siki mi daha süratli bir biçimde git gel yapmaya başladı ağzının içinde. Gerçekten harikulade değil ama yengen bir anda durdu ve şimdi gizeme sende aslanım dedi. Baktım yengem hala giyinik onun üzerine çıkardım tamamen anadan üryan kaldık ikimizde ve onu yatağa yatırdım. Sonra da bacaklarının arasına geçip yerimi aldım dudaklarımı vajinasına değdirdiğim anda kadın inlemeye başladı.
Gerçekten bu kadının deneyimi her halinden muhakkak oluyordu daha evvel hiç siktiğim bir kız bu kadar içten inlememişti amcamı da böyle çıldırtıyordu diye düşünerek azıcık çekememedim değil. Ben de azıcık daha ileriye gitmeye karar verdim bu kere dilimi içine sokmaya başladım yengemin içi sıcacıktı gerçekten boşalmak üzere olduğu ondan dahi anlaşılıyordu alev alev yanıyordu sanki vajinası. Dilimle kadını sikerken bir yandan elime arka tarafa geçirdim ve göt deliğine okşamaya başladım makatını genişletmeye çalışıyordum zira gerçek emelim yengemin o hoş götünü becermekti. Natürel ki yengem kavramıştı amacını ama makatını uyardığın için zevkten dört köşe bir durumdaydı itiraz etmeye filan da hiç hedefi yoktu.

Dakikalarca okşadım dakikalarca gönderdim ama artık içine girmenin zamanı gelmişti yengemi orgazm etmek istiyordum. Öyle de yaptım zira ilk olarak amını becerecektim onu bacaklarının arasına yerleştim bacaklarını omuzuma aldım ve ardından sert bir biçimde içine girdim. Aralıksız amcamın siktiği bu amı şimdi ben siliyordum üstelik de klasik bir sert sikiyordum yengem zevkten çığlık atıyordu artık. Neyse ki burası çiftlik konutu gibi bir yerdi başka bir deyişle etrafta kimse yoktu kimsenin dinlemesini ihtimalsizdi o surattan istediğimiz kadar rahat olabilirdik. O kadar sert gir çık yapıyordum ki peş peşe devam ediyordum sonunda yengem direnemedi titremeye sonra da inleyerek boşalmaya başladı. Ben hiç durmadım devam ettim sert bir biçimde gir çık yapmaya suratının aldığı biçimler o kadar çok güzelime gitmişti ki daha sert olmak istiyordum. Yengem sonunda inleyerek boşaldı ve öylece kalakaldı yatakta. Ama natürel ki benim bu işi burada vazgeçmeye hiç gayem yoktu yengemi azıcık daha becermek istiyordum azıcık dinlenmesine izin verdikten sonra bu kere kaldırdım ve domalmasını istedim. Yengem evveli sikimi azıcık ağzına aldı ondan sonra önümde domaldı.

Dedim ya kadın benden çok daha fazla deneyimliydi. Neyse nihayet ikimiz de istediğiniz kıvama gelmiştik bu kere arkaya geçtim yengemin arka deliğine sikimi yerleştirdim. Ama arka deliği o kadar dardı ki sanırım amcam yengemi hiç götünden sikmemişti. Ben direnemedim sual verdim yengeme daha evvel amcam seni hiç arkadan sikmedi mi diye. Yalnızca bir kere siktiğimi söyledi o zaman bu şeref bana ait diyerek yavaş yavaş girmeye başladım. Muhakkak ki yengemin canı klasik yanıyordu ama benim de canım onu arkadan sikmek istiyordu o surattan hiç kusura bakmasın durmaya gayem yoktu. Girdikçe girmeye devam ettim neredeyse yarısına kadar gelmişti ama yengem artık ağlamaya filan başlamıştı acıdan. Ne olacaksa olsun artık diyerek bir anda daha sert bir biçimde yüklendim ve sikimi köküne kadar yengemin göt deliğine giriverdi. Yengem resmen çığlık atıyordu manyak mısın canımı yakıyorsun ne yapıyorsun filan diye bana haykırıyordu.

Ama hiç umrumda değildi ben o daracık deliğe girmekten dolayı fazla derece mutluydum azıcık bekledim onun da acısı geçsin diye. Sonunda tamam deyip komut verince artta belinden anlayarak git gel yapmaya başladım. Gerçekten çok dar ve hoştu hiç bitmesini istemiyordum o surattan da çok süratli yapmıyordum. Başka Bir Deyişle gerçekten yengemin arka deliği çok hoştu ve ben daha fazla duramadım azıcık daha süratli git gel yapmaya başladım artık o da zati acı sürüklemiyor zevk alıyordu. Ben de süratlenmeye devam ettim yengemin artık zevk çığlıkları her yerde yankılanmaya başlamıştı. Her iki tarafta birbirinden zevk olduğu için ben devam ettim boşalmak bilmiyordum gerçekten kendimi sıktıkça sıkıyordum zira bu dakikalar hiç bitsin istemiyordum. Ama sonunu yakalayamadım ve yengemin arka deliğine boşalıverdim o da benimle aynı anda boşalmaya başladı ikimiz oraya üst üste yığıldık zevkten.

Azıcık kendine geldikten sonra yengem aferin lan sana amcandan iyi sikiyorsun ne zamandan beri ben de bunu istiyordum dedi. Başta da söylemiştim yaşça büyük bir kadın olması ve uzun zamandan beri hayal ettiğin bir kadın olması yengemi her zaman arzu etmeme neden olmuştu ama onun söylediği bu laflar beni daha da az duruyordu. Yengemin bu lafları sonrasında öyle mi diyerek yapıştım dudaklarına çıktım yine üstüne. Gerçekten iki kere boşalmış olmama karşın hala yapacak gücü buluyordum kendimde. Bir müddet yengemi öptüm sonra o dolgun memelerini yalamaya okşamaya başladım sonra da sikimi arasına yerleştirdim. Memelerinin arasında azıcık git gel yaptıktan sonra sikim yine taş kesilmişti. Fırsat bu fırsat dedim bir defa daha geçirdim yengemin amı vıcık vıcık amını sikmek o kadar hoştu ki gerçekten hiç vazgeçmek istemiyordum.

Gerçekten harikulade bir şeydi bu ve yengemi bir defa daha becerdikten sonra artık ikimiz de çok yorulmuştuk. Yengem banyoya girdi ama ben tam bu bitkinliğin üstüne bir de duş alamadım o kadar dahi halim kalmamıştı ilginç yorulmuştum. Yengemle amcamı yatağını yatakalmışım sabah uyandığımda yengemi de yanımda bulmuştum. E madem neden bir kere daha yapmıyoruz diyerek yengemi öperek okşayarak uyandırdım. Sabah Faişen tadı bir başka olur öğrenenler öğrenir ben azgın uyanmıştım ve natürel ki hoş yattığım için de çok iyi dinlenmiştim bir posta daha yengemi siktim ve sonra gidip duş aldım. Yengem de benden sonra duş aldı birlikte kahvaltı yapıp tarlaya gittik o gün akşam yine seks yaptık.

Amcam geri dönene kadar bulduğumuz her fırsatta seks yaptık ben tam yazı orada geçirdim amcamın olmadığı her gece yengemi sikmeye devam ettim. Başka Bir Deyişle gerçekten hoştu benim için sevinç almıştım bu tatilden sonra şehre döndüm ama yengemi sikmek gerçekten çok özledim ara gizeme kaçamak yapıp gitmeyi dahi düşünüyorum. Bakalım şimdilik yönet ediyorum ama sonra yine gidip o hoş ama bir defa daha sikmek için can atıyorum. Yengem de arada bana iletileri atmayı ilgisizlik etmiyor natürel ki beni hiç boş vazgeçmiyor azdırıyordu söyledikleri ile. Bakalım en kısa zamanda yine böyle bir şey yaşamayı olanağımız olursa sizlerle paylaşırım.

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Her Fırsat Bulduğunda Babam Üvey Ablamı Sikiyor

Ben 17 yaşındayım, annem ve babam uzun zaman önce ayrılmış, annemde kalıyorum normalde ama bu dönem özellikle babamda kalmayı tercih ediyorum çünkü olaylar karmaşık. Üvey annemle iyi anlaşıyorum, çalışan bir kadın. Yine de bu iş temposunda bana zaman ayırır, ilgilenir benimle. Bir de üvey ablam var, benden 2 yaş büyük. Babamla benden olduğundan daha yakın […]

3 Yorumlar

  1. Rüyamda gördüm desem inanır mısınız? Öyle bir inletiyordum ki resmen kıskandım şuan ya..

  2. Sabunlayıp sabunlayıp götten vurmak lazım o karıya.. Hakkını verememişsin sen!

  3. Seks hikayemi paylaştığınız için teşekkür ederim. İyiki varsınız RH ailesi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan