Anasayfa » Erotik Seks Hikayeleri » Tatilde Olgun Kadınla Seks Serüvenim

Tatilde Olgun Kadınla Seks Serüvenim

Sevgili sex hikayeleri okurları nasılsınız? ben Yaşadığım Anıe başlamadan evvel azıcık size kendimden hayatımdan bahsetmek istiyorum böyle anlatınca bellim Yaşadığım Anı daha etkileyici olacaktır. 24 yaşında yalnız yaşayan birisiyim Bakire Seks Hikayeleri üniversite okumak için ailemden ayrılıp bu şehre geldim ve sonrasında ise mektep bittikten sonra işe girerek tek başına yaşamaya başladım. Elektrik mühendisiyim ve hoş bir işim var reelinde evvel stajyer olarak başlamıştım ama şimdi kadroya geçtim başka bir deyişle parasal anlamda da çok daha rahat etmeye başladım. İş yerinde ilk senem bittikten sonra da bu yaz azıcık kendine zaman aynehir senelik iznimi tatil yaparak değerlendirmek istedim. Tatile çıkmadan evvel başından da öyle serüvenler geçeceğini bilmiyordum ama benim için çok neşeli ve unutulmaz bir tatil oldu gerçekten hayatımın en hoş 10 gününü yaşadım desem palavra olmaz. Her neyse azıcık daha detaya girecek olursan uzun boylu esmer yakışıklı bir gencim kumpaslı olarak spor yapıyorum o surattan da natürel ki dikkat çekici ve adaleli bir bedene sahibim. Ancak kızlara Kızlık Bozma Seks Hikayeleri karşı azıcık utangaç olduğumu söyleyebilirim başka bir deyişle hayatımda bir kere kız dostum oldu desem palavra olmaz zira kendimi onlara açmak da azıcık kararsız ediyorum. Başka Bir Deyişle iyi kariyeri olan zaferli ve son derece sosyal olan birine göre kadınlara karşı çok utangaçtım. İşte bütün anlamıyla mesele yaşadığım bu vaziyeti yaz tatilinde açma fırsatı da olduğum şu anda gerçekten çok sarih laflı Mobil Seks Hikayeleri ve gerçekten kadınlarla iyi irtibat kuran bir erkek haline dönüştüm.

İş yerinde çalışmaya başladığım ilk sene gerçekten Bakire Hikayeleri kendini gösterme fırsatı tuttum çok çalıştım ve sonunda da işverenlerimin gözüne girerek kadroya girme olanağı buldum. Yorucu ve stresli geçen bir senenin sonunda ise artık izin yapma ve tatile çıkma zamanı gelmişti benim için. Ben de senelik iznimi kullanarak Muğla ’ya tatile çıktım. Hoş beş yıldızlı bir otelde Bodrum ’da kendime ve uçağa atlayıp havaalanına indikten sonra otelin servisi beni aldı bir saat sürer yolculuk sonrasında otelime eriştim. Her neyse otele geldikten sonra akşam yemeği saati gelmişti zati ben de yemeğe gittim. O akşam otelin bahçesinde animasyon olduğunu bildim reelinde çok bitkindim dinlenmeyi tasarlıyordum ama buraya gelmişken her şeyden faydalanmayı düşünüp odaya gidip üzerimi değiştirdikten sonra animasyon olan kısma gittim. Otel animasyonlarını öğreniyorsunuz dans ve cümbüş Ensest Seks Hikayesi yanında da alkol oluyor malum. Benim yanımda da olgun bir kadın oturuyordu o ana kadar natürel ki kim olduğunu öğrenmiyordum. Ancak dans başlayınca animatör yanımdaki kadınla beni eşleştirerek dansa kaldırdı. Hiç böyle bir şey beklemediğim için çok coşku yapmıştım neticede kadınlarla ilişki kurmakta zorlanan bir erkektim benim için böyle bir etrafın içine girmek büyük sürpriz olmuştu. Evvel itiraz filan ettim ama animatör beni o kadar çok zorladı ki sonunda kalkıp dans etmek zorunda kaldım. Her neyse dans başladıktan sonra ben yeniden çok utangaç bir biçimde hareket ederken kadın benden etkin davrandı ve kendini tanıttı. İsminin Asu olduğunu söyleyen kadın 42 yaşında olduğunu söyleyince gerçekten büyük afallamışlık yaşadım zira hiç göstermiyordu ben taş çatlasın 32-33 tasam. Kadın benimle konuşmaya sohbet Kızlık Bozma Hikayeleri etmeye çalışıyordu ama ben o kadar utangaçtım ki gerçekten elim ayağım titriyordu yanıt veremiyordum. Neyse azıcık kendime derledim ve ben de ona yanıt vermeye başladım aramızda koyu bir sohbet başlamıştı artık.

Neyse sohbet muhabbet derken gece bir hayli Anal Seks Hikayesi ilerledi sonrasında kadın bana otelin barında giderek bir şeyler için iyi öneri etti. Ben de artık üstümden bu utangaçlığı atmaya karar verdim ve onun önerisini kabul ettim. Bara oturup elimize girer votka aldık ve içmeye başladık içtikçe açılıyordum zati artık daha iyi kendini ifade etmeye başlamıştım. Kadın bana kendini anlatırken o da benim yaşadığım şehirde başka bir deyişle İstanbul ’da yaşadığını söyledi ayrıca hoş kariyeri olan bekar olan ve yalnız yaşayan birisiydi. her neyse bayağı da oturuyormuşuz gerçekten İstanbul ’a dönünce de görüşürüz filan diye konuştuk. Bu arada aramızda çok büyük yaş farkı olduğu için ben kadınla cinsel ve duygusal anlamda bir ilişkiyi Baldız Seks Hikayeleri usumun ucundan dahi geçirmemiştim. Ama natürel ki bir erkek olarak kadının hoşluğu ve Faişe durusu benim iştahımı kabartmıştı palavra söyleyecek değilim size. Artık saat gece yarısını bir hayli geçtikten sonra ben kadından izin istedim ve bitkin olduğumu azıcık dinlenmem gerektiğini söyledim. O da bana ertesi günü havuz başında olacağım da müsait olursam beni beklediğini söyledi. Zati tatilde yalnız olduğum için yapacak çok bir şeyim yoktu o surattan onun davetini kabul ettim ve ertesi günü havuzda buluşmak için laflaştık. İçkinin De tesiriyle odaya gider gitmez yatmışım zati sabah uyandığımda saati neredeyse onu bulmuştu. Hemen kahvaltı bitmeden yetiştim ve kahvaltımı yaptım ardından odaya girip havuz giysilerimi giydikten sonra havuz başına Ahu ’nun yanına gittim. Sağ olsun bana yanında bulunan Lezbiyen Seks Hikayeleri şezlongu ayırmıştı ve gerçekten siyah bikiniler içinde bronz vücudu müthiş görünüyordu. Kadının en minik bir aşırısı yoktur son derece fit bir bedeni vardı kumpaslı olarak spor yaptığı da her halinden belirli oluyordu.

Beni görünce onun da suratı güldü beni beklediğini kavramıştım Anal Seks Hikayeleri hemen yanına geçtim şezlonga havlumu filan serdikten sonra da bara gidip ikimiz için birer alkol aldım. Akşama kadar havuz başında sohbet muhabbet havuza girme derken zaman su gibi akmıştı. Akşam yemeğinde de otelin lokantasında buluşup beraber yemek yedikten sonra gece bir yerlerde bir şeyler yapmayı öneri etti. Ben ilk kere Bodrum ’a geldiğim için çok fazla mekan filan bilmiyordum ama o öğreniyordu ve beni istediğim yere götürebileceğini söyledi. Yemekten sonra hazırlanıp beraber yola çıktık onun otomobili vardı ve binip Bodrum ’un en lüks gece kulübüne gittik. Bu arada başta da söylemiştim parasal gidişatım iyi idi ayrıca bu tatil için de bir hayli birikim yapmıştım. Her neyse mekana gittiğimizde giriş fiyatı ödeyerek girdik sonrasında zati peş peşe alkolleri yıkmaya başladık. Bir yandan içiyor bir yandan Erotik Seks Hikayeleri dans edip eğleniyor ve gecenin tadını çıkarıyorduk ikimiz de halimizden son derece mutluyduk hele ki ben acayip gevşemiş durumdaydım. Sabahın ilk ışıklarına kadar gece kulübünde dans edip evlendikten sonra arabaya binip azıcık sahil havası almak için sahile indik. Zati ne olduysa da ondan sonra oldu hakikat coşku ondan sonra başladı benim için. Başta da söylemiştim ben kadınlara karşı azıcık utangaç biriyim o güne kadar da hiç cinsel ilişki yaşamamıştım kız dostlarımla olan ilişkilerim öpüşmekten öteye gitmemişti. Yanımda olgun ve deneyimli bir kadın olunca ilk cinsel ilişki tecrübesinde hayata fırsatı buldum bundan sonrasında size o anları anlatacağım anlatırken dahi fantastik derecede sevinç aldığımı da öğrenmenizi istiyorum.

Neyse sevgili sex hikayeleri okuyucuları o gün Kandırma Seks Hikayesi gece bittikten sonra kendimizi sahile attık elimize de birer tane bira alarak beraber içmeye başladık. Arabayla geldiğimiz için kadının otomobilinde altımıza serecek bir şeyler de vardı kumsala o biçimde oturduk bir yandan içiyor bir yandan sohbet ediyorduk. Tabi ben cesaretli bir erkek olmadığım için gece süresince kadından çok sevdim ama ona karşı hiçbir hamile yapamadım zira aramızdaki yaş farkı da biri bir hayli korkutuyordu. Artık gece yarısı geçmiş sabaha karşı olmuştu ve yavaş yavaş güneş suratını göstermeye başlamıştı. Daha güneşin doğmasına da azıcık zaman vardı alacakaranlıktı ortalık. Nasıl oldu nasıl büyüdü çok da andırmıyorum içkinin tesiriyle ama bir anda kendimi kadınla öpüşürken buldum. Elleri benim sikime dokunduğu andan itibaren kendime geldim gerçekten anında taş gibi olmuştum. O anda İş Yeri Seks Hikayesi bir irkildim kendimi geri çektim ama benim korkmama gerek olmadığını söyledi ben de ona istinaden gevşedim. Neyse bir yandan öpüşmeye devam ederken elleri ile bir yandan penisim okşuyor beni daha da zevke getiriyordu. Ben de artık ne olursa olsun diyerek kendime derledim ve onun evvel göğüslerine sonra da amına elimi atarak okşamaya başladım. Çevrede birileri var mı bizi görür mü filan hiçbir şey umurumda değil de fazla derecede azmıştım ve karşımdaki kadın da benimle aynı durumdaydı sarihçesi. Zati üzerimizde yazlık elbiseler vardı başka bir deyişle güç bir biçimde sevişmek gidişatında kalmayacaktık. Özellikle onun kısacık tiril tiril kıyafeti benim işimi daha da kolaylaştırıyordu. Daha evvel hiç seks yapmamıştım ama natürel ki çok porno film seyretmiştim ben de kafamda planlayarak orada gördüklerimizi uygulamaya koymak istedim.

Altımıza serili olan örtünün üzerine kadını iyice yatırdım Hekim Seks Hikayeleri ardından hemen eteğini yukarıya sıyırarak külotunu yan tarafa çektim ve doğrudan amını yalamaya başladım. Gerçekten mis gibi kokuyordu ve pakti bu an için hazırlık yaptım da her halinden belirli oluyordu. İlk kere bir kadının vajinası ile bu kadar yakın temas kuruyordum coşkudan yerinde duramayacak durumdaydım hatta boşalacak hale gelmiştim ama kendimi yakalamak için mücadele tüketiyordum. Sonrasında kadın bana dayanamadığını öğreniyorum hadi artık içime gir dedi. Sarihçesi azıcık utandım ama ondan böyle bir komut almakta natürel ki güzelime gitti. Hemen onun bacaklarını iki yanına açtım kendimde diz çökerek içine yavaş yavaş girmeye başladım. Gerçekten kadının amı fırın gibiydi alev alev yanıyordu. Zati içine girmemle boşalmam bir oldu ve ben büyük bir utanç yaşadım. Ama kadın benim soğukkanlılaştırdı utanmana gerek olmadığını benim daha evvel seks yapmadığıma daha ilk gördüğünde kavradığını söyledi. Azıcık durup serinkanlılaşmama bekledikten İş Yeri Seks Hikayeleri sonra ise bize fay yere yatırdı. Bu tutumları ile sanki sanki kendini bana vazgeç var gibiydi ve ben de o andan itibaren yanımdaki olgun kadına teslim oldum. Benim sikime başını dayayıp yalamaya başladığında sanki zevkten havalara uçuyor gibiydim. Ağzının içinde dondurma var gibi davranıyordu o kadar profesyonel bir biçimde yazıyordu ki o dil darbeleri çoğaldıkça ben neşeden indirmeye başlamıştım artık. Bu arada ben de çekingenlik filan da kalmamıştı artık bir yandan kadının kafasını penisime bastırıyor bir yandan da iniyordum. Ama natürel ki bu kere boşalmamak için kendimi sıkıyordum zira daha fazla bunu yapmasını istiyordum.

O kadar çok sıktım ki kendimi boşalmamak için çok mücadele tükettim gerçekten her yerim ağrımaya başlamıştı. Sanırım o da bunun farkına varmış olacak ki beni usulca istikamet sonrasında ise penisimi içine alarak kucağıma oturmaya başladı. Bu sefer bir evvelkinden daha deneyimliydim natürel ki ben de ve ona dayanakçı olmak için belinden anladım. Bu şahane kadın penisin üstünde zıplarken ben de belinden yakalayıp onu dayanakçı oluyor bir yandan da o anın tadını sonuna kadar çıkarıyordum. Ne kadar bu biçimde devam ettik andırmıyorum içki artık Kandırma Seks Hikayeleri  iyice beni çağırmıştı natürel ki zevk ayyaşı da giderim o anlarda. Tamamen kendine onun komutlarına vazgeçmiş bir biçimde devam ediyordu ve bu kere pozisyon değiştirmek istediğini söyledi. Ben de onun dediğini yaptım önümde domaldıktan sonra arda geçtim. Canını yakmak istemediğim için yavaş yavaş içine girmeye çalışıyordum ama bir anda ne olduysa oldu kadınım arka deliğine giriverdim. Neyse ki sahile yalnızca ikimiz vardık zira o kadar yüksek sesli bir çığlık attı ki çevrede birileri olsa koşup dayanağa gelebilirlerdi o kadar söylüyorum. Kadın bu kadar yüksek sesle çığlık atınca ben de azıcık korktum uydurdum. Ama beni o anda uyardı ve bunun zevk çığlığı olduğunu söyleyerek devam et aşkım dedi. Yine komutu almıştım ve artık yapmam gerekeni öğreniyordum. Arka deliğinin içinde o kadar sıkı bir biçimde seziyordum ki penisimi gerçekten zevkten uçuyordum. Bunun da o yarattığı tesirle natürel ki artık çok daha süratli bir biçimde git gel yapmaya başladım çılgınlar gibi kadını sikiyordum. En az 15 kere içinde git gel yaptıktan sonra büyük bir patlama ile kadının göt deliğine boşalıverdim. Acayip gevşemiştim ve onun da benimle aynı anda boşaldığını fark etmiştim. İkimiz de bir müddet yorgunluktan sahilde öylece uyuyup kaldık birbirimize sarılmış hala öyle bekliyorduk.

Bir müddet daha sahilde böyle uzandık arada bir öpüşüp Dul Seks Hikayeleri birbirimize sarılarak zaman geçirdik. Artık güneş doğmaya başladıktan sonra ise arabaya binerek otele geçtik. Kendi odasına gitmek yerine benim odama gelmeyi seçim ettiği ve birlikte duş alıp sonrasında yatağa geçip bir hoş yattık. O gece o kadar çok yorulmuşuz ki ertesi gün uyandığımızda neredeyse akşam olmak üzereydi. Uyanır olmaz uyanmaz bir kere daha seks yapmayı da ilgisizlik etmedik natürel ki. Sonrasında tekerrür beraber duşa girdik arınıldık akşam yemeği için de yeniden lokantaya birlikte giderek yemeklerimizi yedik. O akşam için de eş bir tasarımız vardı zati evvel yeniden bir şey mekana gidip çılgınlar gibi eğlendik ama artık daha içten sevgili gibi yanaşıyorduk birbirimize. Sarihçesi kadın genç göstermesine karşın aramızdaki yaş farkı karşıdan bakanlar tarafından anlaşılabiliyordu. Ama bu vaziyet benim Grup Seks Hikayeleri hiç umurumda dahi değildi kimin ne düşündüğünü takmayacak kadar kaptırmışım kendimi. O gece de aynı biçimde geçti yedik içtik sonrasında bu kere otomobilin içinde bir ormanlık alanda seks yaptık sınamadığınız hiçbir şey kalmasın istiyorduk. Tatilin 3. gününde ise kadın dostlarıyla buluşacağını söyleyerek otelde vazgeçip yanımdan ayrıldı. Sarihçesi iki günde o kadar çok alışmışım ki kadına onun olmadığı saatlerde çok yalnızlık çektim ama akşam saatlerinde neyse ki geri geldi. Tatilde 10 gün süresince aynı biçimde görüşmeye devam ettik ben ondan evvel otelden ayrıldım ve İstanbul ’a geri döndüm. Birkaç gün sonra o da geldi zati kazanç gelmez ilk şahıs beni aramak ve evine davet etmek oldu. Bu biçimde devam eden bir cinsel hayat takribî 3 ay kadar Adult Seks Hikayeleri sürdü şu anda görüşmüyoruz ama itiraf etmem gerekirse ben bu olgun kadını çok özlüyorum. Bana seks yapmayı o öğretti ama sonrasında benden bunaldı yeniden de onu anlayışla karşılamaya çalışıyorum.

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Her Fırsat Bulduğunda Babam Üvey Ablamı Sikiyor

Ben 17 yaşındayım, annem ve babam uzun zaman önce ayrılmış, annemde kalıyorum normalde ama bu dönem özellikle babamda kalmayı tercih ediyorum çünkü olaylar karmaşık. Üvey annemle iyi anlaşıyorum, çalışan bir kadın. Yine de bu iş temposunda bana zaman ayırır, ilgilenir benimle. Bir de üvey ablam var, benden 2 yaş büyük. Babamla benden olduğundan daha yakın […]

2 Yorumlar

  1. Tam bir yavşaksın yalnız he 😀

  2. Ofisime çağırdığım eskort kız ile birlikte okuduk ve aynı pozisyonları denedik. İkimizinde çok hoşuna gitti. Orgazm olmak için birebir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan