Anasayfa » Erotik Seks Hikayeleri » Oğlumun Özel Ders Öğretmeni İle Birlikte Oldum

Oğlumun Özel Ders Öğretmeni İle Birlikte Oldum

Sevgili sex öyküleri okuyucuları hepinize merhabalar benim adım meltem. Yalnız yaşayan kocasından parçalamış dul bir kadınım bir tane oğlum var onunla beraber hayatıma devam ediyorum. Parasal anlamda rahat biriyim ailemin vaziyeti iyi aynı zamanda ben de çalışıyorum o surattan kocamdan nafaka filan istemedim bir an evvel kurtulmak istedim şimdi hayatımdan son derece hoşnudum. Her neyse dostlar natürel ki çocuğumu babasız gelişmek azıcık güç oluyor o netice haysiyetiyle özlem çekiyor ama ben onların görüşmelerini izin veriyorum ben de kendi hayatıma bakmaya devam ediyorum. Oğlum mektebe başladıktan sonra ona iyi bir eğitim aldırmak istedim o surattan da özel bir İngilizce öğretmeni tuttum şimdiden dil bilmesi ilerleyen yarıyıllarda ona iyi olur diye düşündüm. Huzurlu ve mutlu bir hayat yaşarken oğlumun İngilizce öğretmeni hayatıma girdi sarihçesi ondan çok etkilendim daha ilk görüşte aşk derler ya öyle bir şey ama adam ne yazık ki ki konutluydu. Natürel ki oraları sonrasında size ayrıntılı bir biçimde anlatacağım ama öncelikle size bu görüşmeler nasıl başladı nasıl onu özel öğretmen olarak yakalamaya karar verdim filan hepsini anlatmak istiyorum malum zamanım bol. Oğlumun mektepteki hocaların önerisi ile bir an evvel dil bilmesi gerektiğine karar verdim zati parasal vaziyetim de başta da belirttiğim gibi iyi olduğu için bu mevzuda zorlamayacaktım sarihçesi daha önceki eşim de bize destek veriyordu oğlumun eğitim mevzularında. Daha Önceki kocam hiçbir zaman iyi bir koca değildi ama hakkını yemek istemiyorum netlikle iyi bir babaydı oğlumla her zaman yakından ilgilenirdi. Neyse natürel ki oğlumuz için biz de sık sık toplanmak zorunda kalıyorduk eğitimi hakkında böyle bir kararı da yalnız başıma vermek istemedim daha önceki eşimle görüştüm o da bu gidişata pozitif bakınca hemen bir duyuru verip özel İngilizce öğretmeni aramaya başladık. Natürel ki oğlumun ders alacağı bireyin nasıl biri olduğu benim için çok ehemmiyetliydi bakıcı seçerken dahi çok ince eleyip sık dokuyorum hoca mevzusunda da aynı hassasiyeti gösterdim.

Uzun zaman süresince bir hayli görüşme yaptım en sonunda birisi usuma yattı. Mert bey duyuru üzerinden erişti ve çocuklara özel ders verdiğini söyledi iyi de İngilizce öğreniyordu başka bir deyişle bu mevzuda tecrübeli birisiydi 40 yaşlarında bir adamdı. Evvel telefonla görüştük kendisiyle daha telefondaki ses tonu beni enteresan derecede etkilemişti gerçekten çok hoş konuşuyordu çok kibar bir adamdı. Ama dediğim gibi oğlumla alakalı kararları daha önceki eşimle beraber aldığımız için onun da görüşmesi gerektiğini söyledim ve bir lokantada buluşmalaştık. Ben lokantaya gittiğimde daha önceki eşim gelmiş bizi bekliyordu oturup azıcık sohbet ettikten sonra bu kere mert bey geldi. Esmer uzun boylu gerçekten çok karizmatik bir adamdı görür görmez hayran kalmıştım ama natürel ki daha önceki eşimin yanında bunu muhakkak etmemeye çalışıyordum. Adamı enteresan hoşlanmıştım o gün benim de azıcık ısrarcı olmam da beraber oğlumun İngilizce öğretmeninin onun olmasına karar verdik. Her neyse işte artık haftada iki gün bize gelecek özellikle hafta sonları bir saatlik oğlumuza ders verecekti.

Onu açmamız hoş olmuştu neticede oğlum benimle yaşadığı için bu adam da benim konutuma gelip gitmeye devam edecekti. Ben de sarihçesi o gece hemen kafam da tasarılar kurmaya başlamıştım ama adamla alakalı çok fazla bildiğin bir şey yoktu.
Hemen o hafta sonu mert bey ilk ders için bizim konutumuza geldi. Zati vakit kaybetmeden çocuğu alıp odaya geçti ders çalışmaya başladılar ama dersin sonunda ben bir şeyler hazırladım. Mert beye azıcık sohbet etmeyi öneri ettim zira neticede oğlumun öğretmeni olacaktı zamanı varsa azıcık sohbet edip onu tanımam iyi olurdu. O da beni kırmadı kabul etti zati başta da söylediğim gibi çok kibar bir adamdı uyuşması da çok kolaydı kendisiyle zati çok hürmetli konuşuyordu. Neyse işte oturduk sohbet etmeye başladık kendi hayatını filan anlattı azıcık uzun seneler süresince yurtdışında yaşamış zati ondan sonra İngilizce hocalığı yapmaya başlamış. Natürel ki konutlu olduğunu dinleyince ben azıcık üzüldüm hayal kırıklığı yaşadım ama benim için de çok fazla bir problem yoktu neticede ben de duydum yasak bir ilişki çok da beni zorlamazdı sarihçesi.

Daha ilk günden oğlumun öğretmeni ile alakalı böyle tasarılar kurmam bir hayli bireye esrarengiz gelebilir ama adamı görürseniz siz de benim gibi düşünürsünüz dostlar gerçekten enteresan karizmatik bir adam gören herkesin içinin yağları erir böyle o kadar net söylüyorum. Ben de hoş bir kadınım bu arada size kendinden hiç bahsetmedim onu fark ettim şu anda. Hazır sırası gelmişken azıcık onu da anlatayım isterseniz nokta ben de esmer bir kadınım uzun boyluyum başka bir deyişle vasati kadın boylarından daha uzun olduğumu söyleyebilirim 1.75 boyundayım. Kendime ait bir butiğim var daha öncekinden daha çok ilgilenirdim ama oğlum doğduktan sonra daha çok personeller ilgilenmeye başladı ben konutlu ve çocukla ilgileniyorum daha çok. Natürel kendime de çok zaman ayırıyorum zira şahsi bakım hoşluk benim için çok ehemmiyetlidir ufak değişler dışında estetiğim yok güzelliğimden hoşlanıyorum sarihçesi erkeklerde hoşlanıyor.

İşte sohbet ettik uzun uzun konuştuk mert bey ile hoş bir bağlantı olmuştu aramızda ve sık sık bunu yinelemeniz gerektiğini söyledim. O da zati bana ders verdiği çocukların ailesi ile yakın olduğunu söyledi daha sonrasında zati onu iyice tanıyacağımı ve daha iyi bir yakınlık olacağını anlattı altta ailece konuşabileceğimizi söyledi. Sarihçesi o anda bu kadar yakışıklı bir adamın nasıl bir kadınla konutlu olduğunu ben de merak etmeden duramadım zira gerçekten çok yakışıklıydı karısı da çok hoş olmalıydı hatta azıcık çekemedim desem palavra dahi olmaz. Her neyse ilk günümüz böyle geçti ertesi gün belki de yeniden geldi yeniden ben ona ters sonunda kahve ve kek filan ikram ettim. Mert bey mizahi ve çok kültürlü bir adam olduğu için onunla sohbet etmek de konuşmak da hiç kasvet sürüklemiyordum sarihçesi ben de son derece kültürlü bir kadınımdır kendimi methetmek gibi olmasın ama şahsi gelişime çok önemserim. Yeniden uzun uzun konuştuk ve natürel ki de sonrasında kalkmak zorunda kaldı başka bir dersi daha vardı zira.

O bir hafta nasıl güç geçti size anlatamam dostlar gerçekten bu adam beni çok etkilemişti ve onunla daha fazla vakit geçirmek istiyordum hatta o gece onu düşünerek kendimi dahi okşadım başka bir deyişle hemen o gece benimle beraber olmak isterse itiraz edecek durumda değildim çok etkilenmiştim ve çok istiyordum onu. Ama natürel ki adamı korkutmamak da gerekiyordu neticede benim oğlumun hocasıydı ve belki de parasını kandırmaya eğilimli bir adam değildi öğrenmiyorum artık. Bir hafta 2 hafta derken zaman gerçekten su gibi akıp gidiyordu artık neredeyse iki aydan beri mert bey oğluma ders veriyordu ve oğlumda da fazla derece hoş bir ilerleme vardı. Natürel ki bu arada bizim aramızdaki samimiyeti çoğalmıştı iyice birbirimize artık daha iyi tanıyorduk hatta adlarımızla filan seslenmeye başlamıştık. Havalarda iyiden iyiye ısınmaya başlamıştı bahçeli bir konutta oturduğum için genellikle sarih giyiniyor kendi bahçenin içinde havuz kenarında filan güneşleniyordum. Bir gün Mert bey derse geleceği için iyice sarih giyindim gerçekten beni o halde gören herkes tahrik olurdu onun da olduğuna bellim zati.

O gün sarihçesi usuma bir fikir geldi dostlarımla bahçede bir mangal partisi vermeye karar verdim içki de olacaktı ve mert bey de hemen davet ettim hatta eşini de getirmesini söyledim. Aradığım fırsat ayağına gelmişti zira Mert Bey’in eşi çocuklarla beraber yazlığa gitmiş o surattan konutta yalnız olduğunu kendisinin tek gelebileceğini söyledi. Ben de tamam dedim ve hemen organizasyon firmayı ayarlayarak o gece için hazırlık yaptırdım. O kadar süratli ilerliyor oldu ki her şey gerçekten ben de nasıl hazırlanacağımı öğrenmiyordum ama kafama koymuştum. Neyse akşam olduğunda benim gibi birkaç bekar dostum geceye katıldı gecenin sonunda zati banal bir içki içmiştik ya hepimiz mert beyde oradaydı ve benimle çok yakından ilgileniyordu.

Gerçekten tam dostlarım da ona hayran kalmıştı hatta birkaç şahıs bu çok yakışıklıymış filan filan dedi bana. Neyse gece herkes birer birer gitmeye başladı biz mert ile ikimiz kaldık o da konutu toplamak mevzusunda bana dayanakçı olmak istediğini söyledi. Natürel ki böyle bir öneriyi geri çeviremezdim zira artık aradığım uğur ayağıma kadar gelmişti. Tamamen her yeri çok bozuk sonrasında ise bahçede son bir şarap içmek için koltukları oturduk. Sohbet ederken kafalarda hafif çakırkeyif olmuştu bir anda bana övgüler yağdırmaya başladı. Ben de daha fazla katlanamadım ve ilk gördüğümden beri kendisinden çok etkilendiğimi anlatıverdim o içkinin de tesiriyle dilimin bağı çözülmüştü sanki. Neyse sonunda olan olmuştu mert oturduğu koltuktan kalktığı benim yanıma geldi ve natürel ki de beni öpmeye başladı.

Bahçedeki koltukta çılgın gibi öpüşmeye başlamıştık ama natürel ki etrafta da insanlar vardı ve bizi bu durumda görmelerini istemiyordum ayrıca oğlumun cingöz olasılığı da son derece yüksekti. Hemen kalktım bunun elini yakaladım ve yatak odasına doğru götürmeye başladım merdivenlerden çıkarken doldurup beni aralıksız öpüyordu. Enteresan güzelime gitmişti zati eşimden böleli de bir süre olmuştu o surattan uzun zamandan beri bir erkekle birlikte olmamıştım fazla tahrik olmuş vaziyetteydim.
Odaya geldiğinde de hiç beklemedi doğrudan üzerimi çıkarmaya başladı natürel ki ben de aynı biçimde onu atamaya başlamıştım ayakta birbirimize sarıldık bedenimizin ateşi artık birbirine geçmeye başladı. Çılgın gibi öpüşüyorduk her yerimizi değiyordu gerçekten enteresan hoştu ve uzun zamandan beri onun da beni istediği muhakkak oluyordu tutumlarından. Sonra benim arkama geçti boynumu yavaş yavaş öpmeye başladı alta indikçe sırtıma doğru ben iyice azgın gidişata gelmiştim neredeyse boşalacaktım gerçekten yanlış değil bu. Neredeyse inleyerek sabredemiyorum hadi içime gir dedim. Mert ise daha dur çabuğumuz yok yavaş yavaş her şey dedi ve beni aldığı gibi yatağa götürdü.

Sonrasında ise vajinama gelip yalamaya başladı öyle bir yalıyordu ki katlanamadım ve titreyerek boşalmaya başladım. O kadar çok zevk almıştım ki o ise hala devam ediyordu işine gerçekten ustalıkla yalıyordu vajinamı dili içini gezerken kendimden geçiyor yine tahrik oluyordum. Ama natürel ki her şeyi ondan beklemek olmazdı şimdi gizeme bana gelmişti bu kere ben sert hareketlerle onu alta aldım ve bacaklarının arasına geçip sikini ağzıma almaya başladım. Gerçekten büyük bir penisi vardı ağzımın içinde tamamen dolduruyor, boğazıma kadar alıyor o olacak gibi oluyordum ama yeniden de bırakmıyordum zira bu biçim hasretiyle kaç gündür yanıp alevleniyordu neredeyse. Ne kadar sürdü öğrenmiyorum ama o da daha fazla katlanamayarak ağzıma suratıma her yerime boşaldık bu vaziyet beni hiç rahatsız etmedi klasikte kocamla bunu yaparken midem bulanıyordu ama sanıyorum ki bu adamı bu kadar uzun zamandan beri beklememden dolayı hiç miden bulanmadı hatta spermlerini yuttum dahi. Natürel ki işimiz daha bitmemişti.

Azıcık dinlenip yine öpüşmeye başladık ama bu kere kararlıydım artık bir an evvel onu içime almam gerekiyordu o surattan ön sevişmeyi çok uzatmamak için elimden gelen ne varsa yapıyordum. Bir süre daha amımı yaladıktan sonra yeter artık diyerek onu yatağa yatırdım. Fazla derece heyecanlanmış vaziyetteydi ben de hemen üstüne çıktım bacaklarımı açıp sikinin üstüne oturmaya başladım. Vajinam alev alev yanıyordu sanki ben de üstüne otururken o da kendinden geçiyordu zati özellikle bu pozisyonda benim hoş bedenim gözlerinin önünde iken çok katlanması olası değildi. Tamamen içine aldıktan sonra azıcık durdum onu doğru eğilip dudaklarına bir öpücük kondurdum ve sonrasında ise sikinin üstünde deliler gibi zıplamaya başladım. Ben zıpladıkça o da benim belimden anlıyor beni destekliyordu suratının ifadelerini gördükçe fazla derece zevk alıyordum uzun zamandan beri böyle hoş bir seks ilişkisi yaşamamıştım ne palavra söyleyeyim.

Kocam beni böyle hoş sürüklemiyor da dostlar net söylüyorum size. Azıcık sonra pozisyon değiştirmek istedim mert ben de kabul ettim bu kere ben alta geçtim bacaklarımı omuzuna kaldırdı o kalın siki yine içime sert bir biçimde yerleştirdi. O vurdukça zevkten deliye dönüyordum çığlıklar atmaya başlamıştım artık kimsenin dinlemesi filan da umurumda değildi deliler gibi zevk alıyordum yatak odam arka tarafta olduğu için zati dinlenmesi de olası değildi oğlum da artık uykuya çoktan dalmıştı. Dakikalarca bu pozisyonda da sikmeye devam etti beni zevkten delirmiş gibiydim ve natürel ki de çok geçmeden ikimiz aynı anda büyük bir şehvetle boşaldık.
Karısı konutta olmadığı için konuta dönmek gibi bir lüzumluluğu da yoktu o surattan hemen kocadene uyuyorum diye bir ileti attı zati kadın çoktan yatmıştı.

Hem arınılmak hem de azıcık kendimize gelmek için duşa girdik beraber natürel ki orada da rahat durmadık sevişmeyi öpüşmeyi devam ettik. Kafamızda artık iyiden iyiye açılmıştı bu gece sabaha kadar durmak yok dedi bana. Gerçekten de öyle oldu banyoda mutfakta evin her köşesinde seks yaptık sabaha kadar. Ertesi gün bitkinlikten neredeyse canımız çıkmış gibiydi ama erkenden kalkıp oğlumla ilgilendim onu doyurdum sonrasında da odasında ilgilenmesi için bir şeyler verdim. Yine Mert ’in yanına yatağa döndüğümde siki kalmış bir gidişatta beni bekliyordu. Natürel ki bu fırsatı kaçırmazdım hemen yalamaya başladım sonrasında da içine aldım onu. Mert artık oğluma ders vermek için geldiğinde bir posta da bana ders veriyor başka bir deyişle yatakta beni evire çevire bir hoş beceriyor. Yasak aşkımız neredeyse 1 seneden beri devam ediyor ve ikimiz de bu vaziyetten hiç davacı değiliz zati benim konutluluktan bir kere ağzım yandı bir daha öyle hayallerim yok. Evet azıcık ilişkimiz saklı kalmak zorunda ama gittiği yere kadar.

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Her Fırsat Bulduğunda Babam Üvey Ablamı Sikiyor

Ben 17 yaşındayım, annem ve babam uzun zaman önce ayrılmış, annemde kalıyorum normalde ama bu dönem özellikle babamda kalmayı tercih ediyorum çünkü olaylar karmaşık. Üvey annemle iyi anlaşıyorum, çalışan bir kadın. Yine de bu iş temposunda bana zaman ayırır, ilgilenir benimle. Bir de üvey ablam var, benden 2 yaş büyük. Babamla benden olduğundan daha yakın […]

4 Yorumlar

  1. Çok başarılı bir site olmuş tebrikler

  2. Bacaklarına bittim karının yalnız çok iyi değil mi

  3. Grup seks yaptığı videoyuda izlemiştim bu sitede, gerçekten mükemmel bir orospu

  4. Nasıl bir orospu çocuğusun sen ya!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan