Anasayfa » Seks Hikayeleri » Orospu Görümcemin Bulduğu Kalın Yaraklar!
Orospu Görümcemin Bulduğu Kalın Yaraklar!
Orospu Görümcemin Bulduğu Kalın Yaraklar!

Orospu Görümcemin Bulduğu Kalın Yaraklar!

Adım Seher, 19 yaşındayım, 50 kilo ve 1.60 boyundayım. Kaymak Gibi Sikilen Amlar sitesindeki öyküleri okuyup çok kere orgazm oldum. Size grup sekse nasıl alıştığımı anlatmak istiyorum. Şu an Almanyada Bremende yaşıyorum, aslen Türkiyenin en…

Adım Seher, 19 yaşındayım, 50 kilo ve 1.60 boyundayım. Kaymak Gibi Sikilen Amlar sitesindeki öyküleri okuyup çok kere orgazm oldum. Size grup sekse nasıl alıştığımı anlatmak istiyorum. Şu an Almanyada Bremende yaşıyorum, aslen Türkiyenin en uzak şehirlerinden birindenim, 17 yaşımda evlenip Almanyaya ithal gelin olarak geldim. 16 yaşımdayken, uzak bir Almancı akrabamızın oğluyla nişanlandım. Nişanıma kadar görmemiştim kocamı. 17 yaşımda düğünümüz oldu ve konutlandık. Düğünden 6 ay kadar evvel pasaport harekâtlarımı filan yaptırdık. Düğün günü kocamla odamıza geçince, ilk kere gerdekte yarak gördüm.

Amımı ilk kocam sikti ve bekaretimi bozdu. Gerdekte sabaha kadar 2 kere sikti beni. Ertesi gün Diyarbakıra gittik, ordan uçakla İstanbula, ordan da Almanyaya uçtuk. Bunu da belirtmekte fayda var, kocamda sertleşme ve erken boşalma problemi olduğu için, yalnızca 15-20 günde bir kere sikişiyorduk… Bremende ailece kayınvalidem, kayınbabam, kocam ve benden 2 yaş büyük görümcemle aynı konutta kalmaya başladık. Benim dışımda herkes çalıştığı için konutta ben yalnız kalıyordum. Kayınvalidem ve kayınbabam sabah 06:00 ’da, kocam 07:00 ’de, görümcem ise 09:00 ’da konuttan çıkıyor ve işe gidiyorlardı. Akşam da kocam, kayınvalidem ve kayınbabam aynı saatte, başka bir deyişle akşam 18:00 ’de geliyorlar, görümcem ise gece 23:00 – 24:00 gibi konuta geliyordu.

Evtakiler farkına varmıyordu, ben görümcemle birbirimize yakın olduğumuzdan bazen soluğunun alkol koktuğunu seziyordum fakat bunu niçin yaptığını görümceme hiç sormadım. Görümcem de benim gibi kapalı giyinen başı örtülü ve pardesülü, 55 kiloda, benden az uzun biriydi. Evta çamışırları ben devirirdim. Bir seferinde görümcemin lekelilerini yıkayacaktım, aygıta başörtüsünü atacakken kurumuş sümük gibi şey gördüm. İyice emin olmamakla beraber, görümcemin başörtüsündeki bu kirin erkek dölü olduğunu varsayım ettim. Görümcem bekar oldugu için demek ki erkek dostunu ağzıyla boşaltıyordu ve dölleri başörtüsüne bulaşmış diye düşündüm. Görümcem bir gece mesaim var diyerek konuta çok geç ve zil zurna ayyaş gelmişti. Kazara ben de tuvalete diye kalkmıştım, kapıyı kendisine ben açtım, konuttakilerin hepsi uyuyordu. Görümcemin başörtüsünde yeniden döl kirleri vardı. Hemen kimse görmeden görümcemi banyoya aldım, suyun altında kendine kazanç diye düşündüm.

Görümcemi soyundurup duşun altına soktum, fakat ayılacak gibi değildi, ayyaştı. Ne olduğunu sorduğumda, 4 erkekle sikiştiğini söyledi. Görümcemin arda su meblağken farkettim, göt deliği iri sarihti. Görümcemi yıkayıp odasına götürdüm, geceliğini giymek istemeyince, üryan olarak yatağına yatırdım, üstüne yorganı örttüm. Böyle birşeyi nasıl yaptığını sorup, kızdım azıcık. Fakat hali hazırda ayyaş olduğu için, benim kızmama dahi gülerek yanıt veriyordu, “Yenge yarakları kalındı, iriydi! Nebiçim siktiler! Yenge, ağabeyim seni sikemiyor değil mi, istersen seni de kalın yaraklı erkeklere siktirebilirim!” dedi. Ben de, “Sen ayyaşsın, ne dediğini öğrenmiyorsun, yat yat, sabah konuşuruz!” diye kızdım ve odadan çıktım. Sabah 08:00 olmuştu uyandım, konutta tek görümcem kalmıştı.

Kahvaltı için uyandırmaya gittiğimde üstündeki yorganı aşağı atmış, dizlerini karnına sürüklemiş bir biçimde uyuyordu ve göt deliği hali hazırda sarihti. Görümcemi uyandırdım ve kendine gelince ilk iş olarak götüne ne olduğunu sordum. Gülerek, “Ne olacak, dün gece kalın yaraklı 4 Alman haykırdıra haykırdıra sikti götümü!” dedi. Şok olmuştum, “Nasıl başka bir deyişle, tecavüz mü ettiler?” dedim. Görümcem sırıtarak, “Yooo, para karşılığı siktirdim!” dedi. Bunları dinleyince kızdım, “Orospu musun sen?” dedim ve mutfağa gittim. Azıcık sonra yanıma geldi, “Yenge istersen seni de aram ıza alırız, hem yarak görürsün, hem amın götün yarağa doyar, hem de para kazanırsın!” dedi. Öfkelenmiştim, “Kızım sen manyak mısın?” dedim, fakat aynı zamanda heycanlanmıştım da. Görümcem, “Yenge valla bak, seni de götüreyim, iyi sikiyorlar!” dedi. Ben de, “Saçmalama, olmaz! Hem gelmek istesem dahi nasıl olacak ki?” dedim.

Anlatmaya başladı, bizimkilerin kendisini bir işte çalıştığını sandıklarını, fakat çalışmadığını, erkeklerle para karşılığında sikiştiğini ve bekaretini de iyi paraya verdiğini anlattı. Ben görümcemin ayrıntılı olarak anlattıklarını ağzım sarih dinlerken, bir yandan da başka şeyler düşünüyordum, evlenmeden evvel yalnızca bir kere köyün çobanı şalvarımı indirip beni domaltmış ve amımı yalamıştı, sonra da sikini kalçalarımın arasına sürterek boşalmıştı çobanın sikini dahi görmemiştim. Oysa kocam amımı daha hiç yalamamıştı. Görümcemin anlattıkları bu grup seks hadiseyi ve gözümde canlanan çobanın amımı yalaması ile heyecanlanmıştım ve amım iyice sulanmıştı. “Grup seks derken, kaç erkek var bu grupta?” diye sordum. “Genelde 4-5 erkek oluyor, üstelik sen iyi para edersin, körpeciksin, ağabeyimin seni iyi sikemediğini de öğreniyorum, seni bakire diye siktiririm, ilk seferinde rahat 2-3 bin Euro alırsın!” dedi. Görümceme, “Ama sen götünden de siktiriyorsun!” dedim. “

Evet, götten sikmeye de iyi para veriyorlar, sen de götünü siktirirsin, birkere tadını alınca birdaha bırakamazsın, hep götten istersin! Şayet istersen bugün yeni bir gruba gideceğim, seni de götürürüm!” dedi. Yaraksızlıktan 15 gündür yanan amım iyice kudurmuştu, “Tamam kız! Ben de geliyorum senle!” dedim. Kahvaltıyı yapıp, pardesülerimizi giydik, başörtülerimizi taktık konuttan çıktık. Yürüyerek bir otobüs durağına geldik, görümcem telefonla birini aradı. 10 dakika sonra Lüx bir araba yanımızda durdu ve görümcem hemen kapıyı açıp öne oturdu, ben de arkaya geçtim. Arkada bir erkek daha vardı, kocaman yarı, sarı saçlı bir Alman. Görümcem otomobili kullanan Almanı tanıyordu, onu dudaklarından öptü. Yanımdaki adam da pardesümün üstünden bacaklarımı ve kalçalarımı ellemeye başladı hemen. Yol boyu bacaklarımı sıkarak, Bremen dışında bir çiftlik evine vardık. Çevrede başka konut yoktu. Kapıyı kocaman yarı biri açtı, içeri geçince 3 erkek daha vardı… Görümcem hemen pardesesünü çıkarıp soyunmaya başladı, bana da, “Soyun!” dedi. Beni de otomobilde yanımda gelen adam cetmeye başladı.

Çok coşkuluydum ve korkuyordum. Görümcemle bana birer kadeh Wiski verdiler, içtik. Yaşamımda ilk kere alkol alıyordum. Odadaki tüm erkekler tamamen soyunmuştu, görümcemle ben de üryandık yalnızca başörtülerimiz duruyordu. Görümcem gayet rahattı, fakat ben çok utanıyordum. Ordaki erkeklerin birisi Türktü ve yarağı olağanüstü büyüktü. Kocamın sikinden başka yarak görmemiştim, ama bu Türkünkü öbürlerinden büyüktü. Türk olan görümceme, “Bakire mi bu?” dedi. Görümcem de, “Evet, dün köyden geldi!” dedi. Bunun üzerine, “Gel hoşum!” diyerek beni kolumdan yakalayıp başka bir odaya götürdü. Coşkudan ve fobiden can verecektim… Odaya girdiğimizde, “Hiç yarak emdin mi?” dedi. Utana sıkıla, “Hayır yapmadım!” dedim. Gerçekten de hiç emmemiştim. Bunun üzerine, “Yala orospu!” deyip kafamı yarağına bastırdı ve ağzıma almam için zorlamaya başladı. Yarağı kocamın sikinin enaz iki katı vardı, hem kalın hem uzundu. Yarağının başını ağzıma güçle soktu ve emdirdi.

Az sonra, “Hiç siktirdin mi?” dedi. Yarağını ağzımdan çıkarıp, “Hayır, siktirmedim!” dedim. Süratle ağzıma sokup çıkarmaya başladı, “Senin bugün amını götünü dağıtacağız!” dedi. Kendisi yatağa uzanıp beni üzerine çekti, bacaklarımı kafasına getirip, yarağını ağzıma verdi ve “Yala!” dedi. Ben onun yarağını yalarken o da amımı emiyordu. Köyün çobanından sonra ilk defabir erkek amımı yalıyordu, fakat bu çobandan daha hoş yalıyordu. Çok geçmeden, elimde olmadan adamın ağzına boşaldım. Bu arada ağzımda kalın yarağı iyice gelişmişti… Beni üzerinden kaldırıp sırtüstü yatırdı. Bacaklarımı ayırdı ve bacakarama yaklaştı, amıma yarağını dayadı. Evvel amıma azıcık sürttükten sonra bir anda hepsini soktu. Böyle birden sokacağını beklemediğim ve acıdığı için, var eforumla çığlık atmıştım. Hayvan herif, resmen amımın biryerlerini yırtmıştı yarağını sokunca, gözümden yaşlar gelmişti, acıdan kıvranıyordum.

O ise kanırta kanırta köklemeye devam ediyordu. Yüklene yüklene kalın yarağı amımın dibini bulmuştu ve hiç beklemeden süratle sokup çıkarmaya başladı. Beni haykırdıra haykırdıra 10-15 dakika siktikten sonra ben acı ve zevkle karmaşık boşaldım. O hali hazırda sert sert sürükleyip sürükleyip sokmaya devam ediyordu. Birden yarağını çıkarıp beni yüzüstü dönderdi ve dizlerimin üstüne domalttı ve tekerrür arkadan amıma soktu. Amımı çılgın gibi sikerken kalçalarımı tokatlayıp, “Orospu amını götünü sikecem dağıtacam senin!” diyor, basıyordu. Çok geçmeden ben yeniden boşaldım… Yarağını amımdan çıkardı ve göt deliğimi yasladı. Götümden daha evvel hiç siktirmemiştim. Zorlaya zorlaya, götümün deliğini yırta yırta o kalın yarağının hepsini köküne kadar götüme sokarken, ben artık çığlık atmıyor, resmen hayvanlar gibi böğürüyordum. Amımdan da götümden de kan akıyordu, artık götüm ve amım gerçekten bozulmuştu, hemde kalın yaraklı biri tarafından ve acımasızca. 10-15 dakika kadar götümde gidip geldi ve böğürerek götüme boşaldı. O kalın yarağını götümden çıkardığında bir zaman kendime gelemedim, ölü gibi yattım kaldım yatakta…

Çeper güç yataktan kalkıp salona geçtiğimde, görümcem başında başörtüsü, altında bir erkek, artta biri, ağzında biri, 3 erkek tarafından aynı anda, hem ağzından, hem amından hem de götünden sikiliyordu. Hem de nebiçim haykırdırıyorlardı görümcemi. Otomobili kullanan Alman da koltukta oturmuş yarağıyla oynuyordu. Yarağı nerdeyse demin yediğim yarak kadar vardı. Yanlarından geçerek banyoya gittim. Yıkanıp arınılıp salona geri geldiğimde hali hazırda benzerdiler, üçü birden görümcemi sikiyorlardı. Ayakta onları azıcık izledikten sonra koltukta oturan Alman yanına çağırdı beni, gittim yanına oturdum. Ensemden bastırarak yarağını ağzıma verdi. 4-5 dakika yarağını emdirip domalttı beni ve kapanmamış götüme soktu birden… O sırada az evvel beni siken Türk de geldi yarağını ağzıma verdi. ötekileri de görümcemi sikmeyi vazgeçip başıma üşüştüler.

Sikiş öyküleri Arkamda bir Alman, ağzımda kalın damarlı bir Türk yarağı ile sikilirken, az evvel görümcemin ağzına veren yere uzandı, arkamdaki Alman yarağını götümden çıkardı ve yere uzanmış olanı göstererek, “Git onun üstüne otur!” dedi. Elbirliği ile beni yakalayıp yerde uzananın kalın yarağını amıma sokup üstüne oturttular. Bir iki git gel anca yaptım ki, arkama deminki yarak yeniden katlandı ve amımdan sikilirken o da götüme soktu. Bugün benim ilklerimin günüydü, iki yarak birden sikiyordu beni. Türk olan yeniden ağzıma verdi ve beni o pozisyonda haykırdıra haykırdıra, yarım saatten fazla siktiler. Sonra sırayla hepsi, ağzıma suratıma boşaldılar.

Döllerin bir kısmı başörtümü atlamıştı, şimdi görümcemin başörtüsündeki döl kirlerinin nasıl oluştuğunu daha iyi kavrıyordum. O gün beni 5 erkek, hiç acımadan siktiler ve amımı götümü dağıttılar. Görümcemi de aynı biçimde sikmişlerdi, fakat o alışkın olduğundan benim gibi çok heycanlanmıyordu. Giyinip konuttan çıkarken, görümceme 1.000 Euro, bana da 3.000 Euro para verdiler, beni kız varsayıp bozduğu için ve ilk seferim olduğu için bana çok vermişlerdi. Doğruyu söylemek gerekirse, canım çok yandı, fakat çok ta güzelime gitti, zevk aldım, verdikleri para da işin cabası. Artık devamlı görümcemle beraber, gruplara sikişmeye gidiyorum. Orospu görümcem nerden buluyorsa, her seferinde kalın yaraklı Türkleri ve Almanları buluyor hep. Fakat davacı değilim, hem yarağa doyuyorum, hem çok para kazanıyorum. Sikiştiğimden ve verdikleri paralardan görümcemden başka kimsenin haberi yok!

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Yurt Dışında Zorlanarak Escortluk Yapan Gençlerin Öyküsü

Partiler de Boy Gösteren Escort Kızların Yaşadıkları

Son zamanların özel kızları halinde olan bu escort kadınlar yanlızlığın dermanı halinde oluyorlar bu kadınlar …

16 Yorumlar

 1. Ramazan Usta

  Böyle pespembe bir amcık daha önce görmedim desem yeridir

 2. Gecelik ne kadar istiyor bu ya, Neyse parası verelim bende böyle muamele istiyorum mk.

 3. Seni sike sike bayıltmak isterdim.

 4. Seks hikayemi paylaştığınız için teşekkür ederim. İyiki varsınız RH ailesi!

 5. O göte bir koysam yaşlanmam heraldeeeee

 6. Seninle olmak istiyoruuuuum.

 7. Rüyamda gördüm desem inanır mısınız? Öyle bir inletiyordum ki resmen kıskandım şuan ya..

 8. Böyle pespembe bir amcık daha önce görmedim desem yeridir

 9. Çok başarılı bir site olmuş tebrikler

 10. Semtte yazsaydında sosyal medyadan bulaydık karıyı 😛

 11. Seks hikayemi paylaştığınız için teşekkür ederim. İyiki varsınız RH ailesi!

 12. Harbiden insanın canını çektiriyorsun, Nasıl bir hikaye anlatma şeklidir o! Gerçek mi peki?

 13. Haftasonu yeni düşürdüğüm hostes ile birlikte olmadan önce fantezi dünyamı genişlettiğiniz için teşekkür ederim.

 14. Seni sike sike bayıltmak isterdim.

 15. Gecelik ne kadar istiyor bu ya, Neyse parası verelim bende böyle muamele istiyorum mk.

 16. Benide alsanıza aranıza, Grup seks yapsak olmaz mı? mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir