Anasayfa » Seks Hikayeleri » Gelinlikci de kendimi siktirdim

Gelinlikci de kendimi siktirdim

Adım Fatma, 31 yaşındayım. Göğüslerim, bacaklarım ve suratımın hoşluğu hep başıma bela olmuştur. Mazbut bir ailede yetiştim, gecekondu semtinde geliştim, fakat usum hep bir tık daha rahat hayat yaşamaktaydı. Bu surattan annemin başımı kapatma baskısına hep karşı çıktım, elimden geldiğince çekici, sexy ama kapalı sayılabilecek biçimde giyinirdim. Topuklu pabuç olmazsa olmazımdı. Lise çağlarımda ise çok azgındım, çıktığım erkeklerin beni okşamalarına, göğüslerimi emmelerine izin verdiğim anlar olmuştu. Birinin altına uyumamak için kendimi güç yakalıyordum. Fakat bu vaziyet sevgililerimden birinin beni fazla derecede tahrik etmesi ile değişmiş, henüz 16 yaşımda iken götümden siktirmiştim kendimi. Fakat ne sikilme! Erkek dostum beni evire çevire 3 saat süresince sikmişti. Siki ince olduğu için ilk başlarda dinlediğim bir ölçü acıdan sonra götten skilmenin zevkini almıştım.

Amımı siktirmesem de, götten vermeye iyice alışmıştım. Lise ve üniversite hayatım süresince takribî 15 erkeğe verdim götümü. Üniversiteden sonra çalışmaya başladım. Konutluluk hadisesini pek fazla da düşünmüyordum. Çalıştığım 7-8 yıl içinde işyerimden birkaç erkekle ciddi ilişkim oldu, fakat cinsellik yaşamadım. Cinselliği, bu ilişkilerim dışında, iş için gittiğim şehirdışı iş seyahatlerinde tanıştığım erkeklerle, yeniden götümü siktirerek yaşıyordum.

Sonrasında ağabeyimin bir dostu ile saklıca görüşmeye başladım. Adı Mert idi, 41 yaşındaydı, başka bir deyişle benden 10 yaş büyüktü. Ama çok yapılı ve yakışıklı idi. Kendisine olan alakamı farkedince, boş durmayıp beni ayartması güç olmadı. Evvel bir kahve içmeye gittik, sonraki günlerde göl kenarında yürüyüş yaptık. Derken iki hafta sonra ormanda yürüyüşe gittiğimizde olanlar oldu. Otomobilde başlayan öpüşme, gömleğimin düğmelerini açıp göğüslerimi emmeye başlamasıyla sevişmeye dönüştü, kendimizi otomobilin yanındaki ağaçların altında bulduk.

Bakire olduğumu söyledim. Belime topladığı eteğimin kenarından külodumu sıyırarak yarağını amıma sürte sürte sevişirken, kulağına, “Götümden sik!” deyiverdim. O anda gözleri parladı. Amımın suyunun akmasıyla ıslanan göt deliğime yarağını bastırarak başını kolaylıkla sokuverdi, sonrasında kendimi rahat vazgeçerek yarağın tamamını aldım. Yarağı kalın ve uzundu, yeniden de zorlanmadan almıştım. O da bunu fark etti ve “Daha evvel yaptın mı?” diye sordu. “Evet, kezlerce! Ben çok azgın bir kızım! Mahsuru var mı senin için?” dedim. “Hayır, sana öyle aşığım ki, bunu umursamıyorum artık!” dedi ve memnun bir biçimde yarağını götüme pompalamaya başladı. 15-20 dakika kucağında sikip, götümün içine boşaldı.

İçimden çıkmadan dakikalarca öpüştükten sonra kulağıma, “Benimle evlenir misin?” diye fısıldadı. Ben de, “Evet!” diyerek kabul ettim ve “Hadi beni de boşalt!” diye ilave ettim. Götümden çıkmadan ikinci postaya geçtik. Yarım saat daha bir hoş götümü sikip, aynı zamanda amımı okşayarak ikimiz de aynı anda boşaldık, derlendik ve döndük…

Bir hafta sonra ailesi ile beni istemeye geldi ve konutluluk hazırlığına koyulduk. Derken gelinlik bakmaya gittik, özel dikim olacağından miktar vs. işleri uzun sürecekti. Beni gelinlikçide vazgeçip, “Bir saat sonra kazanç alırım seni!” dedi ve kendine damatlık bakmaya gitti. Ölçümü alan şahsı bir yerden tanıyor gibiydim. Bana, “Demek evleniyorsun Fatma?” deyince onun da beni tanıdığını anladım. “Nerden tanışıyoruz?” dedim. “Üniversiteden! Aşkolsun Fatma, nasıl unutursun ateşli gecemizi?” dedi. Suratımı alev basmıştı. Tekerrür dikkatlice baktığımda anımsamıştım, Cem idi bu, top sakal olunca tanıyamamıştım. Talebeyken Cem üniversiteden 3 dostuyla beraber konutta kalıyordu. Bir gece beni evine davet etmişti. O gece Cem’e götümü siktirmiştim, fakat azgınlığım geçmeyince, adlarını dahi öğrenmediğim konut dostlarının da götümü sikmelerini istemiştim. Sabaha kadar 4 yarak anca söndürmüştü azgınlığımı, ateşli geceden maksadı o hadiseydi.

“Damat çok kısmetli, senin gibi azgın ve muhteşem götü olan bir kadına sahip olacağı için!” dedi. “Lütfen, o günler 10 sene geride kaldı, açmayalım mevzuyu!” dedim. Fakat ben ne kadar mevzuyu kapatmaya çalışsam da, elleri bacaklarımda dolaşmaya başlamıştı dahi. Kimse yoktu dükkanda bizden başka. O okşadıkça kurtulmaya çalışıyordum ama olmuyordu, beni belimden sıkıca anlamıştı. Dudaklarımdan öpmeye başladığında dirensem de artık eforum yetmediği için teslim olmuştum. Güç bela kendimi geri sürükleyip, “Dur, şimdi nişanlım gelecek, hayatımı karartacaksın!” dedim. Cem ise, “Sana değmeden de yapabilirim bunu, nişanlına geçmişi anlatırım!” dedi.

“O öğreniyor yaşadıklarımı!” dediğimde, “Peki benimle yaşadığını ve yeniden bana gelinlik yaptırmaya geldiğini öğrense, bunun bir rastla olduğunu anlatabilir misin ona, inanır mı?” dedi. Düşününce haklı olduğunu kavradım. Ama, “Lütfen, vazgeç gideyim!” desem de vazgeçmiyordu. Dükkanın kapısını kilitleyip geldi. Beylikdüzü türbanlı escort Üzerimde dikişi olmayan yalnızca iğnelerle yakalatılmış gelinlik ile önünde duruyordum, ellerimi çeksem gelinlik üstümden düşecekti ve içimde yalnızca sütyen ve külot vardı.

“Nişanlın gelene kadar bir kez sikeyim götünü!” deyip ellerimi güçle çekince gelinlik üzerimden düştü. Beni kucaklayıp arka tarafa götürdü. Beni sikmeyi kafaya koymuştu. Elinden kurtuluşum yoktu, “Sik, ama aramızda kalacak, lütfen!” dedim. “Tamam!” deyip göğüslerime yumuldu. Artık ben de azmıştım. Göğüs uçlarımı ısırıp emerken amımdan sular bacaklarıma akmaya başlamıştı. Beni duvara dayayıp, amımdan aldığı suyu götüme sürüp, taş gibi sikini göt deliğime sokmaya başladı. “Offf, sıcacık, ne de kolay giriyor, baya alıştırmışsın deliğini!” diyerek götüme pompalamaya başladı. Eli de klitorisimdeydi, çılgın gibi sikiyordu, çok süratliydi, resmen beş dakika içinde iki kez orgazm etmişti beni.

“Amını da sikeceğim!” diye kulağıma fısıldadığında, “Sakın yapma, bakireyim!” dedim. “Tamam, onu da sonra sikeceğim!” diyerek pompalamaya devam etti. Nerdeyse 20 dakika kadar siktikten sonra içime boşalıp, beni de kucağına alıp kenardaki koltuğa oturdu. Öpüşmeye devam ettik, o sırada amımı okşuyordu. Düşünüyorum da, orospunun tekiydim, evleneceğim adamı gelinlikçide başkasıyla sikişerek daha evlenmeden kandırmıştım ve bunu da büyük zevkle yapmıştım. Sonra derlendik. Gelinlik miktarını aldıktan sonra, “Düğüne geleceğim!” dedi. “Hayır!” desem de, “Geleceğim, merak etme kimseye birşey demem, yeter ki tekerrür siktir bana kendini!” dedi. Fobiyle, “Tamam!” dedim. Nişanlım geldiğinde coşkumu saklamaya çalıştım ve oradan böldük…

Düğün günü gelip çatmıştı. Nişanlım azıcıktan kocam olacaktı. Salona geldiğimizde gelin odasına sürüklendik, nedimem Esra, nişanlım ve ben oturuyorduk. Nişanlım, “Bizi azıcık yalnız vazgeçebilir misin Esra?” dedi. Esra odadan çıkar çıkmaz, nişanlım kapıyı kilitledi ve “Dekolten beni çılgın etti, gelin otomobilinde saldıracaktım, senden katlanamıyorum, hadi beş dakika sevişelim, fantazi yapalım!” dedi. “Tamam!” dedim gülerek. Hemen gelinliğimin fermuarını indirdi, ben de üstten alt indirip göğüslerimi ona sundum, etek kısmını belime topladı, külodumu çıkarttı ve amımı emmeye başladı. Çılgın olmuştum, “Hadi sik beni, burada boz beni!” dedim. “Emin misin?” dedi. “Evet, nasıl olsa evleniyoruz, geceyi bekleme, boz fahişeni!” dedim.

Nişanlım bunu dinleyince daha da heyecanlandı, ivediyle pantolonunu ve külodunu çıkartıp, amıma bir atakta geçirdi yarağını. Amımdan gelen kanı hemen yanımda terimi sildiğim havluya silerek gelinliğime bulaşmasını yasakladım. Çok acı sürüklememiştim ve kadın olmuştum artık. 10 dakika kadar sikip içime boşaldı, sonra kalkıp pantolonunu giydi. Ona, “Sen çık, ben üzerimi düzenleyip makyajımı tazeleyip geleyim, bana 15 dakika ver!” dedim. Nişanlım, “Tamam!” deyip çıktı. Ben kalkıp kapıyı kilitlemeye gidene kadar, içeriye adını öğrenmediğim bir dostuyla beraber Cem girdi. Cem kapıyı kilitleyip, “Senden katlanamadım Fatma’m, geldim bak!” dedi.

“Durun!” demeye kalmadan ikisi kolumdan yakaladığı gibi koltuğa doğru götürdü beni. Haykıramıyordum, çünkü bağırsam rezil olacaktım. “Şimdi seni birer posta sikip gideceğiz, bugünü iple çektik!” dedi. “Tamam, ama ikinizle aynı anda yapalım, acele bitsin, artık bakire değilim, az evvel nişanlımla sikiştik!” dedim. Cem, “Vay azgın orospu!” deyip tebessümdü. Bana orospu demesi beni tahrik etmişti, “Bakın, şimdi ne isterseniz yapın ve gidin, ama lütfen konutluluğumu bozmayın!” dedim. “Tamam!” dediler sırıtarak.

Zati fermuarı sarih olan gelinliğimi çıkarıp attım ve göğüslerimi Cem’e sundum. O sırada öbürü de arkamdan yaklaşıp, nişanlımın döllerinin süzüldüğü amıma parmaklarını sokup çıkardı. Döllü parmaklarını Cem’e gösterince, Cem de, “Vaay be, nişanlının dölüyle sikeceğim seni!” diyerek yarağını pantolonundan çıkardı, beni kucağına doğru kaldırıp amıma soktu yarağını. öbürü de parmaklarındaki dölleri göt deliğime sürüp kayganlaştırarak yarağını götüme batırmıştı dahi.

İkisinin arasında kucaktaydım, bacaklarımı Cem’in beline dolamış, aynı anda hem amımdan hem götümden sikiliyordum. Zıplata zıplata sikerlerken göğüslerim Cem’in ağzındaydı. Bir kolum Cem’in boynunda, öbür kolum ismini dahi öğrenmediğim öbür sikicimin boynundaydı. Zevkten başımı sallıyor, saçlarımı savuruyor, “Sikin orospunuzu!” diyordum. 10 dakika kadar bu pozisyonda sikip, içime boşaldılar. Biri amımı, ötekiyi götümü döllemişti. İşleri bitince, “Sonra görüşürüz!” deyip odadan çıktılar.

Tuvalete girip, amımdan ve götümden akan dölleri sildim. Gelinliği giyip, makyajımı tazeleyip odadan çıktım ve nişalımın yanına gittim. Merasim konuşması ve nikah töreni yapıldı. Düğün süresince kocamla dans ederken, hali hazırda amımdan ve götümden akan döller külotuma süzülüyordu. O an kocamın gözlerine bakarak, içimden nasıl bir orospu olduğumu düşünüyordum, bu bana esrarengiz biçimde neşe veriyordu…

Balayından döndükten sonraki hafta, Cem bana bir sürprizi olduğunu söyleyip iş yerine davet etti. Gittiğimde, Cem’in üniversite dönemindeki daha önceki konut dostlarının da orada olduklarını görünce nasıl heyecanlandığımı anlatamam. Natürel bu fırsatı kaçırmadım ve artık bakire olmadığım için hudutsuz bir grup sikişi yaptık. Kocamı kandırdığım için üzülsem de, elimde değil, tek erkek bana yetmiyor zira

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Her Fırsat Bulduğunda Babam Üvey Ablamı Sikiyor

Ben 17 yaşındayım, annem ve babam uzun zaman önce ayrılmış, annemde kalıyorum normalde ama bu dönem özellikle babamda kalmayı tercih ediyorum çünkü olaylar karmaşık. Üvey annemle iyi anlaşıyorum, çalışan bir kadın. Yine de bu iş temposunda bana zaman ayırır, ilgilenir benimle. Bir de üvey ablam var, benden 2 yaş büyük. Babamla benden olduğundan daha yakın […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan