HİKAYELER
Anasayfa » Seks Hikayeleri » PES SONRASI SİKİŞ
Kızımın Sikicisine Kendimi Amıma götüme soktu, ağzımı yüzümü siktirdim
Kızımın Sikicisine Kendimi Amıma götüme soktu, ağzımı yüzümü siktirdim

PES SONRASI SİKİŞ

Manitam kendisine tanınmış futbol oyunu PES ’te kendine çok güveniyordu. Bende o oyunun ağası gibi bir şeyimdir ve bana kafa yakalamaya kalkıştı. Ben de onu sahalarda görmek istedim ve ona alan okudum. O da cehalet cesaretini…

Manitam kendisine tanınmış futbol oyunu PES ’te kendine çok güveniyordu. Bende o oyunun ağası gibi bir şeyimdir ve bana kafa yakalamaya kalkıştı. Ben de onu sahalarda görmek istedim ve ona alan okudum. O da cehalet cesaretini gözler önüne serdi ve önerimi kabul etti. Ancak her şey bu kadar basit olmayacaktı. Düelloyu kızıştıracak bir iddia gerekliydi. Cehalet cesaretine hayran kaldığım seksi sevgilim bana iddianın ismi “Her ne istersen…” olsun dedi. Bende “Şayet kazanırsam seni dahi isterim.”dedim. “İstediğin ben hadisem, hadi bakalım.”dedi. Bu diyalogdan sonra azıcık şüphelenmedim değil. Çok güveniyordu kendisine. Ve buluşma yerine geldik. 3 maç yapacaktık ve 2 sini alan kazanacaktı. İlk maçı 6-0, ikinci maçı 8-0, üçüncü maçı 11-0 biçimindeki skorlarla kazandım.

Artık her şey benim elimdeydi. Play Station salonunda çıktık ve el ele yolda yürüyoruz. “Ne isteyeceksin acaba merak ediyorum.”dedi. “Seni.”diyerek yanıt verdim. “Ben zati seninim.”dedi ve bende “Öylesin ama hani kavrarsın ya…”dedim ve “Hadi yapalım o zaman şu işi.”diyerek bana zarfı attı. Hiç kuşkusuz direk konutumun yolunu yakaladık. Evum akşama kadar boştu kafadan 3-4 saat süremiz vardı. Kapıdan içeri girdik ve direk sevişmeye başladık. Dolgun dudakları ile dudaklarım bir tam olmuştu ve çılgınlar gibi sevişiyorduk.

Sex öyküsü Aramızda büyük bir kıvılcım oluşmuştu. Ve ben ayaküstü sevişirken hatunu hoşça atamaya başladım ve orta boylu göğüslerini ellerimle sıkıp uçlarını okşadım. Bu onu azdırıyordu ve bende sikimi çıkarttım ve göğüslerine sürmeye başladım. İkimiz de zevke geliyorduk ve ağzına vermek istedim ancak o kadarını da kaldıramayacağını söyledi. Önden sikmemin de emin bir zaman alacağını dile getirdi ve tek deva olarak hatunun göt deliğini hoşça kremledim.

Kalkmış haldeki sikimin kafasını deliğin çevresinde hoşça dolaştırdıktan sonra göğüslerini yakaladım ve kendimi ona, onu da bana sürükledikten sonra götten girme operasyonunu asıllaştırdım. İş artık onu haykırdırtmaya gelmişti. Dolgun kalçasını tokatlarımla kızartıp sarkan göğüslerinin siktikçe oynamasını görmemle birlikte o deliler gibi haykırıyor ben ise o şekil sikiyordum.

O pozisyonu çok hoşlandığını ötekilerinde bütün zevk alamayacağını düşündüğünü söyledi ve bende 10 dakikaya yakın kızı bu pozisyonda siktim. En son Amerikan saksosu sınayarak orta beden göğüslerinin arasına sikimi yerleştirdim ve göğüslerine doğru boşaldım. Daha sonra hoşça azıcık daha seviştikten sonra sekse son verdik. 1 ay kadar daha gün gün böyle siktim ve en yakın zamanda bekaretini alacağım.

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Kuzenimle ilk kere Anal sex tecrübemiz

Herkese yine merhaba.Kuzenim ve beni herkes tanımıştır umarım.Yeniden de ilk başlarda bahsetmek istiyorum.Hikayelerimin devamı gelecek …

6 Yorumlar

  1. Oldukça kaliteli ve başarılı bir hikaye olmuş.

  2. Gecelik ne kadar istiyor bu ya, Neyse parası verelim bende böyle muamele istiyorum mk.

  3. Nasıl bir orospu çocuğusun sen ya!

  4. Seninle olmak istiyoruuuuum.

  5. Bende aynı şekilde hiç beklemediğim anda seks yaparken buldum kendimi..

  6. Sonunda hikayemi paylaşmışsınız, Başrol oyuncusu benim arkadaşlar. %100 gerçek başıma gelen olaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir