Albümünüzü eşinizle birlikte sevdiğiniz fotoğraflarla oluşturmak sizin elinizde.

Sizlere sıradan panaromik albümlerden üst sınıf baskı kalitesine ve kişiye özel kapak tasarımı ile istediğiniz tarz, yıllarca bıkmadan bakabileceğiniz albüm paketi sunuyoruz.

Panaromik Albüm

Panaromik Albüm; hem baskı tekniği hem de kullanılan melzemeler sayesinde senelerce saklayabileceğiniz, dekoratif amaçlı olarak da kullanabileceğiniz albüm çeşididir.

Özel bir teknik ile üretilen panoramik albümler iki sayfalı normal albümlerin açık hallerine tek parça resimlerin yapıştırılması ile oluşturulur. Bu şekilde resimlerde panaromik bir görüntü oluşur.

Genel olarak mat baskı ya da kristal baskı şeklinde ikiye ayrılır.
Mat albümler ipekli kağıt türü, Kristal baskının mat baskıdan farkı üzerinde parlak cam gibi görünen pvc ile kaplı olmasıdır.

Düğün/Nişan Aile Albümü

Aile albümleriniz de unutmadık. Ailelerinize fotoğraflarınızı gösterebilmek için 20*50 cm boyutunda çok şık 2 adet aile albümüzü de paketlerimizde mevcut.

Baskı kalitesi;

En kaliteli ve şık diyebileceğimiz ipekli kağıta baskılar maliyeti biraz yükseltmekle beraber bizim tercih ettiğim kağıt türüdür.
İlk bakışta ayırt edilemeyen kalite farkını yanyana koyduğunuzda rahatça farkedebilirsiniz.

Albümlerimizin kapağını tamamını sizin fotoğrafınız ile kaplanıyor. Bu şekilde diğer düğün albümleri gibi ön tarafı zamanla  albüme zarar veren süslemeler, metal çerçeveler olmadan tamamiyle size ait fotoğraftan oluşuyor. Albümün kapağının kırılması bükülmesi oldukça zor, çok kalın bir tabakadan oluşmaktadır. İç sayfalarında ise; her sayfaya farklı tasarımlar yapılarak teslim ediliyor. Bazı sayfalarda tek fotoğraf, bazı sayfalarda 3-4 fotoğraf yeralabilmektedir.

Panaromik Albüm Tanıtım Videosu

35 x 65 Panaromik albüm çeşitlerimizi incelemek için tıklayınız.