Düğün HikayesiRenkli Hikayeler

Yıllar sonra bile anları anımsayabilmek, tekrar yaşayabilmek ve fotoğraflarınızı paylaştığınız yakınlarınıza da yaşatabilmek için özel günlerinizde duyduğunuz mutluluğu ,heyecanı, telaşı, ayrıntıları, duygu dolu ve keyifli anları belgesel bir fotoğraf hikayesine dönüştürebilirsiniz.

Yakın zamana kadar, düğün fotoğrafçılığı  fotoğraf stüdyosu içinde çekilen 15-20 pozun benzer fonlarla işlenmesinden oluşan albümlerle sınırlıydı. Günümüzde çiftlerin bu mutlu günlerinde yaşanan anlarının bir hikaye bütünlüğünde kayıt altına alınması isteği düğün fotoğrafçılığını, düğün hikayesi fotoğrafçılığına taşıdı.

 

Düğün günü; telaşıyla, gözyaşıyla, kahkahasıyla farklı duyguların içinde yaşanabildiği bir hikayeyi içerir ve bu özel hikayede fotoğrafçınız sabahın erken saatlerinden başlayarak günün finaline kadar neler yaşadığınıza tanıklık eder ve o anları ölümsüzleştirir. Fotoğraf çekimlerinde zaman ve mekan sınırlamasının olmamasının yarattığı özgürlüğe gelin, damat, mutlu aileler ve çılgın arkadaşlardan oluşan büyük bir ekibin de dahil olmasıyla düğün hikaye fotoğrafçıları  doğal anların fotoğraf karelerine yansımasını sağlıyoruz.


 

Nişan HikayesiRenkli Hikayeler

Nişan gününüzü ölümsüzleştirmek ve gününüzün büyüsünü fotoğraflarınıza aktarmak için yanınızdayız. İsteğinize göre düzenlenecek çekim paket ve planları ile
hem eğlenecek, hem de birbirinden orijinal fotoğraflarla bu mutlu anınızı sonsuza kadar canlı tutabileceksiniz.

 


Serbest Gün Çekimi / Trash DayRenkli Hikayeler

Çekimlerini düğün günü stresinden uzakta gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz içindir. Bu çekimde zaman sınırlaması yoktur. Siz yorulana kadar çekim devam eder. Farklı mekanlarda ve günün farklı saatlerinde çekim yapıldığından, oldukça renkli ve birbirinden farklı fotoğraflarla bezenmiş bir albüme kavuşursunuz. Şehrin dilediğiniz yerinde çekim yapabilme özgürlüğüne sahip olursunuz.
Düğününüzden önce veya sonraki herhangi bir tarihte bu çekim gerçekleştirilebilir. Genellikle balayı dönüşü çekim tarihi olarak tercih edilmektedir.

Düğün gününüzdeki heyecanınızdan, gerginliğinizden ve telaşınızdan uzakta, eğlenceli ve sakin bir çekim günü geçirirsiniz.


Portre ÇekimleriOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Portre çekimleri, doğal yada kurgusal olarak tamamen isteğinize göre kişiye özel bir çalışmadır.
Kullanım amacına göre fotoğraf çekimleri stüdyo veya dış ortamlarda gerçekleştirilir.

 

 


 

Hoşgeldin Bebekbebek-1

Doğum fotoğrafçısı olmak için öncelikle samimi ve içten olmanız şart. Doğum anı gibi ailelerin en özel anlarına tanıklık etmektedir. Aileler ile aranızda çok güzel bir bağ oluşturmaktadır.
Doğum fotoğrafı çekimi sadece bebeğin doğum anı demek değildir. Doğum fotoğrafçısı o güzel anlara tanıklık etmekle görevlidir. Duygulara yoğunlaşır.
Doğum fotoğrafları bebek sahibi olacak bir aileye verilebilecek en güzel hediyedir.
Çekim doğum öncesiyle başlar. Anneyle birlikte doğumhaneye/ameliyathaneye gidilir. Doğum anı fotoğraflandıktan sonra bebek takip edilir.
Temizlenmesi, ölçümlerin alınması giydirilmesi ve en önemlisi aile yakınlarının bu hazırlığı izlerken ki heyecanı fotoğraflanır.
Anne odaya geldiğinde ilk emzirme, ilk aile fotoğrafları ve bebeğin fotoğraflanmasıyla son bulur.


Yenidoğan Bebekbebek-3

Bebeğinizin 20-30 günlük olduğu zaman değişik kostüm ve aksesuarla ve kurulan bir arka fon ile evinizde veya stüdyomuzda yapılan çekimdir.

 

 

 


Biz Kocaman Bir Aileyiz

Renkli Hikayeler
İster çocuğunuzun tek başına, ister ailenizin tüm fertlerini, önceden beraberce seçeceğimiz kıyafet ve aksesuar eşliğinde zamanı durduran fotoğraf kareleri…

En güzel hatıranız olabilir, doğal yada kurgusal olarak tamamen isteğinize göre kişiye özel bir çalışmadır. Kullanım amacına göre fotoğraf çekimleri stüdyo veya dış ortamlarda gerçekleştirilir.

 


Evcil Dostunuz ve Sizbanner-34

Ailenizin bir bireyi olarak gördüğünüz, en yakın dostunuz evcil hayvanınızla gerçekleştirilen ortalama 2-3 saatlik çekimdir. Evcil dostunuzun doğal halleri ve sizinle geçirdiği mutlu anlar fotoğraflanır.

 

 


Video Çekim

Düğün, nişan, doğum günü, ve benzeri özel günlerinizde, profesyonel ekibimiz ve malzemelerimizle yerinde FULL HD kalitesinde video çekim hizmeti sunuyoruz.