Anasayfa » Seks Hikayeleri » Apartman Serinkanlıları

Apartman Serinkanlıları

Bir apartmana taşındık yakında. Yeni yerimiz daha öncekisinden daha genişti. Yatak odası oldukça büyük olduğu için bazı mobilyaları da koyacak yer vardı. Taşındıktan hemen sonra istediğimiz iki şeyi aldık, biri tek tarafı yüksek minik bir çekyat ve sıradandan daha yüksek ve dar bir gizeme. Her ikisi de daha rahat sevişme ihtimali sağlıyordu ve farklı pozisyonlara çok uygundu. Seri etmeden yerleştik, takribî bir ay sonra her şey yerli yerinde idi.
Bu sırada apartman idaresinden bir davetiye geldi. Apartman durgunlarının bir araya gelmesi için giriş katının üstündeki salonda bir parti veriliyordu. Çok uzun müddet kalmayız diye düşündük, bir pazar öğleden sonraydı, partiye gittik. Meşrubatlarımızı aldık, çevremize bakınırken dikkatimi sürükleyen şey, pek çocuk olmayışıydı. Sanki apartman serinkanlıları çoğunlukla bekarlardı. Salondakilerin çoğu erkekti. Bu apartman bütün sana göre dedim karıma. Birbirleriyle tanışmak için çevrede gezenlerle konuşmakla süre geçti. Bir gurup erkek yanaştı, tanışıp konuştuk, dairelerimiz aynı kattaymış. Onlarla konuşurken sordum, çoğunluk bekar erkek mi bu apartmanda diye, evet dedi biri. Biz de üç erkek kalıyoruz birlikte. Aynı kattaki sekiz dairenin beşi büyük bir şirket tarafından yakalanmış, şirketin bekar erkekleri kalıyormuş. İki daire de boşmuş. Görünüşe bakılırsa bizim dairenin olduğu katta karımdan başka kadın yok gibiydi. Uzun müddet partide kalmadık, dairemize çıktık.
Sonraki günlerde kat antreyi ve asansörde sık sık karşılaştığımız komşularımızla yakınlaştık. Özellikle karıma alaka gösteriyorlar, şakalar yapıyorlardı. Aynı kattaki beş dairede on-oniki kadar erkek vardı ve birbirlerini tanıyorlardı. Karım bazı akşamlar konuşurken anlatıyordu, ben yanında değilsem daha çok alaka gösteriyorlar, sarih şakalar dahi yapıyorlarmış. Hatta birisi karıma onun gibi cana yakın ve çekici bir karım olduğu için çok kısmetli olduğumu dahi söylemiş. Bu katta tam komşular genç ve bekar erkekler. Ben yokken ne yapacakları muhakkak olmaz dedim karıma. Canım hepsi medeni insanlar, beni yatırıp kesecek değiller herhalde dedi. Ben de; kesmezler ama yatıracakları emin dedim. Sen gene çekemiyorsun sanırım dedi.
Bir pazar günüydü gene, hava yağmurlu, konuttayız. Sabah geç saatte kahvaltı yapacağız, ben alttaki markete ekmek almaya indim. Markette rafların arasını gezerken biri arkamdan günaydın dedi. Döndüm baktım, bizim katta oturanlardan biri. Benim ekmek aldığımı görünce, ben de kahvaltılık almaya indim, tek başıma ne yesem diye bakınıyorum dedi. Ben de fırsatı kaçırmadım, gel birlikte yapalım kahvaltımızı dedim. Aman ağabey, şımartmayın, ayağım alışır sonra diyince ben de, yengene bağlı, belki hep gel der dedim. Adam coşkuyla bana bakınca, hadi gel, yengene bir sürpriz yapalım, bugün hava yağmurlu, konutta canı bunalmasın dedim. Yukarıya çıkarken, yengen başka erkeklerle güzel süre geçirmeyi hoşlanır, rahat davran, azıcık sarkıntılık et, hemen canı ister diyince, adam heyecanlanmaya başladı.

Kapıyı açan karım kat komşularımızdan birini yanımda görünce donakaldı ama hemen emret etti. Yalnızmış, kahvaltıya davet ettim dedim. Oturduk hemen, bir yandan yerken bir yandan sohbete daldık. Baktım karım ismini de öğreniyor. Sahi yahu, ben öğrenmiyordum ismini dedim. Daha evvel kaç kez karşılaştık, tanıştık artık dedi karım. Aynı katta kalan tüm erkeklerin adını bilmişti. Kahvaltıdan sonra sohbete devam ederken, adamın gözü zati hep karımda, sofrayı toplamaya dayanak etmeye başladı. Sofradakileri mutfağa götürünce ben de arttan baktım, elindekileri vazgeçmiş, karıma iyice sokulmuştu. Karım da bulaşıkları devirirken arttaki adamın sürtünmelerine izin ediyordu. beylikdüzü escort bayan mevzusunda Sonra döndü, bir eliyle adamın sikini okşamaya başladı ve bir şeyler söyledi. Salona döndüler, karım masanın kenarına kalçasını yaslayıp adama dönünce o da eğildi, karımın giysisinin üzerinden göğüslerini, göbeğini öpmeye başladı sonra da ellerini giysinin altına sokup karımın külotunu indirdi. Karım masanın üzerine uyuyup adamın kafasını bacaklarının arasına, eteğinin altına aldı, yalatmaya başladı. Karımın rahat tutumları ve hemen sevişmeye başlamasından, aynı kattaki tam erkeklere sikilmeye çoktan hazır olduğu anlaşılıyordu.

Zati biri karımı sikince, öbürlerinin kapıda gizeme olacağı muhakkaktı. Bunları düşünürken kat komşumuz karımı masanın üstünde tam gücüyle sikiyor, her vuruşunda çıkan sesle karımın çığlıkları, masanın daire kapısından pek uzak olmaması sebebiyle muhtemelen antrede yankılanıyordu. Komşumuz çok geçmeden karımın göbeğine, göğsüne boşaldı. Doğrusunu söylemek gerekirse sanki üç-dört seferde boşalacağını bir seferde boşalmış gibiydi. Görünüşene bakılırsa karım da kezlerce boşalmıştı. Daha sonra gene sohbete daldık. Özel hayatımızı rahatsız etmeyecek ve karımın neyi ne zaman istediği temel olmak koşuluyla kat serinkanlıları olarak sarih bir beraberlik gerçekten iyi bir fikirdi. Karım ne zaman hangisini isterse onunla sikişebilirdi. Aynı zamanda birden fazla erkek vaziyeti olursa, çok sık olmamak koşuluyla karıma bunu da yapmasını söyledim, çok zorlamazlarsa olur dedi. Komşumuz bu sohbetderi sonra izin istedi, ayrıldı. Kat dostlarına olanları anlatmaya sabırsızlanıyordu elbette.

Ertesi günü bayram sebebiyle tatildi. Öğleden sonra yağmur dinince yakındaki büyük markete alış-verişe gittik. Konuta dönerken akşam yemeği için hazır birşeyler aldık. Karım hesapta olmayan sabah idmanı gibi bir sikiş de olsa iyice hafiflemişti, marketten dönüşte de yemek hazırlamakla uğraşmayalım dedik. Yemeğimizi bütün tamamlamıştık, kapı çaldı. Kat dostlarımızdan ikisi, ellerinde kutularla geldiler. Rahatsız etmiyorsak, akşam yemeğini birlikte yiyelim dediler. Biz şimdi tamamladık, siz buyrun hem sohbet ederiz, hem de yersiniz dedim. Sofrayı topladık hemen ve onlar oturdu, biz de eşlik ettik. Masanın bir kenarında ben davetlilerden biriyle, karşı tarafında da değişiğinin yanında karım, sohbet koyulaştı. Karım hiç yabancılık sürüklemeden yanındakine iyice ısınmıştı. Adamın bir kolu da masanın altındaydı. Gülüşmeler, sarih şakalardan sonra karım yanındakiyle kalktı, bana da bir şey söylemeden salonun geniş penceresine götürdü, bir yandan konuşurken bir yandan da elleşmeye başladılar. Benim en kısmetli olduğum şey, hangi erkekle olursa olsun, karımın beni beklemeye gerek dinlememesiydi. Civarın uygun olması onun için yeterliydi. Benim yanımda oturan bir yandan benimle konuşurken bir yandan da onlara bakıp sabırsızlanıyordu. Hadi kalk, sen de katıl dedim. Bu sırada karımın yanındaki adamın elleri karımın belinde, kalçalarındaydı, karımın da bir eli adamın sikini okşuyordu. ötekiyi de masadan kalkıp karıma arkadan yanaştı, bedenini yapıştırıp omzunu, boynunu öpmeye başladı. Ben de oturduğum yerden manzaranın zevkine daldım. Karım iki erkeğin arasında ne kadar mutluydu. O iki erkek başka hiçbir şeyi gözleri görmeyecek biçimde karımla ilgileniyorlar, tüm eforlarını onun için harcamaya hazır bulunuyorlardı.

Karım iki erkeğin arasında kendini onlara vermiş, her ikisinin de ellerinin bedeninin her tarafında gezmesinden büyük zevk alıyor, omuzlarında ve boynunda gezen dudakların ve dillerin verdiği duyguların tadını çıkarıyor, kendisine sarılan iki erkek bedenini elliyordu. Konutta her zaman olduğu gibi, üzerindeki iç çamaşırsız ince ve bol bluzu yukarıya sıyrılmış, içine giren ellerden shortu alta kaymaya başlamıştı. Bir eli önündeki erkeğin shortunun içinde, diğer eli de aynı erkeğin gömlek düğmelerini çözmekteydi. Çok kısa bir müddet sonra üçü de tamamen üryan, salonun ortasında birbirlerine sarılmış, üçünün de elleri birbirlerinin üzerindeydi. Erkeklerin de birbirlerini ellediklerini, siklerini biri önden, ötekiyi arkadan karımın bacakları arasına sürttüklerini görmek coşku vericiydi. Ben de üzerimdekileri çıkarıp erkeklerden birinin arda geçtim, bir yandan sikimi adamın kalçalarına sürterken bir yandan onun sikini sıvazlamaya başladım. Bu sırada karım çömelip sırayla üçümüzün de siklerini ağzına alıp yalamaya başladı. Herkesin rahatça davranıp baki zevk aldığı bir sevişme başlamıştı. Ben yere uzanıp karımı suratımın üstüne çömelttirdim. Amını yalarken erkeklerden biri benim baş tarafımda ayakta durup sikini karımın ağzına verdi, ötekiyi de benim sikimi bir vakit okşadıktan sonra benim baş tarafımdaki adama yere oturmasını söyledim, böylece karım köprü pozisyonunu alınca ben yalamaya devam ederken diğer adam da karımı köpek pozisyonda sikmeye başladı. Bu benim en güzelime giden biçim. Adam karıma vurdukça karım zaman zaman ağzındaki siki vazgeçip haykırırken ben de dilimin ucuyla hem karımı hem girip çıkan siki ve taşağını yalayabiliyordum.

Bu biçimde sikiş devam ederken adamlar bir kaç kez yer değiştirdiler. Karım da her 2-3 dakikada bir amında değişik siklerin tadını alarak uzun müddet siktirdi kendini. Bir vakit sonra siki karımın amına girip çıkan adamın taşaklarının kasıldığını gördüm, boşalması yakındı. Bütün o sırada diğer adamın inlemelerini duydum, karımın gırtlaktan çıkardığı seslere bakılırsa adam karımın ağzına boşalmaya başlamıştı dahi. Karımın amına giren sik de iyice kalınlaşmış bir halde tüm gücüyle bir kaç kez vurdu, karımın bedeni titrerken adam son vuruşunda hareketsiz kaldı ve sonra çıkardı. Çıkarmasıyla karımın iyice açılıp genişlemiş amından adamın dölleri benim suratıma, ağzıma akmaya başlamıştı. Azıcık yaladıktan sonra karım geriye kaydı, sikimi eliyle yakalayıp amına aldı, üstüme yattı, döl dolu ağzını benimkiyle birleştirdi. İki adamın dölünü paylaşırken ben karımın kalçalarını kendime doğru bastırdım, sikimi sonuna kadar aldı ama iyice genişlemiş amının içinde sanki sikim kayboldu. Karımı kaldırıp ters oturtturarak sikimi götüne soktum, diğer iki adama da siklerini karımın ağzına verip arındırmalarını söyledim. Karım işini görürken götüyle benim sikimi harcamaya başladı. Her iki adamın da sikleri tekerrür kalktığı sırada ben boşaldım.

Hakkında admin

Önerilen Hikaye

Her Fırsat Bulduğunda Babam Üvey Ablamı Sikiyor

Ben 17 yaşındayım, annem ve babam uzun zaman önce ayrılmış, annemde kalıyorum normalde ama bu dönem özellikle babamda kalmayı tercih ediyorum çünkü olaylar karmaşık. Üvey annemle iyi anlaşıyorum, çalışan bir kadın. Yine de bu iş temposunda bana zaman ayırır, ilgilenir benimle. Bir de üvey ablam var, benden 2 yaş büyük. Babamla benden olduğundan daha yakın […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort escort bayan pendik escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan